איך אפשר, במציאות של 2020 בישראל, לחסוך בקרנות ההשתלמות והגמל, במיוחד כשכל שקל קובע!

כשמדינה שלמה נאבקת "להשאיר את האף מעל המים" וכשנותני הלוואות והבנקים כבר מזמן סגרו את שערי "קבלת קהל", לצד למעלה ממיליון מובטלים במשק, גם חיסכון בעלויות קרנות ההשתלמות והגמל יכולים להפוך ל-"שקל לבן ליום שחור".

"מדור פרסום"

היום, יותר מתמיד, העיניים של אזרחים בישראל מופנות לקרנות ההשתלמות והגמל שלהם.
כשאדמת ההווה אינה יציבה, אנחנו רוצים להתנחם בעובדה שהעתיד שלנו לפחות יהיה איתן אבל אנחנו איננו שמים לב לעובדה הפשוטה שישנה דרך להבטיח את קיומן של קרנות אלה וגם לחסוך בעלויות עליהן

זה לא הזמן לנוח על זרי דפנה
בזמנים כמו אלה, אנחנו חייבים זאת לעצמנו ולבני משפחתנו למצוא דרכים חדשות לחסוך כל שקל מכל פינה עד חלוף הזעם ולמי שיש ברשותו קופות גמל וקרנות השתלמות, יכול ע"י מספר פעולות, לחסוך כסף רב בעלויות. כסף שיכול לעזור לו לצלוח את התקופה.

לשפר או להוזיל? זאת השאלה
במקום להישאר עם אותה קרן השתלמות וקופ"ג, שנה אחר שנה, ניתן לנייד קרנות אלה למען שיפור בתשואות או דמי ניהול נמוכים. העניין הוא כזה- אם מחליטים לשפר את ביצועי הקרן, אנחנו נשלם עליה דמי ניהול גבוהים יותר ולעומת זאת, אם נרצה להוזיל בעליות דמי הניהול של הקרן, אנחנו נעשה זאת על חשבון גובה התשואה.

לכאן או לכאן… שינוי חייב להיעשות
מאמר זה לא נועד לייעץ או אף לשכנע אף אחד לבחור בין השניים אלא "להצביע על הפיל בחדר" ולבשר כי בתקופה זו, ניתן לעשות משהו בנדון ולא להישאר בחיבוק ידיים כשברשותנו קרנות השתלמות וגמל שבהן ניתן לחסוך כסף רב בשנה, עוד השנה על עלויות דמי הניהול שלהן.

ע"י מספר שאות קצרות וענייניות ניתן לבדוק זכאות להוזלה ושיפור קרנות ההשתלמויות והגמל בפחות מ-60 שניות.

מוזילים בעלויות דמי הניהול מבלי לפגוע בקרן.
הדרך הטובה ביותר לחסוך באופן משמעותי בדמי הניהול ובזמן קצר, מבלי לפגוע בחיסכון נעשית ע"י עבודה מול סוכן ביטוח מנוסה. סוכן ביטוח מקצועי, בעל שנים של ניסיון יכול להשתמש בקשרים שרקם לאורך השנים עם כל הנוגעים בדבר ולהעניק לך את ההוזלה האולטימטיבית המותאמת לקרנות שלך מבלי לעזוב את בית ההשקעות שמנהלת את הקרן שלך ואף במקרים רבים, מבלי לעזוב את חברת הביטוח. להצליח ולעשות זאת באופן עצמאי, זה אפשרי אבל התוצאות תהיינה פחות ממושלמות.

המחר מחכה למי שמתכונן אליו היום
לחיות בישראל, בתקופה של חוסר ודאות כלכלית, לחסוך כל "שקל לבן ליום שחור" זה חובה ולכל מי שכבר מיצה את כל האפשרויות הכלכליות שהיו ברשותו ושחושב שאין כבר מאיפה לחסוך, יכול להירגע ולדעת שניתן לחסוך כסף רב בשנה, עוד השנה על עלויות דמי הניהול של קרנות ההתלמות והגמל שלו וכדי לעשות זאת, יפה שעה אחת קודם.

לבדיקת זכאות והתאמה להוזלה ושיפור קרנות ההשתלמות והגמל אפשר להשאיר פרטים ליצירת קשר ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ואת החלק הקשה…כבר עברתם.

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו!