המהפכה בביטוחי החיים בישראל של חברות הביטוח…"חיים יותר, משלמים פחות"!!!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בעקבות עלייה משמעותית של תוחלת החיים, ב-50 השנים האחרונות, מין אישור חריג לחברות הביטוח בישראל להוזיל משמעותית, באלפי שקלים בכל שנה לבעלי פוליסת ביטוח חיים!

תוחלת החיים, בחמישים השנים האחרונות עלתה בצורה משמעותית, זו עובדה! הגורמים לכך שונים ומגוונים אך כולנו יכולים להכיר במספר נתונים, בחיי היומיום שלנו. החיים שלנו הפכו טובים יותר, נוחים יותר ופתרונות הבריאות שלנו הפכו נגישים יותר לכלל רבדי האוכלוסיה.

טכנולוגיה תרמה רבות לתוחלת החיים שלנו, שהביאה אותנו למצב בו אוטומציה, מקלה על על אורח חיינו וחשיפה תקשורתית מתמדת בנושא בריאות ותזונה תורמות רבות על אופן גידול ילדינו בצורה בריאותית ואופטימלית כגון, הסכנה מזונות עתירי גלוטן, סוכר ושומנים רווים למיניהם…כל אלה, כולנו מכירים כחלק בלתי נפרד וישיר לקצב בצמיחה בתוחלת החיים שלנו. לכן- באישור חריג שניתן כיום לחברות הביטוח בישראל, גם בתשלומי הביטוח החודשיים שלכם, תוכלו להרגיש בשינוי כי אחרי הכל…אתם זכאים להוזלה של אלפי שקלים בשנה על פוליסת ביטוח החיים הנוכחית שלכם.

כדי שתוכלו לבדוק את זכאותכם, כל שאתם צריכים זו דקה אחת מחייכם לבדיקת זכאות. אחרי הכל, אלפי ישראלים כבר ביצעו אותה והיא כוללת מספר שאלות פשוטות ובסיסיות, לגבי פוליסת הביטוח שלכם. אין זה משנה איזה סוג של ביטוח חיים יש בבעלותכם, אם מדובר בפוליסה מסוג 'ריסק' או אף פוליסה מסוג 'ביטוח חיים למשכנתא'…אתם חייבים לבצע בדיקת עלות עדכנית!
כדי שכל בעל פוליסת חיים, יוכל להנות מכיסוי ביטוחי הולם ומקיף, בהתאם לצרכיו האישיים ולפי אורח חייו, בד ובד להנות מהפחתה של תשלום הפרמיה החודשי, עליו לעשות בדיקת עלות פשוטה וקצרה ולזהות היכן הוא יכול לשמר את אותו הכיסוי הביטוחי ולשלם עליו פחות!
החיים שלנו דינמיים. התנאים ואיכות חיינו היו שונים בהרבה, לפני מספר שנים ורוב הפעמים, במיוחד לאור המהפכה בהוזלת התשלומים החודשיים בשנת 2020, התנאים שלנו משתנים בהתאם ולכן, ככל שביצוע הבדיקה תתבצע מוקדם יותר, כך ניתן יהיה להשיג חיסכון גדול יותר ולהתאים את הפוליסת ביטוח החיים שלנו בצורה העדכנית והזולה ביותר.

לכן- כדאי ומומלץ לבדוק, ב-30 שניות ופחות ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות את הזכאות בהוזלה בביטוחי החיים .

תוחלת החיים בישראל עלתה בעשור משנות ה-60 לכן, צריך להכיר בעובדה זו ולפעול בהתאם!
זה די פשוט. תוחלת חיים גבוהה יותר= סיכון תמותה נמוך יותר…שורה תחתונה..משלמים פחות על פוליסת ביטוח החיים, נקודה!מבלי להיכנס לטבלאות ונוסחאות מתמטיות שיבלבלו את גדולי המתמטיקאים של זמננו,  זה די פשוט, עם הסיכון לתמותה הפך נמוך משמעותית, כך גם צריך להיות השינוי בתשלומים החודשיים לפוליסת ביטוח החיים שלנו, הלא כך?!

אז מה באמת משפיע על סכום התשלום החודשי של פוליסת ביטוח חיים,פרט לעובדה שתוחלת החיים קפצה ביותר מעשור?
כפי שציינו קודם לכן, ישנם שלל של משתנים הבאים לידי ביטוי בקביעת גובה פרמיה של ביטוח החיים של כל אחד ואחת מאיתנו אבל אנחנו מספיק חכמים להבין שנתונים כמו גיל המבוטח, מצב בריאותי ואורח חיים משחקים תפקיד מרכזי בבניית פוליסת הביטוח.

לדוגמא: האם תשלום החודשי שבין גבר בן 30, בריא באופן כללי, ללא מחלות רקע, העובד בחברת הייטק כשעיסוק הפנאי שלו טורניר שח-מט לבין גבר באמצע שנות ה-60 לחייו, עם מחלות רקע, עובד מפעל כימיקלים ואוהב בזמנו החופשי לעסוק ב-'צניחה חופשית'…האם תשלום החודשי של פוליסת ביטוח החיים של שיניהם יהיה זהה?
ברור שלא!

לכן, גם אתה חי "על הקצה", אחד שאוהב "לקפוץ באנג'י" בלי חבל בשבתות וגם אם אתה מקבל זריקת אנדרנלין ממשחק 'ברידג"…אם יש לך פוליסת ביטוח חיים…יכול מאוד להיות שאתה, כמו עשרות אלפי ישראלים אחרים, זכאים להוזלה של אלפי שקלים בשנה על פוליסת ביטוח החיים שלך וכדאי לך מאוד להשקיע דקה מחייך, לענות על מספר שאלות פשוטות ובסיסיות לבדוק את זכאותך  כאן ועכשיו כי המחר, מחכה למי שמתכונן אליו, היום!.

דיסקליימר: אתר seleb.co.il אינו פועל או מתיימר להיות חברת ייעוץ השקעות/ סוכנות ביטוח. התכנים המוצגים באתר והפרסומים המובילים אליו ו/או ממנו אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995 ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968. המידע באתר אינו מהווה הצעה השקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפרסומים לעיל, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע השקעה.

מט״ח

נפוצות ביותר

קבוצת לובינסקי- מקום 9 מתוך 10 תאריך הקמה 1936 מספר עובדים 650+ מייסד דוד לובינסקי

טלקר מוטורס- מקום 8 מתוך 10 תאריך הקמה 1973 מספר עובדים 200+ מייסד רמי אונגר

יוניברסל מוטורס ישראל- מקום 7 מתוך 10 תאריך הקמה 1993 מספר עובדים 1.200 מייסד קבוצת

יוניון מוטורס- מקום 6 מתוך 10 תאריך הקמה 1991 מספר עובדים 1,800 מייסד ג'ורג' חורש

דלק מערכות רכב- מקום 5 מתוך 10 תאריך הקמה 1991 מספר עובדים 318 מייסד אלי

קרסו מוטורס- מקום 4 מתוך 10 תאריך הקמה 1933 מספר עובדים 1,800 מייסד משה קרסו

צ'מפיון מוטורס- מקום 3 מתוך 10 תאריך הקמה 1965 מספר עובדים 600 מייסד אהרון גוטווירט

קבוצת כלמוביל- מקום 1 מתוך 10 תאריך הקמה 1906 מספר עובדים 1,200 מייסד משפחת חרל"פ

בודקים ומוזילים

בדוקים אם ניתן לקבל החזרי מס

כולנו למדנו לחיות בשלום עם מינוס ענק בחשבון העו"ש שלנו, הורדות אשראי בגובה

במשך שנים שחברות ביטוח הישיר דוחקות את סוכני הביטוח מהתחום בהצעות רמוזות ואף

שינוי הפרדיגמה באמונה העיוורת כלפי 'תוכניות חיסכון' למען עתיד כלכלי יציב החלה ולהלן

איך זה כשבאמת צריכים הלוואה, צריכים אותה כאוויר לנשימה ואתם מוכנים לקחת עבורה

בעקבות עלייה משמעותית של תוחלת החיים, ב-50 השנים האחרונות, מין אישור חריג לחברות

בעקבות עלייה משמעותית של תוחלת החיים, ב-50 השנים האחרונות, מין אישור חריג לחברות

אולי יעניין אותך גם:

רדוור- מקום 3 מתוך 10 תאריך הקמה 1996 מספר עובדים 1,100 (2019) מייסד רועי זיסאפל שווי שוק 927,000,000

WAZE- מקום 10 מתוך 10 כמות עובדים 107 משרד ראשי תל אביב תאריך הקמה 2006 אתר אינטרנט www.waze.com

חשיפה: הרפורמה שלא ידעתם עליה בביטוחי הבריאות של משרד האוצר, שתחסוך לכם אלפי שקלים! סופסוף מדינת ישראל הולכת

יוניון מוטורס- מקום 6 מתוך 10 תאריך הקמה 1991 מספר עובדים 1,800 מייסד ג'ורג' חורש ענפי תעשייה ייבוא

במקרים רבים בעבר נערכו עסקאות מקרקעין על ידי הדורות הקודמים שמשפיעות על ערך הנכסים של הדור הנוכחי. מדובר

קרסו מוטורס- מקום 4 מתוך 10 תאריך הקמה 1933 מספר עובדים 1,800 מייסד משה קרסו ענפי תעשייה יבוא