Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

הכלי החשוב ביותר שסוכן הביטוח יכול להשתמש ולהחזיר מלחמה בחברות ביטוח הישיר ולצאת מנצח מהצד השני!

כל סוכן ביטוח יודע עד כמה קשה זה להילחם מול חברות ה-"ביטוח הישיר". כשערוצי התקשרות מנופפים בפרסומות שמציגות את סוכן הביטוח כ-"עלוקה מוצצת דם" ולא חיונית, מביאה אסון כלכלי מתמשך לסוכני הביטוח בישראל!

תבחר את המלחמות שלך.
לפני שני עשורים, נכנסה לזירת עולם הביטוח מפלצת חסרת רסן שעד היום, לא רק שאיננה ניתנת לעצירה אלא שנראה כי אינה מראה סימני האטה כלל וכלל.

אין זה מספיק שהיא מתהדרת ביכולות הטכנולוגיים שלה ולהציע לכלל המבוטחים את הנוחות של העולם המקוון ולרכוש פוליסות ביטוח "בלחיצת כפתור" ובאותה קלות, למחוק את משמעות תפקידו של הסוכן הביטוח הנאמן אלא שהם גם דואגים להכפיש את שמו הטוב בכל פיסת פרסום ולהראות את סוכן הביטוח באור שלילי, במילים פשוטות מאוד.

ישנן זירות בהן סוכן הביטוח לא יוכל לנצח את חברות הביטוח הישיר ויהיה עליו להודות בכך ולהפסיק לנסות ולהילחם ב-"תחנות רוח". יהיה עליו אף להתאים את מודל העסקי של המשרד שלו כולו ולהחליט מספר החלטות קשות, לגבי הפעילות העסקית שלו. לדוגמא: בכל הקשור לביטוחי דירה, נסיעות לחו"ל ורכב…ביטוחים אלה, אלמנטריים שיהיו, הם בחזקת חברות הביטוח הישיר.

זה קשה להתמודד מול התחרותיות ב-"תמחור הדיפרינציאלי" משתלם רק ע"י הסרת  "דמי התיווך" של סוכן הביטוח אלא גם הקלות והנוחות של המבוטח לעשות זאת במהירות, בביתו…מבלי לצאת מהבית! לכן- עדיף להילחם ב-"מפלצת הביטוחית" בשדות קרב בהם שווה להילחם ושיש בם יכולת ניצחון!

ביטוחי בריאות וביטוחי חיים.
למזלם של סוכני הביטוח. ביטוחים אלה הינם הרבה יותר איכותיים מביטוחי רכב ונסיעות וכאן, דווקא בזירה זו, כף המאזניים, נוטה לטובת סוכני הביטוח. בזירה זו, תמיד נמצא בסביבתנו מבוטח שרכש ביטוח חיים ו/או בריאות מחברת ביטוח ישיר כזו או אחרת וברגע שהיה עליו להגיש תביעה…אז, הוא מצא את עצמו לבד מול המפלצת. הבעיה היא שנחיצות סוכן הביטוח, הערכה בקיומו לצד המבוטח באה לידי ביטוי רק כש-"מאוחר מדי" וחברות הביטוח הישיר יודעות זאת ועושות כל שביכולתן להסוות ולהחביא עובדה זו ע"י פרסומים פוגעניים במסווה הליצות קומית טלוויזיונית שיוצאים לפועל ע"י סלבים מעולם הבידור!

"סוכן מדלת אל דלת"- שיטה יעילה כמו לפתור בעיה באלגברה ע"י לעיסת מסטיק!
כשיש מולכם מפלצת ביטוחית, עם גב כלכלי עצום, אחת שלא חוסכת בהוצאות פרסום יקרות…כל מה שאתם עושים כיום, בניסיון להדוף מפלצת זו פשוט אינן יעילות! עליכם להילחם אש באש! עליכם להביא את המלחמה אליה ולהשתמש באותם כלים שהיא משתמשת נגדה. איך עושים זאת…?

להילחם אונליין.
למשרד הביטוח הממוצע בישראל אין את היכולות הכלכליות להילחם בכל קצוות השיווק והפורמטים הפופולאריים במשק. פרסום ברדיו נראה כמשימה כלכלית בלתי אפשרית ופרסום טלוויזיוני ב-'פריים-טיים' נשמע כמו חלום ליל קיץ. אז איך משיבים מלחמה, מבלי "למכור את הנשמה לשטן"???

בעזרת שיווק דיגיטלי נכון, מכוון מטרה ויעיל, ניתן לפנות ולהשיג כמות לא הגיונית של לקוחות פוטנציאלים ו-"לתפוס" אותם כמעט בכל מקום ובכל זמן! בזכות שיווק מקוון, בעלות השקעה מינימלי (עלות מול תועלת) אפילו משרד סוכני ביטוח, המחזיק 25-30 סוכנים, יכול ליהנות משטף רציף של לקוחות פוטנציאלים, בכל יום…כל היום.

האבולוציה של ה-'שיווק הדיגיטלי', המותאם למאמץ המלחמתי של סוכני הביטוח.
נכון שבשנים האחרונות שיווק דיגיטלי הפך לשחקן מרכזי בזירה המקוונת וכיום האינטרנט הפך להיות ה-"דפי זהב" של המאה ה-21("אם אתה לא שם…אתה לא קיים") ו-'פרסום ממומן' הפך להיות שם בית של כל עסק בישראל אבל עדיין, אותם תנאים ועלויות של סוכנות שיווק 'פר-אקסלנס' חלות גם בעולם המקוון. עדיין יהיה עליכם לשלם סכום כסף חודשי לא מבוטל עבור שירותי השיווק של הסוכנות הדיגיטלית. יהיה עליכם לשלם סכום כסף חד פעמי עבור בניית מערך שיווק מקוון ויהיה עליכם להשקיע סכום כסף חודשי עבור פרסום מערך השיווק. כל זה, יכול להביא אתכם להשקיע הון קטן…הון, שרוב הסיכויים, לרובכם פשוט אין.

שיווק מבוסס תוצאות- בלי בבל"ת, בלי עלויות פרסום…משלמים על תוצאות!
שיווק דיגיטלי, כמו כל דבר אחר בעולם, גם הוא עבר תהליך אבולוציה משלו ו-"שיווק מבוסס תוצאות" הוא אחד מהם. בזכות שיווק מבוסס תוצאות, כל סוכן ביטוח או בעלים של משרד סוכנות ביטוח יכול להסיר מעליו את עלויות בניית מערך שיווק, עליות פרסום חודשיות ופשוט לקנות את כמות ה-"לידים"(לקוחות פוטנציאלים חמים) שמחכים שתחזרו אליהם עוד היום! כך- אתם לא לוקחים סיכונים כלכליים ומטילים את האמונה שלכם בסוכונות שיווק להביא לכם תוצאות אלא שבמודל זה, כל הסיכונים הכלכליים והשיווקיים לוקחת הסוכנות השיווק בעצמה ואתם רק נהנים לקטוף את פירות עמלה!
למידע נוסף בנושא "שיווק מבוסס תוצאות".

הרי ברור לכולנו שחברות הביטוח הישיר אינן מתכוונות לפנות את מקומן מהזירה הביטוחית אבל זה גם ברור שמציאות זו, בה סוכני הביטוח נדחקים הצידה וסוכנויות ביטוח  קטנות טעד בינוניות אינן יכולות לייצר לקוחות חדשים…מציאות זו חייבת להשתנות ויפה שעה אחת קודם!

פוסטים אחרונים