Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

השיטה שהבנקים לא רוצים שתכירו: כיצד להקטין את הריבית על ההלוואות

מרגישים חנוקים מכמות ההלוואות עם הריביות המטורפות? צריכים הלוואה גדולה? אם בבעלותכם נכס, והבנק אינו ממהר לתת לכם הלוואות משכנתא יש לנו חדשות בשבילכם – אתם רשאים לשפר את תנאי ההלוואה שלכם ואף להפחית את הריבית משמעותית מעשרות אחוזים לאחוזים בודדים! ככה תחזירו לעצמכם את השליטה הכלכלית ותיפרדו מהחובות.הבנקים לא ימהרו לספר לך על השיטה הזו, שום בנקאי לא יעז לגלות לך, לא כאשר אתה יושב מול הבנקאי ומגיש בקשה להלוואה ואפילו לא דרך הטלפון כאשר הבנקאי שואל בנימוס האם אתה מעוניין בהלוואה – ישנם דברים שעסקים לא מספרים וזאת כדי לשמור ולמקסם את הרווחים שלהם. כל סוגי ההלוואות מהוות הכנסה ענקית לבנקים כאשר הריביות גבוהות כל-כך שזה כבר בלתי נתפס, עם שלל תנאים מוזרים שרק יקשו עלייך וימשיכו להזרים לבנקים עשרות אלפי שקלים על חשבונך וכל זאת בהסכמתך המלאה. האינטרס של הבנקים הוא שאתה כן תיקח הלוואות, וכמה שיותר היות והם יודעים שהשיטה הזו משתלמת להם כל עוד הלקוח אינו מודע לכך.

אנשים בעלי ניסיון רב בפיננסים מבינים שזו השיטה העיקרית של הבנקים להגדיל את הונם, עם הזמן המודעות לכך גדלה וכתוצאה מכך פחות ופחות אנשים לוקחים הלוואות, ניתן לראות ירידה בשנים האחרונות בכמות הבקשות להלוואה. עם זאת, החיים ממשיכים ובודדים האנשים שנולדים למשפחה עמידה לכן רוב הסיכויים שבמהלך חייך תצטרך "תמריץ" כלכלי כזה או אחר, בין אם זה במטרה להרחיב את העסק, לשפץ דירה, לטוס לחו"ל, התרחבות המשפחה או אפילו בעקבות התנהלות כלכלית לא נכונה שבכדי לתקנה צריך כסף נזיל במיידי.

לא חסרות סיבות להגשת בקשה להלוואה לכן באופן טבעי רבים ייגשו לבנק ובעצם ללא מודע ישעבדו את עצמם למערכת פיננסית ענקית שמטרתה היחידה היא לתת כמה שיותר כסף עם ריבית גבוה כדי להגדיל את הרווחים, יש מקרים בהם הבנקים מסרבים לאשר הלוואה אולם גם לזה יש גם פתרון. בעידן הנוכחי גם אם אנשים קנו בית לאחר שנות עבודה קשות ומרובות לאו דווקא אומר שהם יכולים כעת לנוח ולנשום לרווחה, רבים מהם עדיין נמצאים בסחרור בעקבות ההלוואות הרבות שלקחו ומחויבים להחזירם בתוספת ריבית אסטרונומית שנועדה לממן את הבנקים המתעשרים מיום-ליום.

אבל אל דאגה: השיטה שלא יספרו לכם בבנק היא שאם כבר יש ברשותכם נכס, אתם רשאים להמיר את ההלוואות למשכנתא אחת בריבית נמוכה בעשרות אחוזים ולקבל תוך דקות ספורות תנאים שיתאימו אך ורק לכם באופן אישי, ככה גם לא תממנו את הבנקים בעשרות אלפי שקלים במצטבר. 

צריכים ייעוץ בחינם? השאירו את הפרטים כדי לקבל מידע נוסף על הקטנת ריביות

"מנפילה כלכלית ועד לחזרה לשליטה מלאה"

עומרי ועדי, זוג בשנות ה-30 לחייהם עם 2 ילדים פלוס כלבלב סיימו לפני שנה את תשלום המשכנתא על הדירה שרכשו בחולון. במהלך חייהם לקחו הלוואה אחר הלוואה ובעצם השתעבדו לבנק עד שלקחו הלוואה רביעית שלכאורה "מכסה" את כל ההלוואות הקודמות, הם מצאו את עצמם בכאוס מוחלט וריביות גבוהות,  החזירו במשך שנים מדי חודש ככיסוי להלוואה כ-9,000 ₪ מתוך משכורת כוללת של 16,000 ₪,  כתוצאה מכך יותר ממחצית מהכנסותיהן החודשיות גורלן לכסות את כל ההלוואות.

כאשר הבין הזוג הצעיר כי הוא נמצא במעגל חובות, הם פנו לחברת '1515 פורטל הלוואות' המתמחה במימון ומתן ייעוץ פיננסי. היועץ הפיננסי שטיפל בהם עד לא מזמן הצליח להמיר את כלל ההלוואות שלהם תחת משכנתא בנקאית אחת על הנכס הקיים. כך, במקום לשלם ריביות שנתיות עצומות של עשרות אחוזים, כעת הם משלמים 2.8% בלבד! ואילו סכום ההחזר החודשי עומד על 3700 ₪ – "לא תיארתי לעצמי שקיימת כזו אפשרות, להמיר מספר רב של הלוואות חונקות למשכנתא אחת נוחה ומשתלמת יותר. בבנק לא סיפרו להם את זה כמובן כי זה הרי מקור הכנסה העיקרי שלהם, ללא ייעוץ לא הייתי מגלה את ההלוואה לאיחוד הלוואות. אומנם אנחנו שוב הכנסנו את עצמו למשכנתא אבל כעת אנו יכולים להרשות לעצמנו הרבה יותר הודות לתנאים הנוחים שקיבלנו הכי חשוב, חזרנו לשלוט על הכסף שלנו, פתאום אני יכול לראות את האור בקצה המנהרה", אומר עומרי מלווה בחיוך צנוע.

ברק ליבוביץ', מנכ"ל '1515 פורטל ההלוואות', מומחה פיננסי בתחום ייעוץ המשכנתאות מסביר: "אנשים רבים שבבעלותם נכס כבר הוכיחו כושר החזר הלוואה לבנקים, אבל הם אינם מודעים שהם יכולים לכסות את כל ההלוואות שלהם תחת "הלוואת משכנתא" בתנאים ייחודים וריבית שנתית נמוכה בהרבה משאר ההלוואות בשוק. הריבית יורדת לפחות מ-3%, משמעות הדבר היא שהלוואת המשכנתא יכולה לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים. מדובר בהקלה ענקית למשפחות ואנשים אשר נקלעו להלוואות עם ריביות אסטרונומיות, זה הוא פתרון שהבנקים מעדיפים שלא לספר ללקוח".

לאחר שנים של ניסיון מספר ברק, הוא הספיק להכיר אלפי משפחות הנמצאות במעגל ההלוואות שאינו נגמר. ברגעים אלו ממש יש אלפי אנשים שלקחו לפחות הלוואה אחת המקשה עליהם, הבעיה העיקרית בהלוואות אלו הם התנאים ההזויים של ריבית גבוה על זמן פירעון קצר יחסית, מצב זה יוצר תשלומי החזר חודשיים שעלולים להגיע אפילו למחצית מהמשכורת המשפחתית. תחת התנאים האלו אף משפחה לא יכולה לעמוד בתשלומי ההחזר ואילו ההידרדרות הכלכלית רק מחמירה וכך נכנסים לפלונטר שללא ייעוץ מקצועי ילווה אתכם כל חייכם.

"חסכתי אלפי שקלים בחודש למשפחתי"

לעיתים הצורך בהלוואה גדולה דורש בטחונות לבנק שמעוניין לוודא כי ההלוואה תוחזר בסיום התקופה, לכן הבנק מעדיף להציב תנאים קשים עם ריביות מופרזות. כאשר אדם לוקח משכנתא במקום הלוואה רגילה, הוא בעצם 'מוכיח' את כושר ההחזר שלו למלווה תמורת ערבות נכס קיים, הבנקים בוטחים באדם יותר כי הוכיח שהכסף יחזור על-ידי ערבות של הנכס ומציג תנאים יותר קלים וריאלים כמו ריבית נמוכה ותנאי החזר גמישים ביותר בתמורה למשכון נכס קיים. מצב זה מספק את כל הצדדים כי כולם הרוויחו – הבנק נותן כסף בידיעה שהוא יוחזר עם ריבית נמוכה ואילו אתם קיבלתם תנאים טובים בהרבה מהלוואות קודמות. "הלוואות המשכנתא תמורת נכס יעניקו לכם אפשרות לקבל סכומים גבוהים יותר ואפילו בתנאים נוחים יותר, וזאת במטרה לסגור הלוואות יקרות שרק עושקות את חשבון הבנק שלכם" אומר ברק.

"יש משפחות החוששות לחזור לשלם על משכנתא למרות היתרון המובהק של משכנתא לסגירת הלוואות"

אז מהי האפשרות השנייה? לקחת הלוואה ב-10% ריבית שנתית במקום משכנתא ב-3%, זו אפשרות שרק תכניס אותכם לפלונטר יותר גדול ומסובך. תעשו הכל כדי להיפתר מהלוואות שאינן משתלמות ומקשות עליכם לחיות כי בסופו של יום – לקחת משכנתא ב-3% עדיפה על הלוואה בריבית של 10%. הנכס שלכם יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים, הוא זה שיוציא אותכם מהבוץ הכלכלי אליו נקלעתם".

אם אתם בעלי נכס ואתם רוצים להפסיק להיות פראיירים ולשלם ריביות מופרזות, אתם חייבים לדעת כי הנכס שלכם שווה יותר ממה שאתם חושבים, הוא יקנה לכם הנחה גדולה בהחזר ההלוואה ויחסוך לכם המון. כדי שיציעו לכם את התנאים הכי טובים ומשתלמים כדאי לכם מאוד להצטייד עם מומחה ויועץ פיננסי שילווה אותכם עד שתמירו את כל ההלוואות שלכם למשכנתא אחת תוך כדי מחזורה בתנאים אטרקטיביים במיוחד שרק אנשי מקצוע בתחום, בעלי שנות ניסיון רבות ידעו למצוא לכם ולאתר מתוך המערכת הבנקאית הארצית.

תקועים עם הלוואות חונקות לשנים הקרובות? רוצים לחשוב על אופציה לבית שני? צריכים הלוואה בסכום גבוה? אם יש לכם נכס, בואו תשמעו על הדרך הקלה לשפר ולשדרג את חייכם ולקבל את העסקה הכי משתלמת לכם. מוזמנים לפנות אלינו כאן בהשארת פרטים ונשמח לתת שירות ללא התחייבות.

כתבות נוספות קשורות

פוסטים אחרונים