רשות המיסים בחגיגה: החזרי מס בהיקף של 1,000,000,000 שקלים מוחזקים בקופת המדינה וזו לא בושה לדרוש את מה שמגיע לכם, איך עושים תיאום והחזר מס בצורה נכונה ? - יצאנו לבדוק

אזרחי ישראל משלמים הרבה מאד מיסים ובאופן טבעי כל אחד מהם היה שמח לשלם פחות מס וגם לקבל החזרי מס אם מגיע לו.
שכירים רבים סומכים על שלטונות מס הכנסה שהם גובים באופן נכון ומדויק את סך המס המגיע להם מכל אזרח ולכן הם לא מגישים בכל שנה דוח אישי שנתי. זוהי טעות חמורה כיוון שלרבים מהם מגיעים החזרי מס לאורך השנים ואם הם לא מגישים את הדוח, מס הכנסה לא יידע אותם שהם נמצאים ביתרת זכות על פי התחשיב הכללי של המס הנדרש בכל שנה.

החזרי מס בהיקף של 1,000,000,000 שקלים מוחזקים בקופת המדינה

צמד המילים מס הכנסה מעורר פחד אצל השכירים

כשפגשתי את מנהל חברת החזרי מס במשרדו, הוא הסביר לי שבחשבונות של מס הכנסה קיימים סכומי כסף עצומים השייכים לציבור, אך חלק ניכר מהשכירים אינו מגיש אף פעם דוחות שנתיים ולכן הם אינם נהנים מהחזרי המס המגיעים להם.

כשהשכירים שומעים מס הכנסה, הם נכנסים לפחדים ולחרדות, תמיד מקנן בהם חשש שפתאום תגיע דרישה של סכומים כספיים גדולים ולכן הם מעדיפים לשמור על שקט נפשי, מבחינתם הם לא מגישים דוחות ואולי מפסידים כספים שמגיעים להם, אך הם מעדיפים שהמצב יישאר כך כדי לא יקבלו דרישת תשלום לא מתוכננת.

טעות בקו החשיבה של השכירים

החששות של רוב השכירים אינם מוצדקים והם נובעים מחוסר ההבנה שלהם לגבי שיטת המיסוי בישראל. זאת כיוון שהמס שמשלם כל שכיר הוא מס שנקבע בתחילת השנה וזאת על פי גובה השכר שלו. מס הכנסה מפרסם בכל שנה את מדרגות המס ובהתאם לכך מנכים במקום העבודה בכל חודש את המס מהמשכורת של כל עובד.

עם זאת, לא אחת יש שינויים במהלך השנה והם משפיעים על סך המס שיש לשלם לאורך כל השנה. זה קורה כאשר אדם מתפטר או מפוטר ולכן לאורך כמה חודשים או שנים הוא אינו עובד אלא מקבל רק דמי אבטלה. כיוון שהערך הכספי של דמי האבטלה הוא נמוך יותר גם סך המס המשולם אמור להיות נמוך יותר בחישוב השנתי.

זה קורה גם לנשים רבות שיולדות במהלך השנה ולאחר מכן לאורך כמה חודשים הן אינן עובדות והן מקבלות רק דמי לידה. גם במקרים האלו נוצר להן החזר מס כיוון שהחיוב השנתי שנקבע עבור מס הוא גבוה יותר לאור העובדה שהוא משויך לשכר זהה לאורך כל השנה.

נקודות זיכוי לשכירים

לשכירים רבים מגיעות נקודות זיכוי בכל חודש. הערך של כל נקודת זיכוי נכון לשנת 2023 הוא 235 ₪ כך שהסכום השנתי הוא 2,820 ₪. חשבי השכר אמורים על פי טופס 101 לדעת בכל תחילת שנה אם לעובד מסוים מגיעות נקודות זיכוי ואם כן כמה. במקרים רבים חשבי השכר קולטים את המידע, מעדכנים אותו וכך כל אחד מהעובדים מקבל את נקודות הזיכוי המגיעות לו בכל תלוש שכר.

עם זאת יש גם מקרים שעקב חוסר ידיעה, או עקב טעות אנוש המידע לא נקלט ולכן כל עובד שמגיע לו על פי חוק נקודות זיכוי, אינו מקבל את נקודות הזיכוי המגיעות לו ולכן הוא משלם מס מיותר של כ – 2,800 ₪ בכל שנה .

נקודות הזיכוי מגיעות לנשים עבור ילדים שגילם הוא עד 18 , לגברים שמשלמים דמי מזונות עבור ילדיהם לאחר הליך הגירושין של ההורים, שכיר שיש לו ילד נכה ועוד. לכן השכירים שמודעים לעובדה שהם זכאים לנקודות זיכוי בכל חודש אמורים לוודא בתלוש השכר שאכן זה מקבל ביטוי בכל חודש. אך רבים מהשכירים אינם מודעים לכך והם סומכים באופן מלא על חשבי השכר ולכן הם אינם עולים על טעויות האנוש של חשבי השכר, כמו אי קבלת נקודות זיכוי או רישום שגוי כמו לדוגמה גבר ולא אישה.

לבדיקת זכאות מהירה להחזר מס לחצו על הכפתור

החזר מס בגין תשלום מס שבח

מי שמכר נכס במהלך השנה שילם עבורו מקדמה של מס שבח. תשלום זה נקרא מקדמה כיוון שדרישת התשלום היא על פי תחשיב כללי שהוא נגזרת מערך הדירה שנמכרה בהפחתת ההוצאות המוכרות כמו עבודות שיפוץ שבוצעו בבית.

אך תחשיב זה אינו מתחשב בקריטריונים מסוימים שבזכותם סך מס שבח הוא נמוך יותר, כמו לדוגמה אם המוכרים הם מעל גיל 60 הם נדרשים לשלם מס בשיעור נמוך יותר, אם מדובר בבני זוג שנפרדו ומכרו את דירתם, אדם שהפסיד כספים בעת המסחר בשוק ההון שחלק מההפסד לו יקוזז מתשלום מס שבח, או מי שיקבל אישור על פטור מתשלום מס הכנסה עקב מחלה קשה.

קבלת פטור מלא מתשלומי מס הכנסה

יש מקרים בריאותיים כמו התקף לב, שבץ מוחי ומחלות קשות כמו סרטן שבהם מס הכנסה מעניק לאזרחים האלו פטור מלא מתשלום מס הכנסה וזאת לאור ההוצאות הרבות שיש להם בעקבות המחלה. תהליך האישור נמשך זמן רב אך כאשר ההחלטה היא חיובית, מועד האישור הוא רטרואקטיבי. לכן הלקוח יכול לבקש החזרי מס עבור שש שנים אחורה. יש להגיש 6 דוחות אישיים שנתיים לשש השנים האחרונות.

כיוון שכל שכיר שילם בשנים האלו מס הכנסה בשיעור גבוה, גם סך החזרי המס עבור כל השנים האלו יהיה גבוה ועשוי להגיע עד מאות אלפי שקלים ואף מעבר לכך. גם במקרים של מס שבח שהיה גבוה מדי, יקבלו הלקוחות החזרי מס משמעותיים.

הגשת דוח שנתי למס הכנסה

כאשר מגישים את הדוח השנתי למס הכנסה כוללים בו את כל המרכיבים הרלוונטיים כמו ההכנסות של שני בני הזוג לאורך כל השנה, משכורות, קצבאות, דמי לידה, דמי אבטלה, הכנסות משכר דירה ועוד. כמו כן כוללים את כל ההוצאות המוכרות כמו תשלומים חודשיים עבור ביטוח מנהלים, ביטוח חיים, קופת גמל קרן השתלמות ועוד.

בנוסף לכך אם נמכר נכס, כוללים גם את סך מס השבח ששולם. יש גם מקרים חריגים שבהם שכירים משלמים מכספם כספים עבור אחד או שניים מהוריהם שנמצאים במוסד סיעודי. גם במקרה זה יקבל הלקוח הטבה בשיעור מסוים מתוך סך הכספים, אם יוכיח שהוא משלם עבורם באופן פרטי מכיסו ואין זה תשלום המשולם על ידי ההורים.

המומחים מקלידים את כל הנתונים המדויקים לתוכנה ומבצעים סימולציה. כך אפשר לראות מהר מאד אם מגיע ללקוח החזר מס ומהו הסכום המוערך.

קבלת החזר מס

הכנת דוח אישי למס הכנסה אינו נושא מורכב ואפשר להגיש את הדוח באמצעות אנשי מקצוע אשר מעניקים את ההכוונה הנדרשת וכך הלקוחות מכינים את כל הניירת הרלוונטית. העובדים המיומנים של החזר מס מזרימים את הנתונים ומהר מאד מיידעים את הלקוח על סך החזר מס שמגיע לו. הדוח משודר בדרך כלל on line  ונציגי מס הכנסה בוחנים את מהימנותו ואם הכול תקין מופקת שומה והלקוח מקבל תוך פרק זמן קצר את מלוא החזר המס לחשבון הבנק שלו.

לאור כל זאת, קיימת חשיבות רבה להגשת דוחות אישיים באמצעות אנשי מקצוע מיומנים שהם בעלי ידע רב בנושא זה. הם דואגים שכל המידע הנדרש יצורף לדוח האישי וכך הלקוח יקבל את המקסימום המגיע לו.

הצעד הראשון

הצעד הראשון והחשוב ביותר לזכאות להחזר מס שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, הוא ללחוץ על הכפתור ולעבור לשאלון זכאות קצר.
מבצעים את בדיקת הזכאות באמצעות הבדיקה החדשה והמאובטחת בקישור הזה.

הצעד השני

ע”י לחיצה על הכפתור, תעברו ישירות לשאלון. בשאלון תצטרכו לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות, המתבצעת בצורה נוחה ומאובטחת, משך הבדיקה הינו פחות מ-60 שניות והיא פותחה כך שאינכם צריכים להצטייד במסמכים או טפסים מיותרים והיא מאובטחת לגמרי.
למעבר לשאלון >> לחצו כאן

הצעד השלישי והאחרון

במידה ונמצאתם זכאים- איש מקצוע מוסמך ייצור עמכם קשר בהקדם ויחדיו, תתחילו את תהליך האישור וקבלת ההחזר ובכך, תוכלו לחסוך זמן יקר וליהנות מהחזר המס שמגיע לכם ע״פ חוק.

חשוב לזכור!

תהליך קבלת החזר מס יכול להיות מתיש, במיוחד כשמדובר בבירוקרטיה הישראלית. באמצעות אנשי מקצוע המוסמכים לטפל בנושאים אלה, ניתן לקצר משמעותית את תהליך ההחזר, אישורו והפקדת סכום ההחזר בחשבון הבנק!

שאלות נפוצות:

האם הבדיקה כרוכה בתשלום?

חד משמעית לא! הבדיקה הינה חינמית לגמרי ואינה כרוכה בתשלום כלשהו. 

לאחר הבדיקה, במי אני נעזר לקבל את ההטבות שמגיעות לי כחוק?

איש מקצוע מוסמך, מטעם החברה המטפלת יוצר עמכם קשר ויחד, מתחילים את תהליך בקשת ההלוואה מ-א’ ועד-ת’.

מי אתם?

אתר “סלב” הוא אתר אינפורמטיבי כלכלי וחברתי שנועד להנגיש לכלל הציבור מידע חיוני בנושא פיננסים, חיסכון, איכות חיים וכל נושא היכול לשפר את חיי הקורא.

מטרת האתר לספק לציבור את הפתרונות הפיננסים הטובים ביותר ע”י שיתוף וחיבור בין אנשי מקצוע מיומנים, אמינים ומקצועיים העובדים תחת הרגולציה והפיקוח של משרד האוצר.

האם הבדיקה בטוחה?

לחלוטין כן!

הבדיקה שלנו מאובטחת תחת התקן SSL. תקן בו מסלקות אשראי של חברות אשראי גדולות בעולם משתמשות כיום.

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, יעוץ ביטוחי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא .

דיסקליימר: אתר seleb.co.il אינה פועלת או מתיימרת להיות חברת ייעוץ השקעות/ סוכנות ביטוח. התכנים המוצגים באתר והפרסומים המובילים אליו ו/או ממנו אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ”ה-1995 ולפי חוק ניירות ערך, תשכ”ח-1968. המידע באתר אינו מהווה הצעה השקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפרסומים לעיל, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע השקעה.

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן