Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

איך זה כשבאמת צריכים הלוואה, צריכים אותה כאוויר לנשימה ואתם מוכנים לקחת עבורה 'הלוואה כנגד נכס' והבנק הנאמן שלכם, זה  שליווה אתכם כל אותם השנים, לא מוכן לאשר לכם אותה ולמעשה טורק לכם את הדלת בפנים?!

מדור פרסומי

למזלם של אלפי ישראלים בישראל אשר מחזיקים בבעלות נכס משלהם, מהיום, יכולים למצוא פתרון חלופי לגחמות הבנקים בישראל ולעיתים אף לקבל הלוואה כנגד נכס במהירות שאף בנק אחר פשוט לא יכול להתחרות איתה.

מאמר זה מתאים למבקשי הלוואה כנגד נכס שמפחדים לאבד אותו, מסורבי בנקים וכל מבקש הלוואה שמחפש מקום בטוח לקחת 'הלוואה כנגד נכס'.

בין כותלי הבנק אנחנו משוואה מתמטית והיחס…בהתאם

כמעט וכולנו בשלב כזה או אחר בחיינו גירדנו את הראש, מנסים להבין מדוע הבנק שלנו אישר לנו הלוואות במקרים מסוימים ובמקרים אחרים פשוט…לא.

חלקנו אפילו יגרדו את הראש עוד יותר כי יצא להם בעבר לחוות לא פעם בלבול מצד הבנקים כשביקשו הלוואה, כשעמוק בפנים הם בעצמם לא היו מאשרים לעצמם הלוואה והבנק דווקא אישר להם  אותה ובמצבים אחרים בהם לא הייתה שום סיבה נראית לעין מדוע שיקבלו סירוב מהבנק להלוואה והבנק בכל זאת סרב להם.

לבנק שלכם יש נוסחה סודית וייחודית לו לחישוב ותימצות יכולת ההחזר שלכם בכל שלב בחייכם ובכל מצב צבירה של המאזן הכספי שלכם בבנק כיום ולעיתים אי שם בעתיד הלא רחוק ולכן…אתם, כמו כולנו, רק סדרה של מספרים בתוך אלגוריתם מתמטי מתוחכם שקובע את רמת הסיכון שהבנק לוקח עליכם נכון ליום בקשת ההלוואה וביכולת שלכם להחזר מלא שלה.

אם המחשב מצא לנכון שאתם ברמת סיכון גבוהה…לא תקבלו אישור להלוואה.

הפרדוקס של גובה ההלוואה לנחיצות שלה – זה מה שבאמת מטריד אותנו

מצחיק זה הדבר שהלוואות קטנות יאושרו בקלות יתרה אבל ההלוואות הגדולות לא.

על פני השטח זה נשמע הגיוני ושאין צורך להרחיב פה במילים אבל אנחנו יודעים גם שחשיבות גודל ההלוואה קובעת עד כמה היא נחוצה לנו.

הבה נעשה סדר- כשאנחנו צריכים הלוואה גדולה למען רכישת דירה או רכב חדש רוב הסיכויים שנשיג אותה.

אנחנו  יודעים את התנאים המלווים לאישור ההלוואה ורוב הסיכויים כשנגיש את בקשת ההלוואה נעמוד בה כי לאישור משכנתא לדוגמא צריך הון התחלתי(מקדמה) בגובה מסוים ואם אין לנו את סכום הכסף הדרוש…לא נקבל אישור משכנתא ומלכתחילה לא נגיש כל בקשה.

אנחנו לא "לחוצים" על כסף ההלוואה. אנחנו יכולים לחיות בלעדיה אבל זה לא העניין כאן. כאן אנחנו מדברים על הלוואה שבלעדיה, חיינו יכול מאוד להיות שיקרסו תחת רגלינו וכשזה מגיע לסכומים גדולים, לצד הנחיצות שלנו להלוואה…בעיניי האלגוריתם הבנקאי אנחנו סיכון שלא שווה לגעת בו!

לכן- למי שמעוניין לקבל פתרון כלכלי, יעיל ומהיר, יכול לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ובזמן השקעה של פחות מ-30 שניות לבדוק את זכאותו להלוואה כנגד נכס.


בבוקר בהיר אחד אנחנו מגלים שאנו שייכים לבנק

הרי שכולנו יודעים עד כמה קשה לחיות במדינה שלנו, יוקר המחייה לצד שחיקת השכר במשק שם את האזרח הישראלי בעמדת נחיתות מול הבנק ובשלב די מוקדם בחייו העצמאיים הוא למעשה נתון לחסדיו וגחמותיו של הבנק שלו.

מהלוואה אחת לשניה ועד להלוואה גדולה לכיסוי מספר הלוואות אנחנו מוצאים את עצמנו תלוים בידו של הבנקאי שלנו.

כשהמסגרת גבוהה פי כמה מהמשכורת שלנו וכתוצאה מכך אנו רואים איך המשכורת החודשית נבלעת בתוך המינוס באותה המהירות בה הופקדה לנו בעו"ש…בשלב מסוים אנחנו מבינים שאנו חיים כדי לרצות את הבנק שלנו מאשר לחיות את חיינו.

"כמה פעמים קבלתם שיחת נזיפה מהבנק ורעדו לכם הברכיים?"-איך יכול להיות מצב בו התהפכו היוצרות ואתם מוצאים עצמכם מספקים תירוצים וסיבות שיעלו על דעת הבנקאי שלכם שתפקידו בכלל זה לספק לכם שירותים ולבוא אליכם עם תשובות…פשוט הזוי!

הלוואות חוץ בנקאיות- ה-"אביר על סוס לבן" של אזרחי מדינת ישראל.

למזלנו- בשנים האחרונות, נכנסו שחקנים חדשים לזירה הפיננסית חמושים מכף רגל ועד ראש עם פתרונות פיננסים המותאמים במיוחד לאזרחי ישראל עם גב כלכלי שמאותו רגע ועד היום נושפים בעורפם של הבנקים בישראל ומחזירים מלחמה עבורכם בכך שנותנים לכם את ההלוואה שהבנק שלכם סרב לה, פעם אחר פעם!

לבדיקת זכאות להלוואה כנגד נכס, כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ולהשקיע- 30 שניות ופחות ולעשות את הצעד הראשון והחשוב ביותר ל-"הלוואה כנגד נכס", 

לבדיקת זכאות מהירה להלוואה כנגד נכס, עד-7,000,000 ש"ח

מקדמת הבמה של זירת ההלוואות החוץ בנקאיות, יש מי שנוצץ מכל השאר!

מבדיקה- ישנה חברה אחת שמובילה את התחום של ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל בשם 'קרדיט-פוינט', בבעלות רן חלפון.

רן חלפון הינו מומחה עתיר שנים בגיוס אשראי חוץ בנקאי וגיוס השקעות לתחום החוץ בנקאי,מה שהביא את'קרדיט-פוינט' לקבוע סטנדרט בתחום תחרותי כמו זה שתוצאותיו יכולים לקצר זמן יקר ובירוקרטיה ולהנות מהלוואות בהיקפים גדולים ובתנאים מעולים ובכך ליצור את אותו בסטנדרט גבוה בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות שכולנו יכולים להינות ממנו!

אתם בעלים של נכס, צריך לקחת אתכם ברצינות ולתת לכם את הכבוד המגיע לכם!

במציאות של ימינו- מי שהצליח להיות בעליו הגאים של נכס בישראל נחשב כ-גאון פיננסי או בר מזל.

בימים אלה ממש, זוגות צעירים ומשפחות שלמות חוזרים לגור בבית ההורים כי העול הכלכלי פשוט כבד עליהם ואתם, שהצלחתם כנגד כל הסיכויים להיות בעלים של נכס משל עצמכם…מגיע לכם שלא יתייחסו אליכם כמו אל "שורת קוד מחשב", אחת מיני רבות בתוך האלגוריתם הבנקאי!


התנאים בהתאמה אישית, הריביות תחרותיות וההחזרים נוחים

ישנה דעה רווחת שהבנקים הם סוג של קרטל, הם מסכימים על תנאי הלוואה מסוימים בינם לבין עצמם כך שכל הבנקים "ישדרו על אותו הגל", שחס וחלילה אחד לא יתעלה על השני למרות שהאזרח הפשוט נהנה מהאשלייה שיש תחרותיות בין הבנקים, אבל לעין המקצועית, אחת שיכולה להסתכל מתחת לשטיח…אצל הבנקים בישראל הרי שמדובר ב"אותה גברת בשינוי אדרת".

 לעומת זאת, ספקי ההלוואות חוץ בנקאיות יודעים שחזית אחידה זו של הבנקים היא גם החולשה שלהם ולכן הם דוגלים בתחרות למען הצרכן ולהיות עד כמה שיותר גמישים ויצירתיים במתן פתרונות פיננסים בשבילכם וזו הסיבה מדוע זה כך:

הבנקים ככלל חיים מריביות והפקדות. כסף שהפקדתם בבנק מקבל מינוף של 1-ל-10, איתו הם סוחרים בשוק ההון ומרוויחים הון עתק מכסף ששייך ללקוחותיהם ואף ממינוף וירטואלי של כסף דמיוני. 

מצד שני הריביות על המינוסים שלנו, עמלות למיניהן, הלוואות ומשכנתאות…זה הוא עיקר לחמם.

הבנקים לא קיימים ללא לקוחות כך שאם תמצאו פתרון פיננסי ממקור אחר, באופן מסוים אתם נותנים "פייט" ומשתמשים בגוף פיננסי אחר לעשות זאת!

בעלים של נכס משלכם? מגיע לכם שלא יתייחסו אליכם כמו "שורת קוד מחשב" אחת מיני רבות בתוך האלגוריתם הבנקאי!פוסטים אחרונים