מטבעות קריפטוגרפים צמודי מתכות יקרות

דקלה ש.

כשרוב המטבעות הדיגיטליים צמודים לדולר האמריקאי, האם נמצאה חלופה טובה יותר, המצודה מתכות יקרות?

אולי הביטקוין נחשב לחלוץ המטבעות הדיגיטליים, אך הוא, כמו רבים וטובים כמוהו, מצודים בשוויים לערך הדולר האמריקאי. אבל, ישנם מספר מטבעות דיגיטליים, שלצד הטכנולוגיה שמאחוריהם, הינם צמודי מתכות יקרות. השאלה הנשאלת כאן האם מדובר בחלופה כלכלית יציבה יותר, טובה יותר או שמדובר בעוד טריק ושטיק שמטרתו לגרום לבאז שיווקי לרכישת מטבעות אלה?

לפני שנרד לעובי הקורה ונלמד על מטבעות אלה, נבהיר כי אין לכתבה זו ולתכנים המצויים בה, ייעוץ, המלצה או כל הנעה לפעולה כל שהיא לרכוש ולהחזיק מטבעות דיגטלים כאלה  או אחרים.
אתר סלב, מציף בכתבה זו מציאות קיימת ‘מוצרים דיגיטליים וירטואליים’ ואין לוקחת צד או חלק בכל אספקט המצוין בכתבה.

אתר סלב הינו פורטל פיננסי המכיל תכנים ממוקדי מטרה בתחום הפיננסים בכוונה להעניק ערך ולהעשיר את קוראיו אך בשום אופן, אינו משמש כיועץ פיננסי או ממליץ לקורא לנקוט בפעולה כזו או אחרת.

האחריות לפעולות עתידיות, הנובעות ממסקנות הכתוב בכתבה, נמצאות, אך ורק באחריות המלאה של הקורא ואין אתר סלב לוקח על עצמו אחריות לפעולות ו-או מסקנות אלה מצד הקורא.

ממטבעות דיגיטליים יציבים, למטבעות דיגיטליים עם הבטחות טכנולוגיות מכאן ועד גלקסיית אנדרומדה…כשישנם אלפי מטבעות וירטואלים שרצים ברשת, איך אפשר לקבוע, מי מאוקיינוס של מטבעות דיגיטליים הוא היציב ביותר או לפחות נותן לנו את ההבטחה ליציבות עתידית, הן בערכו והן בשוויו?

הכתבה הבאה תניח על השולחן שלושה מטבעות דיגיטליים שאולי לא שמעתם עליהם כלל או במידה ושמעתם עליהם בשיחת חולין, במטבחון של המשרד בו אתם עובדים…נראה כי אולי נמצאו 3 מטבעות דיגיטליים שיבטיחו לנו יציבות העולה על כל מטבע צמוד דולר אחר.

אולי יעניין אותך גם >> להחזיק ולנהל תיק השקעות קריפטו

 

אז מדוע דווקא מטבעות צמודי מתכות יקרות?

מצאנו לנכון לבחור בשלושה מטבעות דיגיטליים, מצודי מתכות יקרות, כששניים מהם מגובה זהב ואחד מגובה כסף.

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע בחרנו דווקא במטבעות צמודי זהב וכסף?

ובכן…אז ככה:
מראשית ההיסטוריה הכתובה ועד היום, המתכות, כסף וזהב ליווי כמעט כל דף ודף בהיסטוריה שלנו.
מחומר גלם איכותי שהוקרב למען אלים, תכשיטי יוקרה אשר סימלו סמלי סטטוס ועד לכלי מוניטרי למסחר בצורת מטבעות…הפופולריות של זהב וכסף, לצד ערכם, שימרו עד עצם היום הזה את ערכם ומקומם בתרבות האנושית!

אם נסתכל על זהב, לדוגמה, ונפרוש  מול עינינו גרף מחירים לאורך השנים, נראה באופן חד-משמעי כי ערכו של הזהב לא רק ששרד מלחמות עולם, נפילות של מעצמות על ותרבויות שלמות…נראה כי הוא נוסק שמימה, למקומו הראוי, בין הכוכבים.

אם נסתכל אחורה, לא רחוק מדי, בצעדים הראשונים אל תוך המאה ה-21, נוכל לקבל תמונה שתשקף את ערכו של הזהב:

 • 03/01/2000- ערכו של הזהב עמד על $73.97 לאונקיה.
 • 03/08/2020- ערכו של הזהב שבר שיא כל הזמנים כשעמד על $2073.90 לאונקיה.
 • 03/10/2022- ערכו של הזהב(שנמצא כרגע בתיקון מגמה) עומד כיום על $1638 לאונקיה.
 
ישנם עוד מספר מטבעות שעתידים להיות מגובים מתכות יקרות כמו ‘פלדיום’, ‘נחושת’…
להלן טבלה מפורטת של תכנית כלכלית/טכנולוגית ועסקית בה ישומשו המטבעות המצוינות שם:
כמו שאר המטבעות בכתב- למרות שהנושא העיקרי מדבר על העובדה שמטבעות אלה צמודים לערכן של מתכות יקרות כמו ‘כסף’ ו-‘זהב’, חשוב שנבין מה עומד מאחוריהם, מי הם ענקי עולם העסקים והפיננסים שמתחת לרדאר, מאמינים בקיומם של מטבעות אלה ולמעשה, בזכות גיבוי זה של אותם מטבעות במתכות יקרות, מכינות את הקרקע למהלך כלכלי, היסטורי, חסר תקדים…מהלך שמכאן נראה כי אם ייצא לפועל…ישנה את פני הכלכלה העולמית!

אולי יעניין אותך גם >> 10 מטבעות קריפטוגרפיים שחובה לעקוב

XLM-מבית STELLAR

Stellar או  Lumens הוא פרוטוקול מבוזר בקוד פתוח עבור העברות (טארזאקציות) בין מטבעות דיגיטליים למטבעות Fiat במחירים נמוכים המעניקה טראנסאקציות Cross-Border בין כל צמד מטבעות.

 הפרוטוקול של סטלר נתמך ע”י Delaware Non-profit corporation ולמרות זאת, סטלר לא נהנית מהטבות מס היפות לארגונים ללא רווח מרשות המיסים.

ב-2014- מייסד Mt.Gox ואחד ממייסדי Ripple, ג’ד מק’קאלב השיק את רשת ה-סטלר יחד עם עו”ד לשעבר ג’ויס קים.
לפני ההשקה הרשמית,  הקים מק’קאלב אתר בשם “Secret Bitcoin Project seeking alpha testers. פיתוח עמותת ללא רווח של סטלר נוצרה בשיתוף פעולה עם סמנכ”ל חברת Stripe, פטריק קוליסון ובחודש יולי, באותה השנה, הפרויקט הושק רשמית.

הגיוס הראשוני של סטלר עמד על כ-$3,000,000 במימון של חברת Stripe. סטלר הושקה כרשת עבור תשלומים מבוזרים עם פרוטוקול Native Currency, בשם סטלר.
בהשקה עצמה- לרשת היה 100 מיליארד סטלרים. 25% מהם אמורים היו להינתן לגופים ללא רווח שונים. Stripe קבלו 2% מתוך 2 מיליארד המטבעות הראשונים בתמורה לכספי המימון שנתנו להם.
שמו של המטבע הקריפו המקורי “סטלר” הוחלף ב-“לומנס” או- XLM.

באוגוסט 2014- מרקאדו ביטקוין, זירת המסחר הברזילאית הראשונה, הודיעה כי היא תשתמש ברשת ה-סטלר.

בינואר 2015- סטלר החזיקה בערך של 3,000,000 משתמשים רשומים בפלטפורמה כשה-MarketCap עמד על כמעט $15,000,000.

אפריל 2015- Stellar Development Foundation שחררו פרוטוקול משודרג עם “אלגורית’ם מודע”.

נובמבר 2015- האלגורית’ם המודע הושק לציבור.
האלגורית’ם החדש השתמש ב-SCP, פרוטוקול קריפטוגרפי שיוצר ע”י פרופסור David Mazieres.

מאי 2017- Lightyear.io, ישות עבור רווח מבית סטלר, הושקה כ-‘זרוע מסחרית’ של “סטלר”.

ספטמבר 2017- סטלר הודיעה על “Benefut Program“, כחלק משותפות עם “Grant Program” שיחד, יעניקו תמלוגים לשותפים עד-$2,000,000 שווי של מטבעות לומנס עבור פרויקט הפיתוח.

2021- Flanklin Templeton השיקה את ה- “Tokenised”  שבון נאמנות US הראשון, ע”י השימוש ב-STELLAR.

XLM– הוא פרויקט מבית Stellar, שנראה כי לא נח לרגע ובזמן שכולם פוסחים מעליו, היישר למטבעות הפופולרים כמו ביטקוין, לייטקויין ואתריום…הם שוקדים יום וליל לפתח פתרונות פיננסים מהותיים עבור גופי ענק פיננסיים ברחבי העולם.
להלן היתרונות הבולטים והפחות בולטים של XLM שאולי לא ידעתם על קיומם:

 • ספטמבר 2022- שירותי העברה עבור ביטקוין ו-לייטקוין בפלטפורמת STELLAR כשהשירות מכינה את עצמה לשירותים של אפליקציות מסחריות, פינטק, ארנקים, מסחר ועוד…
 • לא החביב שבחבורה– נכון להיום, אף אחד לא ממש מחבב את המטבע הזה. המטבע נבלע מתחת ערימות של מטבעות עתירות ‘באז’ שיווקי, מה שהופך את המטבע לאטרקטיבי ביותר לרכישה, פשוטו כמשמעו…במחיר רצפה!
  בזמן שזירת משקיעים גדולה, המבססת את ההשקעות שלה לפי שמועות, פופולריות, תנודתיות מטורפת ומחירים מופקעים…משקיעים מסוג זה שמחפש להשקיע ולהתעשר במהירות (GetRichQuick), מתעלם מהעובדה ש-XLM הוא מטבע ‘Utility‘, כלומר מטבע שמיש עבור חברות גדולות ומוסדות פיננסיים/טכנולוגיים כמו  ולמעשה מתעלמים מהעובדה כי דרושים מספר קטן של חברות ענק או בנקים בינלאומיים גדולים  כמו BlackRock, JPmorgan, שיחליטו להשתמש במטבע זה(וכבר יש דיבורים מאחורי הקלעים עבור פתרונות פיננסים מ-STELLAR ו-RIPPLE) ובמקרה כזה, המטבע נוסק שמימה!
 • טרנסאקציות באמצעות STELLAR נעשות במהירות כמעט מיידית, לעומת טרנסזאקציות של ביטקוין לדוגמה, שבממוצע לוקח לו כ-80 דקות לבצע 1000 טרסנזאקציות!
 • מגובה כסף- מטבע זה מגובה במדד ערך מתכת יקרה “כסף”. למרות ש-ביטקוין נמדד לפי ערך הזהב בשוק, כשבפועל הוא אינו מגובה בזהב. XLM מגובה כסף ואם נתון זה בלבד, אפשר לקבל שקט נפשי כלכלי, לגבי יציבות המטבע בעתיד!
 • רכישות באמצעות Moneygram- סטלר מכינה את עצמה להתמקם בשוק ה-Retail באמצעות קריפטו ולהציע נקודות המרה למזומנים באמצעות המטבע ברחבי העולם ולספק נגישות המרה מהעולם הדיגיטלי לעולם המוניטורי הפיסי(מטבע מקומי)
 • דוייצה בנק ו-ISO- לבנק המוביל דוייצ’ה בנק מתכנן להגר את שיטת ה-SWIFT לפורמט ISO ומי נמצא אצלם על הקנה אם לא XLM ו-XRP?! מהלך שכזה ישפיע על שיטת התשלומים הידועה והמקובלת בקנה מידה ניכר, באירופה ובמידה ויוחלט להשתמש במטבעות אלה…רק ניתן לשער מה יהיו ההשפעות של ערך המטבעות מנקודה זו והלאה!
 • במצב של קריסה כלכלית- כשהעולם סובל מאינפלציה חסרת מעצורים(גם בישראל, בימים אלו ממש) וכשישנם איתותים לנפילה משמעותית בבורסות השונות בעולם, שוק המטבעות הדיגיטליים, הנסחרים בדולר אמריקאי יספגו מכה קשה אבל לעומת זאת, מטבעות המגובים מתכות יקרות כמו XLM ו-XRP, למטבעות אלה, כל העיניים בזירת הקריפטו יהיו נשואות למטבעות אלה!
 • קריפטו ישנה את העולם הפיננסי- בכיר לשעבר מ-Morgan stanley משתף כי המערכת הבנקאית/פיננסית העולמית עתידה לעשות מתיחת פנים בכל הקשור בתעבורת הכספים הגלובלית ושכרגע בוחנים היתכנות רלוונטית ממשית וישימה עבור מועמדים קריפטוגרפים יציבים אשר יוכלו לשמש תעבורה פיננסית זו, כשעל הפרק עומד, מניעה מהשפעות כלכליות של מעצמות כלכלה כמו ארה”ב, אירופה, סין, רוסיה…

 


לסיכום: למרות שהעולם הקריפטו והמסחר בו עוד בצעדיו הראשונים בעולם הפיננסי, כשהדלק שמניע את תעשייה זו, עם יד על הלב, ברובו מכיל חובבנים ומשפיענים, כשמתחת לפני השטח, המצקוענים האמיתיים, קרי, הבנקים הגדולים בעולם וחברות טכנולוגיה מובילות…הן, כמו כל קונצן בינלאומי אחר, יכולים לזהות פוטנציאל עסקי, לעשות את שיעורי הבית שלהם וברגע המתאים ביותר להם…לתקוף ב-200 קמ”ש! השאלה היא האם אתם תהיו שם, חמושים מכף רגל ועד ראש במטבע צמוד כסף שמחירו לרכישה עומד כיום על US$0.1136?!

XLP- מבית RIPPLE

XLP- הוא מטבע קריפטוגרפי מבית RIPPLE. לפני שנחקור מטבע זה, הבה נכיר את מסלול חייו, מהיכן הגיע, מי יצר אותו ואיך הוא התפתח למטבע שזכה להופיע בכתבה זו.

RIPPLE היא מערכת התחשבנות בזמן-אמת של העברות כספים RTGS…”Real-Time Gross Settelmemnt אשר נוצרה ע”י חברה אמריקאית בשם Ripple Labs Inc.

RIPPLE בנויה על יסודות של פרוטוקול קוד פתוח אשר תומך ב-טוקנים שמייצגים מטבעות FIAT, מטבעות קריפטו, נכסים סחירים(סחורות) ועוד…

RIPPLE מתגאה ביכולת העברת כספים במהירות כמעט מידית וכמעט ללא עלות בצורה מאובטחת ובאופן גלובלי, ברחי עולם, ללא ChargeBacks וללא הגבלת סכום.

ב-לדג’ר של RIPPLE מיושם מטבע נאיטיב הידוע בשם XRP.

בדצמבר 2020- Ripple Labs ושני בכירים נתבעו ע”י ה-U.S. Securities & Exchange Commision(SEC) על מכירת XRP בזמן שה-SEC עדיין הכריזה על המטבע כ- בטחונות לא רשומים.

 בשנת 2005- Ripple רקמה עור וגידים ע”י ג’ד מקק’אלב ונבנתה ע”י ארתור בריטו ו-דוד שוורץ, כששניהם פנו ל-ראין פוגר, שב-2005 סיפק שירותים של אמצעי תשלום מאובטחים לקהילות מקוונות ברשתות בינלאומיות. פוגר פיתח מערכת של “מטבע פתוח” היכול להפוך ל-RIPPLE.

החברה אף יצרה מטבע דיגיטלי משל עצמה שיוחסה לשם XRP, אשר אפשר למוסדות פיננסים להעביר כספים לצד עמלות נמוכות ביותר והכי קרוב שאפשר ל-‘זמן-אמת’.

ב-2013- החברה דיווחה על התעניינות מצד הבנקים עבור שימוש במערכת תשלומים והעברת כספים זו.

עד-2018- למעלה מ-100 בנקים חתמו עבור שירותים אלה אך רובם השתמשו רק ב-Ripple XCurrent messaging technilogy, בזמן שהם מתעלמים מהמוצר עצמו, שהוא מטבע הקריפטו XRP והסיבה לכך היא שהמטבע נמצא במצב בעייתי מאוד של תנודתיות יתר.

נציגים מ-Society For Worldwide Interbank Financial Telecommunication(SWIFT), שהם למעשה שולטים בשוק, בתחומם, ש-RIPPLE בעצמם קראו תיגר טענו כי יכולת של ה-‘סקיילינג’ של ריפל ועוד כל מיני בלוקצ’יינים אחרים עדיין לא מסוגלים לפתור בעיות מסוימות כדי שהטכנולוגיה שמציגים תהיה ברת קיימא.

מתוך ההבטחות הגדולות של ריפל, אישרורי חשבונות ויתרה בחשבון נעשים בצורה מידית עבור תשלומים והעברות כספים, כשכל אלה…נעשים בצורה כזו שאי אפשר לבטל פעולות אלה, כלומר…ללא הכחשות תשלום!

למרות כי ב-15 הימים הבאים, תיכנס לפועל הסכם הפשרה בין RIPPLE ל-SEC, עדיין, מדוע מחירו של ה-XRP לא מתחיל להיכנס להילוך ולעלות?
התשובה הפשוטה ביותר הנראית לעין דווקא באה מכיוון ה-‘ספקולנטים’.
ספקולנטים הם קבוצה של משקיעים אקטיביים שלמעשה לוקחים חלק נכבד מנפח המסחר המטבעות קריפטוגרפיים ומשנעים את טווח המחירים של מטבע כזה או אחר ומ-מטבע ולמטבע.
כנראה שהסכם הפשרה בין ריפל ל-SEC לא נתן דחיפה חזקה מספיק לאותם הספקולנטים להשתכנע ומכאן והלאה…למטבע XRP סלולה דרך המלך, היישר לכיוון טווח המחירים של $10, כמו שכולם מקווים ומדברים.

החדשות הטובות לגבי עתידו של XRP באות מכל מיני כיוונים.
כמו XLM, מטבע XRP לכד את עיני הבנקים הגדולים בעולם בתור מערכת אמצעי תשלום והעברת כספים במהירות שיא, לצד עמלות עבור שירותים אלה בעלויות נמוכות להחריד ולמעשה להקנות את קרש הקפיצה לעולם בנקאי דיגיטלי לחלוטין, חלום בנקאי שכל המערכת הבנקאית העולמים חולמת, עוד מהיום הראשון בו ביטקוין בא אל העולם.

בנוסף, ממשל לאחרונה, אילון מאסק אמר כי יש מצב סביר לחלוטין כי טוויטר, הרכישה האחרונה של שלו, כנראה שתשתמש ב-XRP כמטבע ייחודי של הטוויטר עבור שירותי תשלומים של החברה.
מתי ה יקרה ואיך…?

מכיוון שלטוויטר יש את שירותי וויצ’ט, המקבילה ל-APPLE PAY, אילון מאסק קורץ לכיוונו של XRP, לא רק כמערכת סליקה והעברת כספים בצורה יעילה, מאובטחת ומהירה אלא גם הרעיון מאחורי “תשלמוים באמצעות מטבעות קריפטו” מאוד מתחבר לאופיו של אילון., בתור זה שייסד את PAYPAL.
סיבה נוספת שאולי גורמת לאילון מאסק להיצמד דווקא ל-XRP, שאינה כל כך כלכלית או עסקית היא אולי המשותף בין אילון מאסק ו-RIPPLE וזו הסלידה ל-SEC
לךאילון מאסק יש עבר לא כל כך נעים ה-SEC והתביעה של גוף זה וה-טירגוט של מוסד זה על גבה של RIPPLE יכול מאוד להיות משמש כ-פאקטור בעיניו של אילון מאסק בתור עוד דרך, מהכניסה האחורית, “להחזיר” ל-SEC בצורה כזו או אחרת.

מטבע מגובה זהב– בימים אלה ממש, נכתבים כל המסמכים הדרושים כדי לאשרר את XRP כמטבע יציב המגובה לזהב וייחתם בחוק כמטבע מגובה זהב.
לפני שנתיים, כשדובר ברשת על מהלך שכזה עבור XRP, כולם צחקו בזלזול והנה, אנו מוצאים את עצמנו רואים איך חלום רוקם עור וגידים!

 המהלך של רוסיה וסין, ליצור מטבע מגובה זהב פיסי, אשר ילחם בדולר האמריקאי ולמעשה במדינות המערב נותן הזדמנות נדירה שאי אפשר להתעלם ממנה, עבור XRP!
המהלך של רוסיה וסין למטבע מגובה זהב חושך אחריו, כבר בימים אלה ממש, מדינות ברחבי העולם כמו דרום אפריקה, ברזיל, הודו…
המהלך הרוסי/סיני גם כולל גם הקמה של  BlockChain Settelment System
עכשיו- כשאנחנו יודעים כי המהלך מגובה זהב של רוסיה וסין יכלול בתוכו גם טרנסאקציות מבוססות בלוקצ’יין ומטבע קריפטוגרפי, מטבע הדברים, XRP בהחלט שהופך למועמד הטבעי, למטבע המועדף עבור מהלך כלכלי כזה של שתיים מהמעצמות הגדולות בעולם!

PAXG-מבית Paxos

PAXG- מטבע קריפטוגרפי מגובה זהב פיסי!!!

להבדיל ממה שצפוי ל-XRP, מטבע מבוסס מדד הזהב בשוק הסחורות. PAXG הוא הפתרון המושלם, בעידן הטכנולוגי של המאה ה-21 לרכישת זהב פיסי, מבלי ממש להחזיק בו, לאחסנו ושנע אותו ממקום למקום בעולם.

הרעיון מאחורי מהלך שכזה הוא שכל מטבע או שבריר ממנו, מייצג בעלות על נתח מסוים ממטיל זהב אמיתי ולצד מספר סידורי שמאשר באיזה מטיל זהב יש לבעל המטבע בעלות והיכן בעולם הוא מאוחסן(אותו מטיל זהב).

עד היום, פרט לרכישה והחזקה בזהב אמיתי, פיסי, דרך מקובלת להחזיק בזהב הייתה דרך חברה בשם Patriot Gold 
Group.

החברה מציעה לרכוש דרכה, בצורה ממש ‘ידידותית למשתמש’, לרכוש מתכות יקרות כשביניהן…זהב.
היא מציעות שירותי אחסנה של הזהב הנרכש דרכה באחת ממספר רב של כספות המפוזרות ברחבי העולם.
העניין הוא שעל בעליו המקוריים של הזהב, לשלם תשלום שנתי עבור אחסנת הזהב שלו.

למידע נוסף לגבי חברה זו ניתן למצוא בכתבה >> השקעות אלטרנטיביות בישראל 2022

לפני שנרד לעובי הקורה ונכיר לעומק את אחד המהלכים פורצי הדרך שיש לעולם הקריפטו להציע לנו ולמשקיעים בסחורות…בואו נכיר קודם כל ולפני הכל את החברה שהגתה את רעיון ה-PAXG ואת המטבע עצמו:

PAXOS- חברה המציעה פתרונות טכנולוגיים עבור המגזר העסקי, מסחרי, פיננסי והפרטי.

פאקוס היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין לגולטיבי שנועדה לספק מענה למערכת הפיננסית העולמית בזירת הקריפטו והיא עושה זאת בצורה הבאה:

 • Custody- החברה מחזיקה ושומרת נכסים פיסיים ודיגיטליים כחלק מחברת נאמנות רגולטיבית.
 • Digitize- החברה בונה טכנולוגיה שמאפשרת לנכסים להתקיים ולנוע בכל פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין.
 • Mobolize- החברה מאפשרת תנועה של נכסים דרך מערכת אקולוגית של מוצרים ושירותים.

מוצרי חברת Paxos:
החברה מעניקה שירותים פורצי דרך, לצד פיקוח ברמה בנקאית כך שניתן להשתמש בשירותי החברה בצורה נוחה ובטוחה עבור התחשבנויות וניהול נכסים, בביטחון מלא וללא דאגות!

 • ברוקראז’ קריפטוגרפי- תשתית רגולטיבית מבוססת בלוקצ’יין המוסמכת להחזקה ומשמורת של נכסים דיגיטליים ופיסיים, רישוי ומסחר.
 • התחשבנות ובטחונות- שירותי ההתחשבנות של פאקסוס היא פלטפורמת התחשבנות מודרנית וחדישה בה היא מעניקה צורת התחשבנות היברידית, משופרת ובזמן אמת של מולטי-ליטראלי נטטינג וטכנולוגיה סקיילאביליטית.
  יכולת התחשבנות מהירה מעלה למעשה יעילה ביותר, חוסכת כסף ובכך מעצבת את תשתית העתיד!
  PSS היא מערכת פרטית של Private Permissioned Blockchain Platform אשר עובדת, אינטיגרטיבית עם מערכות התחשבנות קיימות.
 • התחשבנות של וסחורות- הפתרון הראשון מסוגו שמקנה התחשבנות OTC של מתכות יקרות סימולטנית!
 • מטבע יציב ותשלומים- פתרון מבוסס בלוקצ’יין עבור תשלומים, שינוע כספים והתחשבנות.
 • פאקס גולד- להיות בעלים של זהב פיסי ולסחור בו
 • איטביט(itBit)- אין זה משנה האם אתה גוף פיננסי, בנק גדול או סוחר פרטי אקטיבי…באמצעות פלטפורמט המסחר הזאת, אתה מכוסה מכל כיוון אפשרי, בתאם לדרישותיך.

ועכשיו…במבט חטוף אך ישיר…נחזור ל-“מטבע ששווה זהב”…!

PAXG- כיום, היא הדרך הנוחה ביותר, הקלה ביותר והבטוחה ביותר לרכוש זהב פיסי, נקודה!

זהב- זהב שמר על הסטטוס שלו, כסחורה בעלת ערך רב לאורך אלפי שנים! 
לאורך ההיסטוריה, בני האדם השתמש בזהב לייצור תכשיטים, StoreValue ואפילו ככלי גידור נגד אינפלציה. אבל…לרכוש זהב פיסי יכול להיות מסוכן, יקר ומסובך.

אחסנה של זהב, במקום בטוח, כמו תא כספת בבנק, יכול בהחלט להיות עסק יקר.

לשנע זהב, ממקום למקום יכול להיות מסובך, במיוחד במידה ואתם עושים רילוקיישן ממדינה למדינה, מפני שלזהב יש משקל ומשקל…זה ה-“קריפטוניט” של כל מטוס, ואונייה.

חברת PAXOS לקחה על עצמה לפתור סוגיות אלה באמצעות PAXG, Tokenized Gold, בזירת הבלוקצ’יין.

PAXG, בהגדרתו, הוא ERC20 StablCoin המגובה רזרבות זהב פיסי.
כמטבע ERC20, המטבע מתאים לכל סוג של ארנק וירטואלי מבית את’ריום!
כל 1 מטבע של פאקס ג’י = 1 troy ounce זהב.

הזהב הפיסי מאוחסן בכספות כשהזהב עצמו מוגנים מפשיטת-רגל ומופרדים מנכסי החברה(פאקסוס)

הנוחות ברכישת PAXG מאפשרת לרוכש עמלת קנייה נמוכה כשל-0.02%, לא כולל GAS של את’ריום, בכל טרנסאקציה.
המחזיקים ב-PAXG יכולים לראות בדיוק היכן נמצא הזהב שלהם(המגובה במטבע) ע”י מספר סידורי שנמצא באתר. ברגע שמחברים את האנרק הוירטואלי של את’ריום אליו, ניתן לדעת בדיוק נמצא הזהב הפיסי המשויך לכל מטבע ומטבע שנרכש בארנק.

בכל רגע נתון, ניתן להמיר את מטבע ה-PAXG בכל מטבע FIAT אחר, מטבע וירטואלי אחר.

PAXG הוא מטבע רגולטיבי ומאושר ע”י מחלקת שירותים פיננסיים של ממשלת ניו-יורק.

כדי שהחברה תוכל להבטיח ללקוחותיה כי הרזרבות הזהב שלה תואמות להיצע המטבעות שמציעה לציבור, חברת פיקוח צד ג’ מבצעת ביקורות חודשיות קבועות לווידוא מכסות אלה!

לסיכומו של עניין

רבים וטובים שוברים את ראשם כיום על פספוס ההזדמנות, לרכב על גל ההצלחה של ה-ביטקוין, בזמנו, כשהמחיר שלו היה ברצפה, בכל פעם ששומעים על עוד קפיצת מחירים של המטבע.
והנה…יש להם הזדמנות נוספת לכפר על עוונם, במספר מטבעות שבהחלט חובה בתוכם משהו מיוחד ופרקטי, הן להלעולם הפיננסים והן לזירת המסחר. השאלה היא האם הם יעשו משהו בנדון או שבקרוב מאוד(לפי הלך הרוח בשוק הקריפטו) יצטרכו לדפוק את צידו השני של ראשם בקיר ולהסתכן בפגיעה ניורולוגית ממשית???

עלו לאחרונה

בטומי – עיר פורצת דרך שבולטת במגוון יתרונות, והתפתחותה המהירה מובילה לקראת השקעה חפוזה בדירות..
הבינה המלאכותית שמכה גלים- מבוטים למסחר, בניית תוכניות עסקיות ועד לכתיבת תכנים מקצועיים…נראה שמצאנו לנו..
ארה”ב עושה ל-‘ריפל’ “חיים קשים” והשמועות מספרות כי ‘ריפל’ מתכוונת ‘לעבור דירה’ ולהגר לאירופה. אם..
בינאנס עושה זאת שוב- עננה של שחיתות מרחפת מעל פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם למטבעות קריפטוגרפיים...
נראה כי שניות ספורות לאחר ההצהרה של אפל על מכונית הקונספט החשמלית שלה, אילון מאסק..
טוען כתבות נוספות

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן