מהפכה בעולם לימודי רפואה משלימה: הכירו את המכללה שמסדרת לכם תעודת הסמכה ו-עבודה עם שכר ממוצע של-₪16,542 בחודש!

‘מכללת תמורות’-המכללה המובילה ללימודי רפואה משלימה בישראל. מכללה, שמאחוריה למעלה משלושה עשורים של ניסיון לימודי מקצועי, מעניקה לבוגריה שירותי שיבוץ והשמה במקומות עבודה איכותיים ולהשתכר בכל חודש בממוצע של-₪16,542 לחודש!

ועכשיו, סוד ההצלחה של מכללת תמורות בשיבוץ והשמה של מטפלים, במקומות עבודה איכותיים ורווחיים נחשף מפיו של גלעד פסל, מנהל המכללה, ששם את כל הקלפים על השולחן.

העולם צועד בצעדי ענק לכיוון חיים בריאים יותר, תזונה נכונה, ולצד פעילות גופנית יומיומית, לשיפור הבריאות הכללית.
כל זאת- עקב עלייה חדה במודעות הכלל לטובת “רפואה מונעת”, שבעיקר חזקתה מונחת בידם, להבדיל מ-“רפואה מטפלת” אשר נמצאת בחזקת “רפואת המערב”…קרי, בידי הרופא המטפל וטיפולים תרופתיים כימיים.

ולכן- העולם מבין את כוחה ושמירה על בריאות תקינה, ומנסה למזער ולצמצם, עד כמה שאפשר, נזקים בריאותיים, הנלווים מאיכות חיים ירודה, באמצעות מודעות ואחריות אישית לקו-בריאות תקין.

עולמה של “רפואה משלימה” בתפיסה עולמית זו, משחקת תפקיד חשוב ולמעשה נותנת מענה ישיר ומידי על שמירת איכות חיים תקינה, בריאה ונטולת תרופות כימיקליות(עד כמה שאפשר כמובן).

'מכללת תמורות' דוגלת בשיטת לימוד ייחודית, בה היא שמה דגש, לא רק על הצד התאורטי של הלימודים אלא, בעיקר על הפרקטיקה!

חוץ מתפקידי כמנהל המכללה, אני גם מרצה בכיר ל-“צ’יגונג רפואי’, “רפואה סינית” ו-“שיאצו”. בקופת-החולים, אני מטפל ב-“דיקור סיני” ולצד כל אלה…בבעלותי קליניקה פרטים הציעה טיפולים ברפואה סינית ושיאצו.

שאלה לגיטימית לחלוטין!

אני אגיד זאת כך- מכללת תמורות מצליחה, פעם אחר פעם, למעלה שלושים שנה להכשיר את אנשי המקצוע המובילים בתחום, בזמן שהיא מחזיקה למעלה מתשעים אחוזי הצלחה בבוגרים אשר עוסקים בתחום בו למדנו, כאן אצלנו במכללה

יש לנו קשת רחבה, צבעונית ויפה של טווח גילאים של סטודנטים אשר מעוניינים ללמוד לימודי הסכמה ברפואה משלימה.
ממשוחררים טריים, שזה עתה סיימו את שירות הסדיר שלהם ועד ל-גמלאים שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם בתחום זה ובכך להעשיר את את איכות חייהם, ע”י רכישת כלים טיפוליים ומקצועיים מעולם הרפואה המשלימה.

לא כל מי שבא ללמוד אצלנו, דווקא מחפש לרכוש מקצוע או להסב מקצוע חדש בישן.
את חייבת להבין שהידע המקצועי הזה, שם בידך כוח עצום, תרתי משמע!
אם נשים בצד לרגע את כל הפן הכלכלי והרווחי של תחום הרפואה המשלימה, תארי לעצמך שיש לך הכלים המקצועיים לטפל ביקיריך ולשפר את איכות החיים שלהם ע”י עיסוי או המלצה מקצועית על תוספי תזונה ו/או צמחי מרפא…? לתחושת סיפוק זו, לשפר את איכות החיים דווקא של אלה הקרובים ביותר לליבך. בינינו…אין ליכולת זו מחיר, נכון?

ואומר לך עוד משהו…:
אם ניקח לדוגמה את הקורס שיאצו/טווינה שאנחנו מציעים, תתפלאי לשמוע אבל בקורסים אלה, יש לנו את ההיענות הכי גבוהה משאר הקורסים במכללה,  מתלמידים שאינם מחפשים לפתוח קליניקה פרטית ומצליחה, או באחת מקופות החולים או בתי החולים המובילים במדינה…הם באים, מזמנם הפנוי, כשחלקם באים ישר אחרי העבודה וללמוד שיאצו.

שמעת נכון! אנחנו מציעים אפשרות ל-לימודי ערב עבור קהל גדול של סטודנטים שמחזיקים בעבודת יום ולכן, מן הראוי שניתן מענה לציבור גדול זה.
יותר מזה…!
תכנית הלימודים שלנו דינאמית!
הסטודנטים שלנו יכולים לקבוע את קצב הלימודים שלהם ולא להילחץ ממערכת שעות קבועה ומקובעת. 
אנחנו רוצים להבטיח שכשסטודנט מגיע למכללה לשיעור, הוא למעלה מ-150% בפוקוס ו-350% בהרגשה נינוחה, נטולת לחץ. 
ואגלה לך סוד קטן…תנאי לימוד כמו אלה, מבטיחה לנו לייצר מטפלים מהמעלה העליונה! 

וואי…זו שאלה שהתשובה שלה קשה לתמצות, אבל אני אנסה:
קודם כל…הכיתות שלנו קטנות ואינטימיות. אנחנו לא רק מאמינים ב-“יחס אישי” בין המרצה לסטודנט אלא שאנו מתנהלים כך, בתוך כיתת הלימודים ומחוצה לה!
“יחס אישי” זה מושג מתומצת מאוד ביחס ל-איך שזה בא לידי ביטוי, אצלנו במכללה ואתן לך דוגמה… מערכת היחסים שלנו עם הסטודנטים שלנו לא מסתיים, כשאנו מגישים בידם את תעודת ההסמכה. אנחנו מלווים ומעניקים להם תמיכה גם לאחר שיצאו, בפעם האחרונה, משערי המכללה!
מה שמביא אותי לציין עוד נקודה שמייחדת את מכללת תמורות…“משפחתיות”. כל האנרגיה שעופפת את המכללה היא תחושה של מפגש משפחתי אחד גדול. מהמזכירות, המרצים ועד להנהלה הבכירה…כולנו, משפחה אחת גדולה!

בפן המקצועי, אני חייב לציין כאן, זה המקצועיות והניסיון של המרצים שעובדים אצלנו.
לכל מרצה יש ניסיון ומקצועיות של שנים רבות בתחומם. הם זכו לצבור ניסיון תעסוקתי יקר מפז ואת כל זה…הם מביאים לשולחן הלימודים.

נכון מאוד!

מה שאני אומר לך, בשניות הבאות, את יכולה לבדוק בעצמך…!
אנחנו מכשירים אנשי מקצוע מקדמת הבמה, נקודה! ומסיבה זו, שמנו הטוב הולך לפנינו, כי אחרי הכל…בוגרי המכללה הן השגרירים שלה, בשוק העבודה. האיכות, המקצועיות והרצינות שהם מביאים איתם למקום העבודה, בכל יום ובכל שעה, משקף, במידה מסוימת, את ההצלחה שלנו, לבחור את הטובים ביותר ולהקנות להם את הכלים המקצועיים ביותר להצליח…ובגדול.
עכשיו…תוסיפי לזה 30 שנים של פעילות פדגוגית הייחודית ל-‘מכללת תמורות’, הרי לך מוניטין חזק, יציב ומהימן, שאין שני לו.

ולכן- כשבוגר מכללת תמורות יוצא לשוק העבודה, חמוש מכף רגל ועד ראש במקצועות שרכש מאתנו, סלחי לי על המילה אבל פשוט “חוטפים” אותו!!!
אז, בשלב מסוים בחיי המכללה, החלטנו להקים מחלקה במכללה המיועדת לשבץ  כל מי שסיים בהצלחה את מסלול הלימודים שלנו וכמו שאת ניסחת זאת…ו-“לסדר לו עבודה”.
אם את זה אהבת…מה שאני מתכוון לחשוף בפניך, בכלל יכניס אותך לשוק! אצלנו, במכללת תמורות, כבר מהשנה השנייה ללימודים, הסטודנטים שלנו יכולים כבר לעבוד ולהתמקצע בתחום ההכשרה שלהם! שמעת נכון…לא צריך לחכות עד סיום מסלול הלימודים בשביל לעבוד ולהתמקצע אלא כבר במהלך שנת הלימודים השנייה של הסטודנט, הוא יכול לרכוש ניסיון תעסוקתי, עוד במהלך הלימודים! כשיסיים ויהפוך לבוגר “משפחת תמורות” גם אז נחכה לו ונעזור לו להשתבץ בשוק העבודה, בתחום הרפואה המשלימה.

וואי…למה את עושה לי את זה?!
אני לא אוהב לענות על שאלות מסוג זה. לא בגלל שלא מרוויחים טוב ממקצועות של עולם הרפואה המשלימה, ההפך הגמור הוא הנכון.
העניין הוא שכל מי שמגיע אלינו למסלול לימודי ההסמכה, לא מגיע אלינו כי זה מקצוע רווחי אלא שמי שלומד להתמקצע בתחום טיפולי רפואה משלימה, מגיע ממניע פנימי יותר…מתוך תחושת שליחות.
וגם אם יש בודדים שבאים “לעשות כסף”, מהר מאוד משהו משתנה אצלם בראש, סוויץ’, אם תרצי.

תחושת הסיפוק, המיידית, בה את יודעת שלטיפול שאת מעניקה למטופל, יש השפעה חיובית וישירה על הבריאות שלו ואיכות חייו… שבי ותגידי לי את  איזה סכום כסף בעולם, יכול באמת להשתוות לתחושה זו. במיוחד שבכל יום יוצא לך להרגיש כך, כמה וכמה פעמים ביום!!!

אבל..שאלת ואני נעתר לענות לשאלתך…במילה…”כן”!
אל תתפסי אותי במילה או במספרים אבל ממוצע השכר החודשי של “מטפל שכיר” עומד על בין ₪14,000-₪17,000 כשבעלים של קליניקה פרטית, יכולים להגיע לרווח חודשי של למעלה מ-₪30,000 בחודש! 

אל תתפסי אותי במילה או במספרים אבל ממוצע השכר החודשי של "מטפל שכיר" עומד על בין ₪14,000-₪17,000 כשבעלים של קליניקה פרטית, יכולים להגיע לרווח חודשי של למעלה מ-₪30,000 בחודש! 

“מכללת תמורות”- מתמחה בהכשרת מטפלים מקצועיים ברפואה משלימה הכוללת מקצועות בעולם הרפואה הסינית כגון דיקור, צמחי מרפא, שיאצו/טווינה, עיסוי…
בנוסף- המכללה מכשירה מטפלים ב-נטורופתיה, הרבולוגיה ו-תזונה.


את “מכללת תמורות” ייסדו יחד, ד”ר ניר עמיר ו-גיורא ליכט.
בבסיס החזון עמדה הגישה שבה תוכל תמורות להכשיר מטפלים איכותיים בתחומי הרפואה הסינית (שיתרונה הגדול היה הוותק והניסיון הטיפולי שנאגר על פני אלפי שנים) בשילוב עם הרפואה הקונבנציונאלית.
עם השנים קיבל תחום הריפוי של הרפואה הסינית לגיטימציה מצד הממסד הרפואי גם בשל ההצלחה ותוצאות הריפוי וגם בשל המחקרים הרבים שנעשו בתחום.


המכללה נוסדה בשנת 1988 ומאז ועד היום, בתור חלוצה וסוללת דרך , היא מובילה את הרפואה הסינית או במילים אחרות(ומודרניות יותר, אם תרצו)…רפואה משלימה!


המכללה דוגלת בהעסקת מרצים בעלי ניסיון מקצועי ועשיר בתחומם, אשר יכולים להביא אל שולחן הלימודים, שנים של צבירת ניסיון תעסוקתי, ידע יקר ערך, ישירות לסטודנטים שאותם מלמדים.


מכללת תמורות‘ דוגלת בשיטת לימוד ייחודית, בה היא שמה דגש, לא רק על הצד התאורטי של הלימודים אלא, בעיקר על הפרקטיקה!
הסטודנטים במכללת תמורות, עוברים הכשרה מעשית, כבר בשלבים הראשונים של תכנית הלימוד, כך שכבר מהשנה השנייה ללימודים, הם יכולים להתחיל ולעסוק בתחום המקצועי שאליו נרשמו…בזמן הלימודים, ולהתחיל להתמקצע ולהשתכר!

(עודד וגלי) למדנו באותה הכיתה...למדנו ב-כיתה! המשפחתיות והיחס האישי...(גלי) הייתי מביאה את התינוקת שלי, מניחה אותה בידיו של עודד ומתחילה לטפל בדיקור

עודד וגלי- חברים לכיתה, במכללת תמורות מספרים על החוויות שעברו במסלול הלימודים שלהם ואיך תחושת “המשפחתיות” שהמכללה השרתה עליהם, ביחד וכל אחד בנפרד…

כשהחלטתי ללמוד רפואה סינית והתחלתי לברר...כולם אמרו לי ללכת לתמורות!

נגה- מה שהחל אצלה כתהליך התפתחות אישי ומקצועי בלימודי רפואה סינית במכללת תמורות, הפך לקריירה במכללה כמנהלת הקמפוס החיפאי. כך מספרת נגה ועוד היא התחילה את מסעה כמטפלת ברפואה סינית!

הגעתי ל-'תמורות' כשאני מתמודדת וחיה בתקופה נפשית קשה כשאני מבינה כי אני צריכה טיפול וגיליתי שהדרך הטובה ביותר לטפל בעצמי היא לעשות זאת בעצמי ולכן התחלתי בלימודי שיאצו...

רחל- מה שהחל אצלה כתהליך התפתחות אישי ומקצועי בלימודי רפואה סינית במכללת תמורות, הפך לקריירה במכללה כמנהלת הקמפוס החיפאי, מספרת איך היא התחילה את מסעה כמטפלת ברפואה סינית!

ב 20 השנים האחרונות חל מהפך משמעותי בקבלת הרפואה המשלימה ע”י הציבור ולא תמיד ע”י הממסד הרפואי. עם זאת, קופות החולים ומרכזי הריפוי קלטו לתוכן את הגישות הטיפוליות המשלימות וכיום ניתן למצוא יחידות לרפואה משלימה במרכזים הרפואיים אשר הפכו למבוקשים ביותר. ניתן גם לראות יותר רופאים קונבציונאלים אשר מפנים מטופלים למרכזי הריפוי. כמו כן, חברות הביטוח מבטחות את המבוטחים גם בתחומי הטיפול של הרפואה המשלימה. כך שניתן היום לראות את החזון של תמורות מתממש והרפואה המשלימה הפכה להיות רפואה משולבת.


הרפואה המשלימה מונה כיום בישראל כחמישים שיטות טיפול ובקופות החולים מיוצגות עשר מהן. במדינת ישראל עושים שימוש ברפואה המשלימה כ- 1.7 מיליון איש בשנה כאשר את התחום מובילה הרפואה הסינית על כל שיטות הטיפול שלה: דיקור סיני, שיאצו / טווינה, צמחי מרפא ו-תזונה.


בוגרי המכללה שסיימו את לימודי ההכשרה במקצוע בו בחרו, יכולים בסיום תקופת הלימודים לנצל את תכנית ההשמה המקצועית של המכללה ולשבצם רגעים ספורים לאחר שקיבלו לידם את תעודת ההסכמה, במקום עבודה איכותי ומקצועי הרלוונטי לתחום עיסוקם החדש.


**בוגרי מכללת תמורות עוסקים כ-מטפלים בקופות-החולים השונות בישראל, בתי-חולים, קליניקות פרטיות ועוד…**

 


יתרה מכך– אין זה זר לאוזניים, כי נתח לא מבוטל מבוגרי המכללה אף פותחים קליניקה פרטית משלהם ולמעשה הופכים ל-‘בוסים של עצמם‘, קובעים את כמות השעות בהם יעבדו בכל יום וחשוב מכל…בוחרים לעצמם את הלקוחות שעבורם יסללו את הדרך הטיפולית המקצועית ביותר, הנכונה ביותר והטובה ביותר עבורם וכל זאת תחת תחושת שליחות גדולה ותחת מטרה אחת בלבד והיא לשפר את איכות חייהם של המטופלים שלהם ובכך לשנות את חייהם לטובה, מקצה לקצה!

המשותף לכלל בוגרי מכללת תמורות…”משפחתיות“, “יחס אישי“, “מקצועיות” ו-ליווי ותמיכה, גם לאחר סיום מסלול הלימודים!

כפי שצוין לעיל, מכללת תמורות מתמחה בלימודי הכשרה מקצועית ברפואה משלימה והיא עושה זאת ע”י לימודי הכשרה והסמכה בתחומי המקצוע שבתוך עולם הרפואה הסינית.

בנוסף – מה שמייחד את המכללה הוא מסלול הלימודים המקיף שהוא למעשה “לימודי רפואה סינית”, הכוללים בתוכם את כל תחומי המקצוע בעולם הרפואה המשלימה אך בהחלט ניתן לבחור תחום עיסוק אחד או שניים ולרכוש מספר מקוצועות שונים במקביל.

להלן קורסי ההכשרה שיש למכללת תמורות להציע עבור כל מי שמעוניין ללמוד את אחד המקצועות המספקים ביותר שיש לעולם התעסוקה להציע בימינו…ב-2022!:

במסלול לימודי רפואה סינית שיש למכללת תמורות להציע לסטודנטים שלה, כלולים הקורסים הבאים:

 1. לימודי רפואה סינית- לימודי דיקור סיני, מגע, צמחים ותזונה. מלגה מלאה עבור מסלול שיאצו וטווינה לתלמידי המגמה, כשמלגה זו מאפשרת לסטודנט להתחיל ולעבוד עוד במהלך הלימודים.
 2.  לימודי מגע- לימודי שיאצו ולימודי טווינה. מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי תזונה לתלמידי המגמה. מלגה זו מאפשרת לתלמיד לספק המלצות תזונה עבור מטופלים, ברמה גבוהה ומקצועית שאין שני לה!
 3. לימודי עיסוי משולב- אינטגרטיבי, הוליסטי, רפואי. מלגה לכל סטודנט- קורס ב-פיזיולוגיה ואנטומיה.

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי ‘רפואה סינית’ ולגבי מלגות >> לחץ כאן

המילה אקופונקטורה כוללת את המילה אקוס (מחט) ופונקטורה (דקירה).
הדיקור הסיני, או האקופונקטורה, מהווה את אחת משיטות הטיפול החשובות ברפואה הסינית.
שיטות טיפול נוספות כוללות צמחי מרפא, תזונה, מגע וחינוך לאורח חיים מאוזן.
הטיפול מבוסס על דיקור המטופל במחטים דקות במקומות שונים בגוף
לאורך המרדיאנים כשהמטרה היא לשפר את בריאותו של המטופל.
בשנים האחרונות נעשו מחקרים רבים המעידים על יעילותו של ה-“דיקור הסיני”.

 1. אפשרות ללימודי ערב- מכיוון שישנם תלמידים אשר צריכים להשתכר למחייתם ועובדים למעשה בשעות היום, אפשרות זו תהיה מושלמת עבורם.
 2.  מלגה מלאה לכל תלמיד!- כל תלמיד בקורס זה מקבל מלגה מלאה למסלול -‘תלת שנתי’ בשיאצו וטווינה, הכוללים גם התמחות קלינית!
 3. סטאז’- הסטודנטים במסלול לדיקור סיני בתמורות מגיעים לשלבים אלו עם ניסיון וידע קליני רב, זאת מאחר שהם משלימים את המסלול המלא התלת שנתי בתוכנית המגע ויכולים לממש את הנלמד כבר בתחילת הדרך.

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי ‘דיקור סיני’ ולגבי מלגות >> לחץ כאן

“שיאצו”– שיטת טיפול וריפוי יפנית אשר שואבת את מקורותיה מהרפואה הסינית. הרפואה הסינית היא הרפואה העתיקה אשר ממנה ינקו תרבויות רבות את תורות הריפוי שלהן. הטיפול בשיאצו – בתרגום מיפנית: שי = אצבע, אצו = לחץ – כולל לחיצות באמצעות האצבעות

מסלול לימודי שיאצו בתמורות הוא המקיף, המקצועי והוותיק ביותר בארץ מ-1988. למעשה, תמורות ידועה בזכות לימודי השיאצו המקיפים והאיכותיים שלה ובזכות המטפלים המקצועיים שהכשירה במשך השנים. לימודי שיאצו כוללים התמחות קלינית ומתקיים מעקב אישי על עשרות טיפולים. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות וכל תלמיד זוכה לחניכה אישית. כבר במהלך ההכשרה והתלמידים מתחילים להשתלב ולטפל במוסדות שונים.

 1. אפשרות ללימודי ערב-בדיוק כמו ב-‘דיקור סיני’ כך גם בקורס שיאצו.
 2.  מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי מזון!- כל תלמיד בקורס זה מקבל מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי מזון, שבסופו ניתן יהיה לספק המלצות תזונה מקצועיות. 
 3. התמחות קלינית- כבר בשנה השנייה ללימודים, ניתן יהיה לצאת להתמחות קלינית.
 4.  המסלול כולל טווינה- קורס שיאצו כולל בתוכו הכשרה ב-‘טווינה’!

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי ‘שיאצו’ ולגבי מלגות >> לחץ כאן

עיסוי (מסאג’), על כל גווניו ושיטותיו, מהווה גישה טיפולית שמטרתה להשיג רפיון שרירים וזרימת דם טובה יותר. זרימת הדם מסייעת לפינוי פסולת המצטברת בשריר כמו חומצות חלב (חומצה לקטית) היוצרות כאבים המגבילים בתנועה. תחום העיסוי נע בין עיסוי מפנק ומרגיע לבין עיסוי הנועד לטפל במחלות. הוא מסייע לגוף בתהליכים מטבוליים ובתהליכים התורמים לשיקום רקמות רכות שנפגעות משימוש יתר או מטראומות. עיסוי טיפולי נותן מענה לבעיות כמו: כאבי מפרקים, שרירים וכאבי גב. כמו כן, מסייע העיסוי לכאבי ראש, צוואר ונזקים המופעים כתוצאה מפעילות לא נכונה של הגוף.

 1. עיסוי שוודי- זהו עיסוי קלאסי שנעשה בו שימוש בשמן שקדים. העיסוי עוזר להמרצת מחזור הדם ולהרגעת של שרירים ולהפגה של מתחים. הגישה היא גישה הוליסטית.
 2.  מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי מזון!- כל תלמיד בקורס זה מקבל מלגה מלאה לקורס תזונה ותוספי מזון, שבסופו ניתן יהיה לספק המלצות תזונה מקצועיות. 
 3. עיסוי משולב- עיסוי מפנק עם שמנים שעושים בו שימוש בשמנים ארומאטיים מיוחדים לשחרור וחימום השרירים. בעיסוי זה ניתן לעשות שימוש בשילוב בין כמה טכניקות כמו שיאצו טווינא ועוד.
 4.  עיסוי רפואי- שילוב של עיסוי שוודי עיסוי רקמות הכולל גם אלמנטים  מעולם הרפואה המזרחית ורפלקסולוגיה.

לפרטים נוספים בנוגע למסלול לימודי המשך ב- ‘עיסוי’ >> לחץ כאן

ללמוד ולהתמקצע במכללת תמורות…לא  רק בשביל מקצוע!

מבדיקה מעמיקה, כשלמעלה משלושה עשורים של הכשרה מקצועית ב-“מכללת תמורות”, מה שהתחיל כתופעה חיובית ומרעננת, כיום, כעבור 30 שנה, התברר כעובדה חותכת…“לא כל מי שנרשם ללימודי הכשרה במכללת תמורות, עושה זאת לשם התמקצעות תעסוקתית גרידא”!

מבדיקה פנימית ומעמיקה, התחוור לצוות ההנהלה כי ציבור שלם של סטודנטים, בחרו ללמוד “לימוד רפואה משלימה”, לא לשם הסבה מקצועית או רכישת מקצוע ראשון בחייהם אלא דווקא להעשיר את חייהם הפרטיים ואת הסובבים להם! וכיום- מגמה זו עולה, בקצב מהיר, שפשוט לא ניתן לתפיסה!

יותר ויותר אנשים מודעים ליתרונות של חיי בריאות ובכך הם מחזיקים במושכותיה של “רפואה מונעת אישית” והכשרות מסוג אלה, כמו שיאצו, טווינה, תזונה, צמחי מרפא ועוד…יכולים לתרום רבות לאיכות החיים שלהם ושל יקיריהם!

“גם מסע בן 1000 מילין, מתחיל בצעד אחד קטן”

אז איך עושים את הצעד הראשון, הקטן והחשוב הזה?

הצעד הראשון והחשוב- ללחוץ על הכפתור, כאן בתחתית המסך?
חושבים ללמוד אחד מהמקצועות הנחשקים של עולם הרפואה המשלימה? הצעד הראשון והחשוב ביותר, קטן שיהיה, להתחלת המסע המופלא שישנה את חייכם, מקצה לקצה ולטובה…זה ללחוץ על הכפתור, כאן בתחתית המסך.

הצעד השני- מילוי שאלון 
ע”י לחיצה על הכפתור, תעברו ישירות לשאלון. בשאלון תצטרכו לענות על מספר שאלות התאמה קצרות וענייניות,  המתבצעת בצורה נוחה ומאובטחת ובפחות מ-60 שניות, ואת הצעד החשוב והקשה ביותר…כבר מאחוריכם

הצעד השלישי-פרטי יצירת קשר
לאחר מילוי שאלון ההתאמה הקצר, כל שעליכם יהיה לעשות זה להשאיר פרטי יצירת קשר ואנחנו ניצור עמכם קשר במהירות האפשרית.

רוצים לדעת האם יש לכם את מה שצריך כדי להפוך למטפל מוסמך ברפואה משלימה ולהשתכר ב-שכר ממוצע של-₪16,452 או למעלה מ- ₪30,000 בתור בעלים של קליניקה פרטית…כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות התאמה, קצרות וענייניות, כשהראשונה מבינהן היא:

בני כמה אתם?

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, יעוץ ביטוחי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא.

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן