הלוואות לבעלי נכסים בסכומים העולים על ₪1,000,000!- מי זו החברה הזאת שמעניקה תנאים שכאלה?!

עד-90% מימון לדירה ראשונה, ו-100% מימון בעזרת נכס קיים ועד להלוואות בסכומים של למעלה מ-₪1,000,000 המותאמת לבעלי נכסים "מסורבים" עם BDI שלילי

אין זה סוד כי התקופה שבה אנו חיים, לאחר מעלה משנתיים של גזרות כלכליות וכיווץ פיננסי(אנורקטי) בקרב הציבור הישראלי, אוכלוסיות שלמות מוצאות עצמן נלחמות עם החזרי הלוואות מרובות, ריביות גבוהות, “תארי קלון בנקאיים” כמו “מסורבים” או “BDI שלילי…ציבור שלם שלא מצליח למצוא פתרון פיננסי לתקלה הכלכלית שלה נקלעו.
בנוסף- מי שכן הצליח, בשן ועין, לצלוח את הבערה הכלכלית שפקדה אותנו לפני שנתיים ומחפש דרך כלכלית להשקיע בנדל”ן או פשוט לנסות ולהיות “משפר דיור” פר-אקסלנס, מוצא עצמו בבעיה, מפני שנראה כי אף גוף פיננסי לא מוכן לשמוע!

חובות, הלוואות וכל התחייבות אחרת נוגסת בכיס שלנו עכשיו

בזמן תקופת הקורונה, היינו עסוקים בהתמודדות ברורה ומידית עבור ההכנסות שלנו, במיוחד כש-‘עונת הסגרים והחלת”ים” החלה!

רובנו, בשלב הראשון “שתינו” את החסכונות שעמלנו עבורם במשך שנים רבות.
כשחסכונות אלה נגוזו, המשכנו במיקסום מסגרות האשראי והאובר-דראפט.
כשאלה הגיעו לתקרת היכולת הכלכלית שלהם, פנינו לבנק לשם נטילת הלוואה.

עד כה נשמע מוכר?

הרי שלא ידענו עד מתי “הסערה הכלכלית” הזאת, בכסות אחוזי אבטלה וחלת”ים גבוהים ולצד הבטחות כאלה ואחרים מהמדינה עבור מענקים…נראה היה שכל אחד ואחת מאתנו נשארנו להילחם על נפשנו בשינינו, לבד!

אותה ההלוואה שלקחנו על עצמנו, הפלא ופלא, לא הצליחה להחזיק את ראשנו מעל פני המים ומהר מאוד הבנו שיהיה עלינו ליטול הלוואה נוספת. חלק מאתנו סוחבים על גבם 3 ו-4 הלוואות פתוחות, בזמן שהם משלמים פי 3 ו-פי 4 החזרים חודשיים על הלוואות אלה ובל נשכח את הריביות המתלוות לכל אחת ואחת מהלוואות אלה!

מישהו בכלל שם לב למספר הפעמים בה עלתה הריבית ב-7 החודשים האחרונים?!

לפני שאתם ממשיכים לקרוא את הכתבה מנקודה זו, תנסו לנחש את מספר הפעמים בה עלתה הריבית בישראל, בשבעת החודשים האחרונים. רוב הסיכויים שלא תצליחו להכיל את התשובה הנכונה.

מחודש אפריל 2022 ועד ל-חודש ינואר 2023, הריבית קפצה מ-1.60% היישר ל-5.25%**
חשוב לציין כי ‘נתון ממוצע חודשי’ משוקלל לפי מספר הימים בהם הריבית הייתה בתוקף והם משוקללים על פי דיווחים של 7 הבנקים הגדולים בישראל למפקח על הבנקים. **


להלן הנתונים של ריבית ממוצעת בסיסית:

 • 02/2022– ריבית 1.60%
 • 03/2022– ריבית 1.60%
 • 04/2022– ריבית 1.85%
 • 05/2022– ריבית 2.25%
 • 06/2022– ריבית 2.25%
 • 07/2022– ריבית 2.75%
 • 08/2022– ריבית 3.5%
 • 09/2022– ריבית 3.5%
 • 10/2022– ריבית 4.25%
 • 11/2022– ריבית 4.75%
 • 01/2023– ריבית 5.25%

איך זה מדבר לכל מי שלקח מספר הלוואות, בתקופה הכלכלית החשוכה ביותר שידעה מדינת ישראל…?
ובכן- הריבית שהם משלמים, על אותן ההלוואות הפתוחות להם, גם היא עלתה מספר פעמים ועכשיו, לא רק שעליהם להתמודד עם מספר החזרים חודשיים, עבור הלוואות שהיה עליהם ליטול כדי לשרוד את ה-סערה הכלכלית לפני שנתיים, עכשיו, אותן ההלוואות שנטלו לפני שנתיים, התייקרו אל מול עיניהם!

תכירו את החברה שעוזרת לבעלי נכסים להשיג את ההלוואה שאף בנק או חברת אשראי לא מוכנים לאשר!

פיננסיה משכנתאות- החברה המובילה בישראל לפתרונות אשראי חוץ-בנקאיים עבור בעלי נכסים המתקשים לקבל אישור להלוואה, בישראל 2023.

מדובר בחברה המתמחה בייעוץ משכנתאות שמרכיביה בנויים ממומחים בעולם שוק ההון, עולם השקעות נדל”ן ומעולם הפיננסים.

הפעילות העסקית של חברה זו, מביאה אתה תפיסות עולם כלכליות חדשות, הסתכלות כלכלית חדשנית וקשת רחבה של יצירתיות פיננסית עבור מענה לצרכי לקוחות החברה. 

יו”ר “פיננסיה משכנתאות” חבר הכנסת ויושב ראש ועדת הכספים היוצא, אלכס קושניר: “זה הזמן להשתמש ברפורמות שקידמתי בכנסת על מנת להוזיל את תיק ההלוואות של הציבור הישראלי”

מבדיקה פנימית- כשנפגשים לראשונה עם החברה, הדבר הראשון שניתן לשים לב אליו הוא צורה וטיב השיח המתנהל מול הלקוח.
הרי שלא מדובר בעוד חברת ייעוץ משכנתאות, המכילה אנשי מקצוע “עייפים” משירות לקוחות של מספר עשורים, כשהלקסיקון שלהם כל כך טכני, עד שאיננו מבינים האם הם מסבירים לנו עבור פתרון פיננסי או שהם ממלמלים מספרים ומילים רנדומלית.

כבר בפגישת הייעוץ הראשונה, תוכלו להבין כי יש מי שמדבר אליכם “בגובה העיניים”. יש מי שמבין כי ישנם אנשים, מחוץ לדלתות החברה, שלא עונדים על צווארם תארי כלכלה כאלה ואחרים ושלא כל אחד מבין את העולם הסבוך והמורכב של עולם המשכנתאות.
החברה דוגלת בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלה, בד ובד שאת הייעוץ המקצועי והמרענן שבונה עבור לקוחות החברה, מועבר בצורה פשוטה וקלה להבנה! בנוסף לקוחות החברה מקבלים פגישת ייעוץ אשראי שנתית ללא עלות לכל החיים!!!

למעלה מעשור, שפיננסיה משכנתאות מצליחה להשאיר את חותמה בחיי ציבור ישראלי שלם, ע”י מתן שירות מקצועי ופתרונות אשראי חוץ-בנקאיים יצירתיים שאין שני להם.
לחברה- פעילות עסקית, מקצועית, בפיזור ארצי ואף יש לה סניף בפריז, צרפת. סניף זה משרת את קהל רחב של משקיעי נדל”ן המעוניינים להשקיע בנדל”ן ישראלי.

אחד הדברים הבולטים ל-‘פיננסיה משכנתאות’ (והחשוב ביותר) הוא כוח המיקוח שלה מול הבנקים, עבור לקוחות החברה! כשיש מאחוריכם חברת ייעוץ משכנתאות, שלא מהססת לשלוף חרבות מול המערכת הבנקאית עבורכם…אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי בדברים החשובים בחיים, כמו לקחת משכנתא…יש מישהו שמוכן להילחם בשבילכם!

עובדים עם החברה המובילה בישראל לפתרונות אשראי בנקאיים וחוץ בנקאיים- לקוחות מספרים:

לקוח שהיה מעוניין לעסקת נדל”ן אך התקשה לבצע אותה. מהר מאוד גילה כי המשימה הזאת, לעשות זאת עצמאית, מיום ליום נראית כמשימה בלתי אפשרית.
לצד החששות האישיים, מעבר למשוכות ומעבר לקשיים, עמדה לצדו חברה מקצועית שליוותה אותו לאורך כל הדרך, עד לביצוע העסקה, שלבדו, פשוט לא יכול היה לבצע.

לקוחה שמצבה הכלכלי לא הקנה לה את הנוחות לרכוש דירה. לצד הקושי לחסוך משקל לשקל, במשך שנים עבור רכישת דירה שבה תוכל להרגיש “בבית”.
כשפנתה לבנק(עצמאית), מהר מאוד היא מצאה את עצמה בעולם זר לחלוטין. היא פתאום הבינה שאין היא מוכנה ומסוגלת להתמודד עם מה שנדרש ממנה להגשמת חלומה, בזמן שהיא טובעת בעולם של מושגים פיננסיים, ‘לינגו בנקאי’ וכל מיני משוואות וחישובים מסובכים שרק בנקאי עתיר ניסיון יכול להבין ולחשב.
לכן, היא החליטה שלבנק, היא לא חוזרת שוב, ללא תמיכה מקצועית והשתמשה בשירותיו המקצועיים של מנכ”ל חברת ‘פיננסיה משכנתאות’.
לאורך כל שלב ושלב, בתהליך רכישת הדירה, העידה הלקוחה כי לשירות המקצועי, לתמיכה ולהתייחסות האנושית שקיבלה, לא פחות ולא יותר ממנכ”ל החברה, ‘דודי רוזנצוויג’…לא היה שני להם!

היתרונות הבולטים של פיננסיה משכנתאות על פני כולם עבורכם:

איך מתחילים את תהליך קבלת ההלוואה?

הצעד הראשון והחשוב- ללחוץ על הכפתור, כאן בתחתית המסך?
הצעד הראשון והחשוב ביותר לזכאות  להלוואה עבור בעלי נכסים, בסכומים המתחילים מ-₪500,000 ועד-₪7,000,000, הוא ללחוץ על הכפתור ולעבור לשאלון זכאות קצר.

הצעד השני- מילוי שאלון 
ע”י לחיצה על הכפתור, תעברו ישירות לשאלון. בשאלון תצטרכו לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות,  המתבצעת בצורה נוחה ומאובטחת ובפחות מ-60 שניות, תגלו האם אתם, כמו אלפי ישראלים אחרים, במצבכם הכלכלי, זכאים להלוואה בתנאים המותאמים לפי הצרכים הכלכליים שלכם, לצד אישור הלוואה עד 48-שעות ממועד הגשת הבקשה.

מעבר לשאלון>> לחצו כאן

הצעד השלישי-פרטי יצירת קשר
לאחר מילוי שאלון ההתאמה, בו נמצאתם מתאימים לזכאות עבור הלוואה לבעלי נכסים, בנקודה אחרונה זו, כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטי יצירת קשר ונציג החברה המטפלת בנושא זה יחזור אליך בהקדם האפשרי!

זכאות להלוואה עבור בעלי נכסים  כרוכה במספר משתנים כמו גיל, מצב משפחתי וכיוב’… בשאלון קצרצר זה, שאורך 60 שניות או פחות, תוכלו לדעת האם גם אתם, כמו רבבות בעלי נכסים במצבכם, יכולים ליהנות מ-הלוואה לבעלי נכסים/דירה ראשונה/מחיר למשתכן ו/או להשקעות נדל”ן, לצד אישור הלוואה עד-24 שעות ממועד הגשת הבקשה!!!
עכשיו- כל שעליכם לעשות כדי להתחיל בבדיקת הזכאות היא לענות על השאלה הבאה…:

בני כמה אתם?

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, יעוץ ביטוחי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא.

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן