Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

חשיפה: הרפורמה שלא ידעתם עליה בביטוחי הבריאות של משרד האוצר, שתחסוך לכם אלפי שקלים!

סופסוף מדינת ישראל הולכת לקראתכם ומכריחה את חברות הביטוח בישראל להוזיל משמעותית את עלות התשלום החודשי של ביטוח הבריאות שלכם ואם אתם בין גילאי 25-65, כדאי לכם למהר ולנצל את ההזדמנות כי מדובר כאן בהוזלה של אלפי שקלים שלה אתם, כמו עשרות אלפי אזרחים, זכאים לה!!!

הרפורמה ששינתה את כללי המשחק בביטוחי הבריאות.

כידוע לכולנו שעד היום ניתן היה לרכוש אך ורק ביטוח בריאות רחב, הכולל מגוון נושאים ביטוחיים שלאו דווקא  אנו רוצים או צריכים ובמחירים כוללים גבוהים. 

לצד אנחת רווחה כשיש בידנו כיסוי ביטוחי, מתלווה לו הרגשה של בזבוז כסף לחינם וכל זאת בגלל אותם הכללות של כיסויי ביטוח לא רלוונטים, הכלולים בתמהיל הביטוחי שלנו.

אז זהו. החגיגה של חברות הביטוח על גבינו נגמרה ובזכות הרפורמה של משרד האוצר בביטוחי הבריאות, מהיום, ניתן לכל אזרח ואזרחית בישראל להתאים את פוליסת ביטוח הבריאות שלהם ורכוש את הכיסויים באופן פרטני ובהתאמה אישית, כמו כפפה ליד ובכך, להשיל מעצמם כל אותם הכיסויים שאינם נחוצים לנו כלל ולהוזיל באופן משמעותי את גובה תשלומי הביטוח ולחסוך עשרות אחוזים המסתכמים באלפי שקלים!!!

מכיוון שהוזלה בביטוח הבריאות תלויה במספר גורמים ובסוג התמהיל של כל מבוטח באופן אישי, הן בקבוצת גיל אליו הוא שייך וכיוב'…כדאי ואף רצוי לערוך בדיקת זכאות קצרה ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ובכך לחסוך, עוד היום באלפי שקלים בשנה על פוליסות הביטוח

הרפורמה של משרד האוצר בביטוחי הבריאות כה עצומה עד שהיא אף משפיעה באופן עקיף על פוליסות ביטוח אחרות שאינן תחת הכותרת "ביטוח בריאות" כגון ביטוחי חיים, תאונות, סיעוד ועוד… ולכן, מומלץ בחום לערוך בדיקה עדכנית לגביהם בהקדם!

השינויים הבולטים של הרפורמה בביטוחי החיים:

להשוות 'תפוחים ב-תפוחים'- הבעייתיות  בהשוואת מחירים בין פוליסת ביטוח בריאות אחת לשניה היה טמון בעובדה שאינן היו דומות אחת לשניה. הרי כמה פעמים יצא לכם לשמוע מפיו של סוכן הביטוח כשאתם מצביעים על פוליסת ביטוח מתחרה וזולה יותר.."כן אבל לפוליסת ביטוח שיש לך אתה מבוטח מפלישת חייזרים (או שקר כלשהו) ולהם..להם אין את הכיסוי הזה".

מסיבה זו בלבד, קשה היה למבוטח למצוא מחיר תחרותי לפוליסת ביטוח הבריאות שלו. 

מהיום- כל הביטוחים זהים במהותם וכל שנותר לעשות זו השוואת מחירים בין החברות ולקבל את המחיר הטוב ביותר, לצד פוליסת ביטוח המתאימה לכם ולצרכים הייחודיים לכם.

לצד כל זה, הביטוחים מתחייבים להעניק טיפול בכל מצב בו תזדקקו ועל פני תקופה ארוכה יותר.

מחוייבים לעדכן את פוליסת ביטוח הבריאות מדי שנתיים- בעידן שקדם לרפורמה, פוליסת הביטוח הייתה קבועה ולמרות כל מיני התפתחויות ושינויים טכנולוגיים כאלה ואחרים המשפיעים על הכיסויים הרלוונטיים הן במחירים שלהם, בעומקם וברוחבם…דבר לא היה נעשה והמחיר…נשאר כשם שהוא..גבוה!

כיום- לאחר הרפורמה, חברות הביטוח מחוייבות לעדכן מדי שנתיים את מחירן של פוליסות הביטוח, רוחב ועומק כיסוי הפוליסה ואף לפלוט החוצה פוליסות לא רלוונטיות ואתם נהנים מרפורמה ששמה 'זכוכית מגדלת' עצומה על תפקוד חברות הביטוח ועל פוליסות ביטוח הבריאות שלכם!

התחרות שלהם על הביטוח הבריאות שלכם- הרפורמה כיום, גרמה לחברות הביטוח להילחם בשיניים עבורכם. מכיוון שביטוחי הבריאות הפכו לזהים במהותם, אין לחברות הביטוח 'שפנים' לשלוף לכם מהכובע וכל מיני כיסויים הזויים ולא נחוצים ועכשיו, על כולם לנסות למשוך את "תשומת לבכם הכלכלית", ללא 'אסים מהשרוול' וללא 'שפנים מהכובע' והדרך היחידה לעשות זאת היא על ידי הוזלת מחירים!!!

משרד האוצר עשה את רוב העבודה הקשה ונלחם עבור כל אחד ואחת מאיתנו, כדי שנוכל להנות בהוזלה משמעותית בפוליסת ביטוח הבריאות שלנו ולהתאים לעצמנו את כיסויי הביטוח המתאימים לאורח חיינו כך שכל שעלינו לעשות זה להשקיע דקה אחת מחיינו ולענות על מספר קטן של שאלות בסיסיות כי אחרי הכל…הרפורמה של משרד האוצר הביאה אותנו עד לבאר…כל שנותר לנו זה לשתות ממה!

אז איך מנצלים את הרפורמה לטובתנו?
פשוט מאוד. בודקים, בקלות רבה, איך אפשר לחסוך עם ביטוח הבריאות שלנו ע"י בדיקת זכאות קצרה, שאלפי ישראלים כבר ביצעו ואתם כבר חסכתם!!!

פוסטים אחרונים