₪16,452 ממוצע שכר התחלתי בחודש לבוגרי רפואה משלימה(מעל-₪30,000 לבעלי קליניקה) במכללה המובילה בישראל ללימודי רפואה משלימה!

“מכללת תמורות” – המכללה המובילה ללימודי רפואה משלימה בישראל.
מכללה שמאחוריה למעלה משלושה עשורים של ניסיון לימודי מקצועי, שמאפשרת לתלמידיה להתמקצע ולעסוק בתחום כבר מהשנה  השנייה ללימודי ההסמכה.
מכללה שגם מסייעת בשיבוץ ובהשמה תעסוקתית למקומות עבודה איכותיים בתום הלימודים!

העולם צועד בצעדי ענק לכיוון חיים בריאים יותר, תזונה נכונה, לצד פעילות גופנית יומיומית לשיפור הבריאות הכללית.
כל זאת כחלק מעלייה חדה במודעות לרפואה מונעת, שעיקר חוזקה בשליטה שלנו בגורלנו, להבדיל מרפואת המערב שם גורלנו בידי הרופא המטפל והתרופות הנדרשות.

העולם מבין את כוחה של שמירה על בריאות טובה, ומנסה למזער ולצמצם, עד כמה שאפשר, נזקים בריאותיים הנלווים מאיכות חיים ירודה, באמצעות מודעות ואחריות אישית לאורח חיים בריא.

הרפואה המשלימה משתלבת היטב עם תפיסת עולם זו ולמעשה נותנת מענה ישיר ומידי לשמירה על איכות חיים תקינה, בריאה וטבעית ככל האפשר.

מכללת תמורות-  מתמחה בהכשרת מטפלים מקצועיים ברפואה משלימה במקצועות הטיפול של הרפואה הסינית כגון דיקורצמחי מרפאשיאצו/טווינא, תזונה ועיסוי.


את מכללת תמורות ייסדו יחד, ד”ר ניר עמיר –גיורא ליכט.
בבסיס החזון עמדה הגישה שבה תוכל תמורות להכשיר מטפלים איכותיים בתחומי הרפואה הסינית (שיתרונה הגדול היה הוותק והניסיון הטיפולי שנאגר על פני אלפי שנים) בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.
עם השנים קיבל תחום הריפוי של הרפואה הסינית לגיטימציה מצד הממסד הרפואי הן בשל תוצאות הטיפול המוצלחות והן בשל המחקרים הרבים שנעשו בתחום.


המכללה נוסדה בשנת 1988 ומאז ועד היום, בתור חלוצה וסוללת דרך, היא מובילה את הרפואה הסינית בארץ.


המכללה דוגלת בהעסקת מרצים בעלי ניסיון מקצועי ועשיר בתחומם, שיכולים להביא ישירות אל התלמידים ידע יקר ערך, שמבוסס על שנים של  ניסיון תעסוקתי והצלחות טיפוליות.


מכללת תמורות דוגלת בשיטת לימוד ייחודית, בה היא שמה דגש על פרקטיקה לצד הלימוד התאורטי.
הסטודנטים במכללת תמורות, עוברים הכשרה מעשית, כבר בשלבים הראשונים של תכנית הלימוד, כך שכבר מהשנה השנייה ללימודים,  הם יכולים להתחיל ולעסוק בטיפול  עוד בזמן הלימודים, ולהתחיל להתמקצע ולהתפרנס מזה!

ב-20 השנים האחרונות חל מהפך משמעותי בקבלת הרפואה המשלימה ע”י הציבור עוד לפני הממסד הרפואי. כיום קופות החולים ומרכזי הריפוי קלטו לתוכן את הגישות הטיפוליות המשלימות וניתן למצוא יחידות לרפואה משלימה במרכזים הרפואיים אשר הפכו למבוקשים ביותר. ניתן גם לראות יותר רופאים קונבנציונליים מפנים מטופלים למרכזים כאלה. כמו כן, חברות הביטוח מכסות גם בתחומי הטיפול של הרפואה המשלימה. כך ניתן היום לראות את החזון של תמורות מתממש כשהרפואה המשלימה הפכה להיות רפואה משולבת.


רפואה משלימה מגדירה כיום בישראל כחמישים שיטות טיפול ובקופות החולים מיוצגות עשר מהן. במדינת ישראל עושים שימוש ברפואה המשלימה כ- 1.7  מיליון איש בשנה כאשר את התחום מובילה הרפואה הסינית על כל שיטות הטיפול שלה: דיקור סינישיאצו /טווינא, צמחי מרפא ותזונה.


בוגרי המכללה שסיימו את לימודיהם, יכולים לנצל את תכנית ההשמה המקצועית של המכללה ולקבל שיבוץ, רגעים ספורים לאחר קבלת תעודת ההסמכה למקום עבודה איכותי ומקצועי שתואם את הכשרתם.


**בוגרי מכללת תמורות עוסקים כ-מטפלים בקופות-החולים השונות בישראל, בתי-חולים, קליניקות פרטיות ועוד**


יותר מזה, נתח לא מבוטל מבוגרי המכללה פותחים קליניקה פרטית משלהם, והופכים לבעלי עסק , קובעים את כמות השעות בהם יעבדו בכל יום, והכי חשוב  – בוחרים לעצמם את הלקוחות שעבורם יסללו את הדרך הטיפולית המקצועית ביותר, והנכונה ביותר עבורם. וכל זאת  מתוך תחושת שליחות גדולה ומטרה אחת בלבד והיא לשפר את איכות חייהם של המטופלים שלהם, ובכך לשנות את חייהם לטובה, מקצה לקצה!

כאמור, מכללת תמורות מתמחה בלימודי הכשרה מקצועית ברפואה משלימה מתוך עולם הרפואה הסינית.

להלן קורסי ההכשרה שיש למכללת תמורות להציע עבור כל מי שמעוניין ללמוד את אחד המקצועות המספקים ביותר שיש לעולם הטיפולי להציע בימינו ב-2022!:

במסלול לימודי רפואה סינית שיש למכללת תמורות להציע לסטודנטים שלה כלולים הקורסים הבאים:

 1. לימודי רפואה סינית לימודי דיקור סיני, מגע, צמחים ותזונה. מלגה מלאה עבור מסלול שיאצו וטווינא לתלמידי המגמה, כשמלגה זו מאפשרת לסטודנט להתחיל לעבוד עוד במהלך הלימודים.
 2. לימודי מגע לימודי שיאצו וטווינא. מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי תזונה לתלמידי המגמה. מלגה זו מאפשרת לתלמיד לספק המלצות תזונה עבור מטופלים, ברמה גבוהה ומקצועית שאין שני לה!
 3. לימודי עיסוי משולב-  אינטגרטיבי, הוליסטי, רפואי. מלגה לכל תלמיד – קורס בפיזיולוגיה ובאנטומיה.

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי ‘רפואה סינית’ ולגבי מלגות >> לחץ כאן

המילה אקופונקטורה כוללת את המילה אקוס (מחט) ופונקטורה (דקירה).
הדיקור הסיני, או האקופונקטורה, מהווה את אחת משיטות הטיפול החשובות ברפואה הסינית.
שיטות טיפול נוספות כוללות צמחי מרפא, תזונה, מגע וחינוך לאורח חיים מאוזן.
הטיפול מבוסס על דיקור המטופל במחטים דקות במקומות שונים בגוף
לאורך המרידיאנים כשהמטרה היא לשפר את בריאותו של המטופל.
בשנים האחרונות נעשו מחקרים רבים המעידים על יעילותו של ה-דיקור הסיני.

למה ללמוד רפואה סינית דווקא בתמורות?

 1. אפשרות ללימודי ערב-  מכיוון שישנם תלמידים אשר צריכים לעבוד בשעות היום, אפשרות זו תהיה מושלמת עבורם.
 2.  מלגה מלאה לכל תלמיד- כל תלמיד בקורס זה מקבל מלגה מלאה למסלול -‘תלת שנתי’ בשיאצו וטווינא, הכוללים גם התמחות קלינית!
 3. סטאז‘- הסטודנטים במסלול לדיקור סיני בתמורות מגיעים לשנה הקלינית שלהם עם ניסיון וידע קליני רב שצברו במהלך המסלול התלת שנתי בתוכנית המגע ואותו הם יכולים לממש כבר בתחילת הדרך.

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי ‘דיקור סיני’ ולגבי מלגות >> לחץ כאן

שיאצו שיטת טיפול וריפוי יפנית אשר שואבת את מקורותיה מהרפואה הסינית. הרפואה הסינית היא הרפואה העתיקה אשר ממנה ינקו תרבויות רבות את תורות הריפוי שלהן. הטיפול בשיאצו – בתרגום מיפנית: שי = אצבע, אצו = לחץ – כולל לחיצות באמצעות האצבעות.

מסלול לימודי שיאצו בתמורות הוא המקיף, המקצועי והוותיק ביותר בארץ מ-1988.  למעשה, תמורות ידועה בזכות לימודי השיאצו המקיפים והאיכותיים שלה ובזכות המטפלים המקצועיים שהכשירה במהלך השנים. לימודי שיאצו כוללים התמחות קלינית, ומתקיים מעקב אישי על עשרות טיפולים. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות וכל תלמיד זוכה לחניכה אישית. כבר במהלך ההכשרה תלמידים מתחילים להשתלב ולטפל במוסדות שונים.

למה ללמוד שיאצו דווקא בתמורות?

 1. אפשרות ללימודי ערב – בדיוק כמו במסלול הרפואה הסינית כך גם במסלול  השיאצו.
 2. מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי מזון!-  כל תלמיד בקורס זה מקבל מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי מזון, שבסופו ניתן יהיה לספק המלצות תזונה מקצועיות. 
 3. התמחות קלינית-  כבר בשנה השנייה ללימודים, ניתן יהיה לצאת להתמחות קלינית..
 4.  המסלול כולל טווינא, עיסוי תאילנדי, התמחות באורתופדיה וגניקולגיה! –  מסלול השיאצו כולל בתוכו גם הכשרה בטווינא!, התמחויות שונות, טיפול בכוסות רוח, מוקסה, מגנטים ועוד

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי ‘שיאצו’ ולגבי מלגות >> לחץ כאן

ללמוד ולהתמקצע במכללת תמורות…לא רק בשביל מקצוע!

מבדיקה מעמיקה, כשלמעלה משלושה עשורים של הכשרה מקצועית במכללת תמורות, מה שהתחיל כתופעה חיובית ומרעננת, כיום, כעבור 30 שנה, התברר כעובדה מוגמרת:

 …לא כל מי שנרשם ללימודי הכשרה במכללת תמורות, עושה זאת לשם התמקצעות תעסוקתית גרידא!

התברר לצוות ההנהלה כי ציבור שלם של תלמידים, בחרו ללמוד “לימוד רפואה משלימה”, לא לשם הסבה מקצועית ורכישת מקצוע ראשון בחייהם, אלא דווקא להעשיר את חייהם הפרטיים ואת חיי הסובבים אותם! וכיום – מגמה זו עולה בקצב מהיר שפשוט קשה לתפוס!

יותר ויותר אנשים מודעים ליתרונות של אורח חיים בריא ובכך הם מחזיקים במושכותיה של “רפואה מונעת אישית”. הכשרות כמו אלה של שיאצו, טווינא, תזונה, צמחי מרפא ועוד, יכולים לתרום רבות לאיכות החיים שלהם ושל יקיריהם!

(עודד וגלי) למדנו באותה הכיתה...למדנו ב ה-כיתה! המשפחתיות והיחס האישי...(גלי) הייתי מביאה את התינוקת שלי, מניחה אותה בידיו של עודד ומתחילה לטפל בדיקור

עודד וגלי-  חברים לכיתה במכללת תמורות, מספרים על החוויות שעברו במסלול הלימודים שלהם ועל תחושת “המשפחתיות” שהמכללה השרתה עליהם, ביחד וכל אחד לחוד…

כשהחלטתי ללמוד רפואה סינית והתחלתי לברר...כולם אמרו לי ללכת לתמורות!

נגה  מה שהחל אצלה כתהליך התפתחות אישי ומקצועי בלימודי רפואה סינית במכללת תמורות, הפך לקריירה במכללה, כמנהלת הקמפוס החיפאי. על כך מספרת  נגה ועל התהליך שעברה עד להפיכתה למטפלת ברפואה סינית!

הגעתי לתמורות כשאני מתמודדת וחיה בתקופה נפשית קשה כשאני מבינה שאני צריכה טיפול וגיליתי שהדרך הטובה ביותר לטפל בעצמי היא לעשות זאת בעצמי ולכן התחלתי בלימודי שיאצו...

רחל-  איך תהליך של ריפוי עצמי מתחיל דרך לימודים איך לטפל באחרים. רחל מספרת איך החיים השתנו מקצה לקצה דרך החלטה אחת פשוטה של הרשמה ללימודים בתמורות.

בוגרי מכללת תמורות תמיד מדברים על “משפחתיות“, “יחס אישי“, “מקצועיות” וליווי ותמיכה,  גם לאחר סיום הלימודים!

“גם מסע בן 1000 מילין, מתחיל בצעד אחד קטן”

אז איך עושים את הצעד הראשון, הקטן והחשוב הזה?

הצעד הראשון והחשוב- ללחוץ על הכפתור, כאן בתחתית המסך?
חושבים ללמוד אחד מהמקצועות הנחשקים של עולם הרפואה המשלימה? הצעד הראשון והחשוב ביותר, קטן שיהיה, להתחלת המסע המופלא שישנה את חייכם, מקצה לקצה ולטובה…זה ללחוץ על הכפתור, כאן בתחתית המסך.

הצעד השני- מילוי שאלון 
ע”י לחיצה על הכפתור, תעברו ישירות לשאלון. בשאלון תצטרכו לענות על מספר שאלות התאמה קצרות וענייניות, המתבצע בצורה נוחה ומאובטחת ובפחות מ-60 שניות והצעד החשוב והקשה ביותר…כבר מאחוריכם.

הצעד השלישי-פרטי יצירת קשר
לאחר מילוי שאלון ההתאמה הקצר, כל שעליכם יהיה לעשות זה להשאיר פרטי יצירת קשר ואנחנו ניצור עמכם קשר במהירות האפשרית.

רוצים לדעת האם יש לכם את מה שצריך כדי להפוך למטפל מוסמך ברפואה משלימה ולהשתכר ב-שכר ממוצע של-₪16,452 או למעלה מ- ₪30,000 בתור בעלים של קליניקה פרטית…כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות התאמה קצרות וענייניות, כשהראשונה מביניהן היא:

בני כמה אתם?

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, יעוץ ביטוחי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא.

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן