Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

הפתרון המושלם לעליה החדה בתוחלת החיים ושיפור איכות החיים של הפנסיונרים בישראל ע"י שילוב חיי חברה עשירים, פעילויות קהילתיות, בקרה והיענות רפואית לכל צרכי הדיירים

כיום- במאה ה-21, נראה כי בני הגיל השלישי שוברים שיאים חדשים בתוחלת החיים, סבים וסבתות יכולים לזכות בברכת נכדים ונינים לחוות יותר ממה שיש לחיים להציע אבל לצד זה נוצרות בעיות חדשות.

"תוכן שיווקי"

הבדידות שמלווה את הזקנה

לכל מי שיש הורה, סבא או סבתא שחצו גיל מסוים יוכל להעיד עד כמה בודדים הם ועד כמה העולם שלהם הופך למהיר, זר ומבלבל מדי.
המכרים שלהם כבר מזמן הלכו לעולמם ומשנה לשנה הבדידות מתעצמת וניתוק הקשר והניכור מהחברה גדל בצעדי ענק.
אנחנו מוצאים את עצמנו דואגים ליקירינו ואף מרגישים אשמה לבדידות שמלווה אותם ומנסים בכל דרך למלא את החלל שנוצר בחייהם אך זה נראה ומרגיש כמו-"מלחמה אבודה" מלכתחילה.

העולם שלהם הפך קטן ומסוכן יותר

ככל שהשנים עוברות ליקירינו הקשישים חייהם הופכים לשבירים יותר וסביבת מגוריהם זו שהכירו כל אותן השנים שאוגרת בתוכה כל כך הרבה זכרונות יפים הופכת לסביבה עתירת מלכודות המסוכנת לבריאותם.
שריטות הופכות לחתכים, נקעים הופכים לשברים וכיום זה נראה כי מקלחת לקשיש היא רולטה רוסית וסכנת חיים ממשית! היכולת לצאת מהבית באופן עצמאי מתחילה להיות מוגבלת ואף מסוכנת והתמיכה מבני המשפחה למען ביצוע פעולות פשוטות וטריוויאליות הופכת מהר מאוד להכרחית. 
אף אחד מאיתנו לא מעוניין לטמון את ההורים שלו, הסבים והסבתות  שלו בבתי אבות כאלה ואחרים כי אנחנו יודעים זאת בכל עצם בגופנו שמגיע להם יותר…הרבה יותר! אז מה עושים כשיקירינו מגיעים לנקודה זו?

דיור מוגן – הפתרון המושלם!

מבדיקה ראשונית זה נראה כי המושג "דיור מוגן" הינו מושג טוב מדי כדי להיות אמיתי אך כשנכנסים לעובי הקורה ובודקים את הנושא לעומק זה נראה כי פתרון זה לקשישים הוא טוב הרבה יותר ממה שחשדנו!

דיור מוגן מתאים ליחידים ולזוגות

הדייר מקבל יחידת דיור אוטונומית לכל דבר, הוא יכול להפוך את יחידת הדיור שלו לבית חם ומזמין, הוא יכול לארח בני משפחה וחברים ולדעת שאם חס וחלילה קורה משהו ממש מאוחרי הדלת ישנו צוות מקצועי דרוך ומוכן לטפל בכל בעיה רפואית שהדייר יצטרך להתמודד והכי חשוב…הוא לא יצטרך להתמודד איתה לבד.

אתם נכללים בגיל השלישי ומחפשים את הפתרון לאיכות חיים ברמה גבוהה או שיש במשפחתכם יקיר שהינו בגיל השלישי? השאירו פרטים בטופס

חיי חברה. להחזיר עטרה ליושנה!

בני הגיל השלישי מוצאים כי לנהל חיי חברה בגילם זו מטרה קשה וכמעט בלתי אפשרית, מספר המכרים שלהם קטן משנה לשנה ונראה כי להכיר חברים חדשים בני אותו הגיל בזמן ש-"העולם שייך לצעירים"…זו משימה בלתי אפשרית,
לכן אחד היתרונות הגדולים שיש ל-"דיור מוגן" להציע זה חברה! כל הדיירים בני גיל השלישי ולכן הקהילה שסובבת את הדייר…מותאמת לאורח חייו בצורה מושלמת ככפפה ליד!

הפעילויות החברתיות שמחזירות לדיירים שנים לחייהם!

הרי שאין זה סוד כי פעילות גופנית ושכלית מעודדת בריאות כללית ומאריכה חיים ולכן, כל דייר בדיור מוגן יכול ליהנות ממגוון עצום של פעילויות חברתיות המותאמות לגילו ולבלות שעות ארוכות בכל יום לצד בני גילו בעולם קטן משלהם…בעולם בטוח משלהם!

דיור מוגן נחשב לצורת חיים יוקרתיים אך אין זה אומר שזה יקר

כיום- כל מי שבבעלותו נכס והוא בגיל השלישי יכול להרשות לעצמו לחיות בדיור מוגן,
במקום להישאר לבד ולחיות בבית שכל יום הופך להיות מסוכן יותר ומבודד יותר ניתן להשתמש בנכס הזה כדי לחיות את החיים ולנצל כל טיפה של איכות חיים גבוהה ובריאה שיש לדיור מוגן להציע.

אתם נכללים בגיל השלישי ומחפשים את הפתרון לאיכות חיים ברמה גבוהה או שיש במשפחתכם יקיר שהינו בגיל השלישי ואתם רוצים להעניק לו את איכות החיים שמגיעה לו על מפעל חייו…? כדאי לכם לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות לבדיקת התאמה מהירה

פוסטים אחרונים