בתי השקעות יוצאות נגד הנחיות משרד האוצר והציבור משלם!

דקלה ש.

מבלי לנקוב בשמות: מספר בתי השקעות בישראל פשוט "שמות רגל" ל-'הר הביטוח' ולציבור שמעוניין להשתמש בו ובכך מיליוני פוליסות ביטוח תשלמנה על 'כפל ביטוחי'!

בשנת 2017- נשרד האוצר השיק את “הר הביטוח”. אתר שנועד לשרת את הציבור עבור כל פוליסות הביטוח שברשותם ולבדוק היכן ישנם כפילויות בכיסויים ובתשלומים עבור כיסויים אלה. שירות זה הפך אפקטיבי כל כך, עד שמספר בתי השקעות החליטו ‘להוריד את הכפפה’ ולאלץ את הלקוחות שלהם לחתום על טופס ויתור, בשימוש באתר “הר הביטוח”!

הכתבה הבאה נועדה לשפוך מעט אור לגבי תופעה קיימת, שאם הציבור לא יעשה משהו בנדון…המצב רק יחמיר!
למרות שבכתבה זו, לא יצוינו שמות בתי ההשקעות שהחליטו לקחת מהלך שכזה, אין האמור בכתבה, לשמש כערך גורף כלפי כל בתי ההשקעות בית השקעות בישראל! האחריות של קוראי הכתבה היא לקחת את הכלים שמוצעים בכתבה זו ולעשות את ‘בדק הבית’ שלהם, לפי רוחם ואחריותם גרידא.

"הר הביטוח"- מה זה והיכן ניתן למצוא אותו?

 משרד האוצר יחד עם רשות שוק ההון, בשנת 2017, השיקו מ אתר חינמי, לשימוש כלל הציבור ולהציע לו מגוון שירותים שאחד מהם הוא ‘התרעה מפני כפל ביטוחי.
שנה לאחר מכן, לאחר שהרשות לשוק ההון איתרה כ-6,500,000 פוליסות כפולות בקרב ציבור המבוטחים. במילים אחרות, בין הציבור הישראלי לאותה השנה, מבוטחים רבים שילמו כפול, על אותם הכיסויים בפוליסות הביטוח שברשותם.

לאתר הרשמי של משרד האוצר>> הר הביטוח

האיסור של הרשות לשוק ההון

בעקבות החשיפה של הרשות לשוק ההון, כשמצאה כ-6.5 מיליון פוליסות ביטוח המכילות כפל ביטוחים, החליטה הרשות לאסור על מכירת פוליסת ביטוח לאף אזרח ישראלי פוליסת ביטוח או כיסוי ביטוחי שכבר יש ברשותו ושאותרה ב-‘הר הביטוח’.

לכן- ההנחיה הברורה של הרשות כלפי סוכני/משווקי הביטוח הייתה לבדוק במאגר של הר הביטוח לפני מכירת פוליסת הביטוח.

בפועל- מה שעשו משווקי הביטוח וחברות הביטוח למיניהם זה להחתים מצטרפים חדשים שלא לכלול את ביטוחיו במאגר. היתר שניתן לציבור לבחור להשתמש בו.
בחלק מחברות הביטוח, יש אף סעיף בטופס ההצטרפות שמורא על הלקוח לותר על זכויותיו לדעת על קיום כפל ביטוחים וזכותו לקבל את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר לו.

דוגמה לאחד מהסעיפים של אחת מהחברות הביטוח/בתי השקעות בו, גלוי לעיניי כל, איך נגרם למבוטח, בסימון ‘ווי’ אחד, במשבצת,

חברות הביטוח מעודדות עמיתים להפעיל את השב"ן כשבידם ביטוח פרטי!

כפי שניתן לראות בבירור, בדו”ח מבקר המדינה, בתמונה מעל, לאחר בדיקה מקיפה, התגלתה לה תופעה מטרידה בה חברות הביטוח, מנסות לשכנע את המבוטחים המעוניינים לתבוע את פוליסת הביטוח שברשותם, לתבוע את שירותי ביטוח נוספים, להלן ביטוח שב”ן, ממלכתיים.

יתרה מכך- אפילו רופאים מנתחים, בבתי החולים בישראל מנסים שיטה זו על מבוטחים הנמצאים במצב הנפשי הכי שברירי שניתן לתפוס…שניות ספורות לפני כניסה לחדר הניתוחים!

ניתן לקרוא בבירור כי מ-2012, לא נמצא פתרון הסברתי לציבור בנושא “כפל ביטוחים” ולהימנע ממצבים אלא. 

המספרים אף פעם לא משקרים- על הציבור להתעורר!

נראה כי תופעת כפל הביטוחים בישראל, מאז שמושג זה הוצף על פני השטח ועד היום, התפשטותה מתנהגת יותר כמו מגיפה.

בתי השקעות, חברות ביטוח ואף רופאים העובדים מול חברות הביטוח עושים ‘יד אחת’ נגד משרד האוצר, רשות שוק ההון ו…”הר הביטוח”.

מי שקורא מילים אלה ממש, בטח שאינו מתפלא ממהלכים “לא כשרים”, בלשון המעטה, כי בישראל אחרי הכל…דברים מסוג זה קורים בהמון מקומות, שירותים ואין אחד או אחת מאיתנו שלא ספג מהלומה כזו או אחרת ואינו יכול להזדהות עם הכתוב בכתבה אבל ללכת נגד מוסד ממשלתי, בריש גלי ו-“להכריח” מבוטחים לוותר על הזכויות שלהם בחוק, על טעות בירוקרטית של ‘כפל ביטוחים’?! ברור. כי על הטעות הזאת…אותם בתי השקעות, חברות הביטוח ואך סוכני הביטוח מגלגלים מיליוני שקלים בכל שנה!
אולי יעניין אותך לקרוא עוד>> בלוף כפל הביטוחים


אז כדי לסדר לכם, במידה מסוימת את הנתונים בעיניים…מתוך אותן 6.5 מיליון פוליסות ביטוח ש-“נגועות” בתסמונת ה-כפל הביטוחי, אלה המספרים המתייחסים לכמות באחוזים עבור כל סוג פוליסת ביטוח:

 • 35% מביטוחי הבריאות– ניתן לראות זאת בבירור כי הכוכבת, או יותר נכון לומר, ה-‘קןרבן’ לכפל הביטוחים זוהי פוליסת הבריאות, שמרבית מהמובטחים, ערים לחשיבותה או שנפתחה עבורם פוליסת ביטוח בריאות, ממקום העבודה.
  אולי יעניין אותך >> הרפורמה בביטוחי הבריאות שתחסוך לך אלפי שקים בשנה
 • 28% מביטוחי החיים– גם כאן, ה-‘תופעה’ מגבשת גרורות מובהקות, די מאותה הסיבה להתפשטותה בפוליסות ביטוחי הבריאות. פוליסות הנפתחות בטעם מקום העבודה(פה זה כנראה מודגש יותר מביטוחי בריאות) ובאופן פרטי.
  אולי יעניין אותך >> מהפכה בביטוחי החיים
 • 22% מביטוחי תאונות אישיות– פוליסות ביטוח זו יותר פופולרית בקרב מועסקים בתפקידים בעלי סיכון מקצועי, המחייב למעסיק/חברה לבטח את העובדים שלה.
  אולי יעניין אותך >> הרפורמה בביטוחי תאונות אישיות
 • 14% מפוליסות ביטוח המכילות ‘ייעוץ ובדיקות’– כאן אנחנו כבר נכנסים לאגף הרפואי בו הרופאים, שאת אמוננו המלא והבריאות שלנו, אנו שמים בעיוורון מוחלט בידיים ואם יש דבר נבזה יותר מבתי השקעות וחברות ביטוח שפועלות תחת “השורות הקטנות” וכל מיני טריקים ושטיקים שבין השורות…אלה אותם רופאים שמנצלים את מעמדם בשביל בצע כסף ומחללים את ‘שבועת איפוקרוטס‘ שלו נשבעו כשקיבלו את רישיון הרופא שלהם! הרי שהם לא עושים זאת מטוב ליבם לחברות הביטוח, זה ברור לכל. זה מגיע ממקום של ‘טובות הנאה’ לכל דבר ועניין!
  אולי יעניין אותך >> מי מרוויח מהבורות הפיננסית שלכם בתחום הביטוח
 • 10% כיסוי תרופות מחוץ לסל– שוב אנו רואים מצב בו אדם הסובל מבריאות לקויה וממחלה שאינה שכיחה דיה, כדי להיות בסל הבריאות הממלכתי, משלם בכל חודש על פוליסת ביטוח הבריאות שלו ועתה, כשהוא צריך לחסוך מעצמו כל שקל ושקל עבור טיפולים ותרופות יקרות, גם כאן, מסתבר כי יש מישהו מהמוסד הרפואי ש-“יעשה עליו סיבוב”, על חשבון הבריאות שלו. מה שעצוב בדבר, שרוב הקורבנות שנופלים כאן בפח, הם דווקא בני הגיל השלישי, שבקלות יתרה ניתן לבלבל אותם במונחים טכניים.
 • 5% מחלות קשות– למרות שאין כאן “צדיק אחד סדום”, אבל אם היינו צריכים לבחור על העבריין בצווארון לבן שלנו…הרי שזה היה המועמד המתאים ביותר. שלא תבינו לא נכון, חלילה…! עם “היה בשר” לגרד פה, את העצם לא היו משאירים! מסתבר כי כיסויים עבור מחלות קשות, המושג הזה הולך יד ביד עם המילה “נדיר” ומה שנדיר, אינו שכיח ומה שאינו שכיח…אינו שופע וברור לנו שאם אין בידי חברות הביטוח ובתי ההשקעות שפע לגזול…

האחריות לגבי פוליסות הביטוח שברשותנו, בידינו בלבד! אם לא נדע את הזכויות שלנו,
לא נדע על מה אנו צריכים להגן!

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, יעוץ ביטוחי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא .

עלו לאחרונה

בטומי – עיר פורצת דרך שבולטת במגוון יתרונות, והתפתחותה המהירה מובילה לקראת השקעה חפוזה בדירות..
הבינה המלאכותית שמכה גלים- מבוטים למסחר, בניית תוכניות עסקיות ועד לכתיבת תכנים מקצועיים…נראה שמצאנו לנו..
ארה”ב עושה ל-‘ריפל’ “חיים קשים” והשמועות מספרות כי ‘ריפל’ מתכוונת ‘לעבור דירה’ ולהגר לאירופה. אם..
בינאנס עושה זאת שוב- עננה של שחיתות מרחפת מעל פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם למטבעות קריפטוגרפיים...
נראה כי שניות ספורות לאחר ההצהרה של אפל על מכונית הקונספט החשמלית שלה, אילון מאסק..
טוען כתבות נוספות

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן