הפתרון הכלכלי לאוזלת ידם של הבנקים בישראל כשבעלי נכסים מבקשים הלוואה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

איך זה כשבאמת צריכים הלוואה, צריכים אותה כאוויר לנשימה ואתם מוכנים לקחת עבורה 'הלוואה כנגד נכס' והבנק הנאמן שלכם, זה  שליווה אתכם כל אותם השנים, לא מוכן לאשר לכם אותה ולמעשה טורק לכם את הדלת בפנים?!

למזלם של אלפי ישראלים בישראל אשר מחזיקים בבעלות נכס משלהם, מהיום, יכולים למצוא פתרון חלופי לגחמות הבנקים בישראל ולעיתים אף לקבל הלוואה כנגד נכס במהירות שאף בנק אחר פשוט לא יכול להתחרות איתה.

מאמר זה מתאים למבקשי הלוואה כנגד נכס שמפחדים לאבד אותו, מסורבי בנקים וכל מבקש הלוואה שמחפש מקום בטוח לקחת 'הלוואה כנגד נכס'.

בין כותלי הבנק אנחנו משוואה מתמטית והיחס…בהתאם

כמעט וכולנו בשלב כזה או אחר בחיינו גירדנו את הראש, מנסים להבין מדוע הבנק שלנו אישר לנו הלוואות במקרים מסוימים ובמקרים אחרים פשוט…לא.

חלקנו אפילו יגרדו את הראש עוד יותר כי יצא להם בעבר לחוות לא פעם בלבול מצד הבנקים כשביקשו הלוואה, כשעמוק בפנים הם בעצמם לא היו מאשרים לעצמם הלוואה והבנק דווקא אישר להם  אותה ובמצבים אחרים בהם לא הייתה שום סיבה נראית לעין מדוע שיקבלו סירוב מהבנק להלוואה והבנק בכל זאת סרב להם.

לבנק שלכם יש נוסחה סודית וייחודית לו לחישוב ותימצות יכולת ההחזר שלכם בכל שלב בחייכם ובכל מצב צבירה של המאזן הכספי שלכם בבנק כיום ולעיתים אי שם בעתיד הלא רחוק ולכן…אתם, כמו כולנו, רק סדרה של מספרים בתוך אלגוריתם מתמטי מתוחכם שקובע את רמת הסיכון שהבנק לוקח עליכם נכון ליום בקשת ההלוואה וביכולת שלכם להחזר מלא שלה.

אם המחשב מצא לנכון שאתם ברמת סיכון גבוהה…לא תקבלו אישור להלוואה.

הפרדוקס של גובה ההלוואה לנחיצות שלה – זה מה שבאמת מטריד אותנו

מצחיק זה הדבר שהלוואות קטנות יאושרו בקלות יתרה אבל ההלוואות הגדולות לא.

על פני השטח זה נשמע הגיוני ושאין צורך להרחיב פה במילים אבל אנחנו יודעים גם שחשיבות גודל ההלוואה קובעת עד כמה היא נחוצה לנו.

הבה נעשה סדר- כשאנחנו צריכים הלוואה גדולה למען רכישת דירה או רכב חדש רוב הסיכויים שנשיג אותה.

אנחנו  יודעים את התנאים המלווים לאישור ההלוואה ורוב הסיכויים כשנגיש את בקשת ההלוואה נעמוד בה כי לאישור משכנתא לדוגמא צריך הון התחלתי(מקדמה) בגובה מסוים ואם אין לנו את סכום הכסף הדרוש…לא נקבל אישור משכנתא ומלכתחילה לא נגיש כל בקשה.

אנחנו לא "לחוצים" על כסף ההלוואה. אנחנו יכולים לחיות בלעדיה אבל זה לא העניין כאן. כאן אנחנו מדברים על הלוואה שבלעדיה, חיינו יכול מאוד להיות שיקרסו תחת רגלינו וכשזה מגיע לסכומים גדולים, לצד הנחיצות שלנו להלוואה…בעיניי האלגוריתם הבנקאי אנחנו סיכון שלא שווה לגעת בו!

בבוקר בהיר אחד אנחנו מגלים שאנו שייכים לבנק

הרי שכולנו יודעים עד כמה קשה לחיות במדינה שלנו, יוקר המחייה לצד שחיקת השכר במשק שם את האזרח הישראלי בעמדת נחיתות מול הבנק ובשלב די מוקדם בחייו העצמאיים הוא למעשה נתון לחסדיו וגחמותיו של הבנק שלו.

מהלוואה אחת לשניה ועד להלוואה גדולה לכיסוי מספר הלוואות אנחנו מוצאים את עצמנו תלוים בידו של הבנקאי שלנו.

כשהמסגרת גבוהה פי כמה מהמשכורת שלנו וכתוצאה מכך אנו רואים איך המשכורת החודשית נבלעת בתוך המינוס באותה המהירות בה הופקדה לנו בעו"ש…בשלב מסוים אנחנו מבינים שאנו חיים כדי לרצות את הבנק שלנו מאשר לחיות את חיינו.

"כמה פעמים קבלתם שיחת נזיפה מהבנק ורעדו לכם הברכיים?"-איך יכול להיות מצב בו התהפכו היוצרות ואתם מוצאים עצמכם מספקים תירוצים וסיבות שיעלו על דעת הבנקאי שלכם שתפקידו בכלל זה לספק לכם שירותים ולבוא אליכם עם תשובות…פשוט הזוי!

הלוואות חוץ בנקאיות- ה-"אביר על סוס לבן" של אזרחי מדינת ישראל.

למזלנו- בשנים האחרונות, נכנסו שחקנים חדשים לזירה הפיננסית חמושים מכף רגל ועד ראש עם פתרונות פיננסים המותאמים במיוחד לאזרחי ישראל עם גב כלכלי שמאותו רגע ועד היום נושפים בעורפם של הבנקים בישראל ומחזירים מלחמה עבורכם בכך שנותנים לכם את ההלוואה שהבנק שלכם סרב לה, פעם אחר פעם!

לבדיקת זכאות להלוואה כנגד נכס, כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ולהשקיע- 30 שניות ופחות ולעשות את הצעד הראשון והחשוב ביותר ל-"הלוואה כנגד נכס", 

מקדמת הבמה של זירת ההלוואות החוץ בנקאיות, יש מי שנוצץ מכל השאר!

מבדיקה- ישנה חברה אחת שמובילה את התחום של ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל בשם 'קרדיט-פוינט', בבעלות רן חלפון.

רן חלפון הינו מומחה עתיר שנים בגיוס אשראי חוץ בנקאי וגיוס השקעות לתחום החוץ בנקאי,מה שהביא את'קרדיט-פוינט' לקבוע סטנדרט בתחום תחרותי כמו זה שתוצאותיו יכולים לקצר זמן יקר ובירוקרטיה ולהנות מהלוואות בהיקפים גדולים ובתנאים מעולים ובכך ליצור את אותו בסטנדרט גבוה בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות שכולנו יכולים להינות ממנו!

אתם בעלים של נכס, צריך לקחת אתכם ברצינות ולתת לכם את הכבוד המגיע לכם!

במציאות של ימינו- מי שהצליח להיות בעליו הגאים של נכס בישראל נחשב כ-גאון פיננסי או בר מזל.

בימים אלה ממש, זוגות צעירים ומשפחות שלמות חוזרים לגור בבית ההורים כי העול הכלכלי פשוט כבד עליהם ואתם, שהצלחתם כנגד כל הסיכויים להיות בעלים של נכס משל עצמכם…מגיע לכם שלא יתייחסו אליכם כמו אל "שורת קוד מחשב", אחת מיני רבות בתוך האלגוריתם הבנקאי!

התנאים בהתאמה אישית, הריביות תחרותיות וההחזרים נוחים

ישנה דעה רווחת שהבנקים הם סוג של קרטל, הם מסכימים על תנאי הלוואה מסוימים בינם לבין עצמם כך שכל הבנקים "ישדרו על אותו הגל", שחס וחלילה אחד לא יתעלה על השני למרות שהאזרח הפשוט נהנה מהאשלייה שיש תחרותיות בין הבנקים, אבל לעין המקצועית, אחת שיכולה להסתכל מתחת לשטיח…אצל הבנקים בישראל הרי שמדובר ב"אותה גברת בשינוי אדרת".

 לעומת זאת, ספקי ההלוואות חוץ בנקאיות יודעים שחזית אחידה זו של הבנקים היא גם החולשה שלהם ולכן הם דוגלים בתחרות למען הצרכן ולהיות עד כמה שיותר גמישים ויצירתיים במתן פתרונות פיננסים בשבילכם וזו הסיבה מדוע זה כך:

הבנקים ככלל חיים מריביות והפקדות. כסף שהפקדתם בבנק מקבל מינוף של 1-ל-10, איתו הם סוחרים בשוק ההון ומרוויחים הון עתק מכסף ששייך ללקוחותיהם ואף ממינוף וירטואלי של כסף דמיוני. 

מצד שני הריביות על המינוסים שלנו, עמלות למיניהן, הלוואות ומשכנתאות…זה הוא עיקר לחמם.

הבנקים לא קיימים ללא לקוחות כך שאם תמצאו פתרון פיננסי ממקור אחר, באופן מסוים אתם נותנים "פייט" ומשתמשים בגוף פיננסי אחר לעשות זאת!

לסיכום: אם בבעלותכם נכס וסורבתם ע"י הבנק, תדעו שישנם גופים פיננסים שמוכנים לאשר לכם הלוואה כנגד נכס.

דיסקליימר: אתר seleb.co.il אינו פועל או מתיימר להיות חברת ייעוץ השקעות/ סוכנות ביטוח. התכנים המוצגים באתר והפרסומים המובילים אליו ו/או ממנו אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995 ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968. המידע באתר אינו מהווה הצעה השקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפרסומים לעיל, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע השקעה.

מט״ח

נפוצות ביותר

איך הצליחו בעלי נכסים בישראל 2022 לעקוף את הבנקים ועדיין ליהנות מהלוואה? להיות בעלים של

ישראל 2022- גם לבעלי נכסים מגיע לקחת הלוואה, במיוחד אם כבר סורבו ע"י הבנק! בעלי

לפני שמתחדשים ברכב- מי הם עשרת הרכבים הנמכרים ביותר בישראל 2022? למי שלא שם לב,

2022-תופסים את הפיננסים שלנו בקרניים. המדריך המלא למעלה משנתיים, מדינה שלמה ספגה מהלומה כלכלית קשה.

סמל"ת- מקום 10 מתוך 10 תאריך הקמה 1946 מספר עובדים 350 מייסד אברהם גולדשטיין-גורן ענפי

קבוצת לובינסקי- מקום 9 מתוך 10 תאריך הקמה 1936 מספר עובדים 650+ מייסד דוד לובינסקי

טלקר מוטורס- מקום 8 מתוך 10 תאריך הקמה 1973 מספר עובדים 200+ מייסד רמי אונגר

יוניברסל מוטורס ישראל- מקום 7 מתוך 10 תאריך הקמה 1993 מספר עובדים 1.200 מייסד קבוצת

בודקים ומוזילים

2022-תופסים את הפיננסים שלנו בקרניים. המדריך המלא למעלה משנתיים, מדינה שלמה ספגה מהלומה

בדוקים אם ניתן לקבל החזרי מס

כולנו למדנו לחיות בשלום עם מינוס ענק בחשבון העו"ש שלנו, הורדות אשראי בגובה

במשך שנים שחברות ביטוח הישיר דוחקות את סוכני הביטוח מהתחום בהצעות רמוזות ואף

שינוי הפרדיגמה באמונה העיוורת כלפי 'תוכניות חיסכון' למען עתיד כלכלי יציב החלה ולהלן

איך זה כשבאמת צריכים הלוואה, צריכים אותה כאוויר לנשימה ואתם מוכנים לקחת עבורה

בעקבות עלייה משמעותית של תוחלת החיים, ב-50 השנים האחרונות, מין אישור חריג לחברות

אולי יעניין אותך גם:

הריבית הנמוכה במדינה לכל מי שמתעניין בליסינג מימוני בישראל ישנה מגמה שעולה בעלייה חדה של טיפולי שיניים אסתטיים

טבע- מקום 5 מתוך 10 שווי שוק 35.858BILS מחזור 1.601M ווליום 5.176B עובדים 37.537K סקטור טכנולוגיות בריאות אתר

אלביט מערכות- מקום 8 מתוך 10 שווי שוק 31.314BILS מחזור 65.701K ווליום 4.581B עובדים 16.575K סקטור טכנולוגיה אלקטרונית

קרסו מוטורס- מקום 4 מתוך 10 תאריך הקמה 1933 מספר עובדים 1,800 מייסד משה קרסו ענפי תעשייה יבוא

אינטל- מקום 3 מתוך 10 ב-2021 כמות עובדים 107,300 (נכון ל-2014) הכנסות 55,355,000,000 דולר (נכון ל-2015) תאריך הקמה

טבע תעשיות פרמצבטיות- מקום 1 מתוך 10 ב-2021 כמות עובדים 52,000 עובדים בעולם. 6,200 מתכום בישראל שווי שוק