Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

סופסוף מדינת ישראל הולכת לקראתכם ומכריחה את חברות הביטוח בישראל להוזיל משמעותית את עלות התשלום החודשי של ביטוח הבריאות שלכם ואם אתם בין גילאי 25-65 כדאי לכם למהר ולנצל את ההזדמנות כי מדובר כאן בהוזלה של אלפי שקלים בשנה שאתם כמו עשרות אלפי אזרחים זכאים לה!!!

מדור פרסומי

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא love-4816282_640.jpg

הרפורמה ששינתה את כללי המשחק בביטוחי הבריאות

כידוע לכולנו שעד היום ניתן היה לרכוש אך ורק ביטוח בריאות רחב הכולל מגוון נושאים ביטוחיים שלאו דווקא  אנו רוצים או צריכים ובמחירים כוללים גבוהים. 
לצד אנחת רווחה, כשיש בידנו כיסוי ביטוחי, מתלווה לו הרגשה של בזבוז כסף לחינם וכל זאת בגלל אותם הכללות של כיסויי ביטוח לא רלוונטים הכלולים בתמהיל הביטוחי שלנו.
אז זהו, החגיגה של חברות הביטוח על גבינו נגמרה ובזכות הרפורמה של משרד האוצר בביטוחי הבריאות מהיום ניתן לכל אזרח ואזרחית בישראל להתאים את פוליסת ביטוח הבריאות שלהם ולרכוש את הכיסויים באופן פרטני ובהתאמה אישית כמו כפפה ליד, בכך להשיל מעצמם את כל אותם הכיסויים שאינם נחוצים להם כלל ולהוזיל באופן משמעותי את גובה תשלומי הביטוח ולחסוך עשרות אחוזים המסתכמים באלפי שקלים בשנה!

כיוון שהוזלה בביטוח הבריאות תלויה במספר גורמים ובסוג התמהיל של כל מבוטח באופן אישי, הן בקבוצת גיל אליו הוא שייך וכיוב'…כדאי ואף רצוי לערוך בדיקת זכאות קצרה ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ובכך לחסוך עוד היום אלפי שקלים בשנה על פוליסות הביטוח.
הרפורמה של משרד האוצר בביטוחי הבריאות כה עצומה עד שהיא אף משפיעה באופן עקיף על פוליסות ביטוח אחרות שאינן תחת הכותרת "ביטוח בריאות" כגון ביטוחי חיים, תאונות, סיעוד ועוד… ולכן, מומלץ בחום לערוך בדיקה עדכנית לגביהם בהקדם!

השינויים הבולטים של הרפורמה בביטוחי החיים

להשוות ״תפוחים ב-תפוחים״- הבעייתיות  בהשוואת מחירים בין פוליסת ביטוח בריאות היה טמון בעובדה שאינן היו דומות אחת לשניה, הרי כמה פעמים יצא לכם לשמוע מפיו של סוכן הביטוח כשאתם מצביעים על פוליסת ביטוח מתחרה וזולה יותר.."כן אבל לפוליסת ביטוח שיש לך אתה מבוטח מפלישת חייזרים (או שקר כלשהו) ולהם..להם אין את הכיסוי הזה".
מסיבה זו בלבד קשה היה למבוטח למצוא מחיר תחרותי לפוליסת ביטוח הבריאות שלו.
מהיום כל הביטוחים ״עברו יישור קו״ במרכיב העיקרי החשוב בהם וזה נושא של "ניתוחים", מייעוץ פרה-ניתוח, כיסוי מלא השתלות…וכל שנותר לעשות זה למצוא את הפוליסה עם הכיסוי והמחיר המתאים ביותר בין החברות ולדעת שהכיסוי מול עלות, תואם בצורה מושלמת.
לצד כל הפוליסות החדשות מתעדכנות באופן אוטומטי כך שפוליסות שאינן יעילות "מפסידות" יוסרו ויוחלפו.

מחוייבים לעדכן את פוליסת ביטוח הבריאות מדי שנתיים- בעידן שקדם לרפורמה פוליסת הביטוח הייתה קבועה ולמרות כל מיני התפתחויות ושינויים טכנולוגיים כאלה ואחרים המשפיעים על הכיסויים הרלוונטיים הן במחירים שלהם, בעומקם וברוחבם. דבר לא היה נעשה והמחיר…נשאר כמו שהוא גבוה!
כיום לאחר הרפורמה פוליסות הביטוח מתעדכנות באופן אוטומטי מדי שנתיים, הן במחירן והן ביעילותן כגון רוחב ועומק כיסוי הפוליסה ואף לפליטתן החוצה עקב חוסר רלוונטיות ואתם נהנים מרפורמה ששמה 'זכוכית מגדלת' עצומה על תפקוד פוליסות ביטוח הבריאות שלכם!

התחרות שלהם על הביטוח הבריאות שלכם- הרפורמה( משנת 2016) ועד היום, גרמה לחברות הביטוח להילחם בשיניים עבורכם מכיוון שביטוחי הבריאות עברו "יישור קו" במרכיב החשוב של 'ניתוחים' שצויין לעיל ובכך 'לחשב מסלולש מחדש בכל נושא מלחמת הלקוחות ביניהן ואתם יוצאים מורווחים מכך.

משרד האוצר עשה את רוב העבודה הקשה ונלחם עבור כל אחד ואחת מאיתנו כדי שנוכל להנות בהוזלה משמעותית בפוליסת ביטוח הבריאות שלנו ולהתאים לעצמנו את כיסויי הביטוח המתאימים לאורח חיינו כך שכל שעלינו לעשות זה להשקיע דקה אחת מחיינו ולענות על מספר קטן של שאלות בסיסיות כי אחרי הכל…הרפורמה של משרד האוצר הביאה אותנו עד לבאר…כל שנותר לנו זה לשתות ממה!

אז איך מנצלים את הרפורמה לטובתנו? פשוט מאוד. בודקים, בקלות רבה, איך אפשר לחסוך על ביטוח הבריאות שלנו ע"י בדיקת זכאות קצרה, שאלפי ישראלים כבר ביצעו ואתם כבר חסכתם!!!

פוסטים אחרונים