Chat GPT- האם “סקיינט” רוקם עור וגידים?!

דקלה ש.

הבינה המלאכותית שמכה גלים- מבוטים למסחר, בניית תוכניות עסקיות ועד לכתיבת תכנים מקצועיים...נראה שמצאנו לנו את מקור האבטלה העתידי העיקרי שלנו או שמדובר כאן בתחילתה של סוף האנושות?

בשבועות האחרונים כמעט וכל אחד נתקל בסרטוני טיקטוק, אינסטגרם ויוטיוב שמסביר עד כמה עצום כוחו של צ’ט-בוט חדש מסוגו, המסוגל ליצור עבורנו כמעט וכל דבר העולה לרוחנו אבל בכל ההתלהבות הזאת, השאלה שצריכה להישאל כאן..”האם גזרנו את גורלנו עם הבוט הזה”?!

OpenAI הוא ארגון לחקר החכמה המלאכותית שנוסד ב-2015 על ידי סאם אלטמן, אלון מוסק, ומשקיעים אחרים. הוא ממוקם בסן פרנסיסקו וקיבל יותר ממיליארד דולר בגיוס הון.

OpenAI שחרר מספר פלטפורמות וכלים לחכמה מלאכותית, הכוללים OpenAI Gym, Universe, GPT-3, DALL-E, ו-ChatGPT.
הוא גם פועל בשת”פ עם מייקרוסופט ועבר מחברה ללא רווח לחברה עסקית עם מגבלת רווח.

 המייסדים של OpenAI הצהירו בפני התקשורת על הסיכונים האפשריים של בינה מלאכותית וקבעו את הארגון כחברה ללא רווח כדי להתמקד ביצירת השפעה חיובית עבור האנושות.

מספר משתמשים עיקריים של החברה כוללים ‘גרג ברוקמן’, ‘איליה סאטסקוור’, ‘מירה מוראתי’, ו-‘בראד לייטקפ’.
משקיעים נוספים בחברה כוללים: ‘רייד הופן’, ‘פיטר תייל’, ו-‘ג’סיקה לווינגסטון’, וחברות כמו Infosys ומייקרוסופט.

השימושים בטכנולוגיה:

 • Open AI gym
 • Dall-E
 • GPT-3
 • Universe
 • ChatGPT

חיים קלים בזכות ChatGPT

בזכות ChatGPT, עכשיו כולנו יכולים להפוך את חיינו קלים, הרבה יותר! אם מעט מאוד זמן למידה( לדעת לשאול את הצ’ט בשאלות/בקשות בצורה נכונה) ואתם בהחלט שיכולים ליהנות מחיים קלים יותר.

להלן מספר דוגמאות בהן ניתן להשתמש ב-ChatGPT שהופכים את חיינו קלים יותר:

 1. עזרה בתיעוד הפעילות היומיומית: ניתן להשתמש ב-CHATGPT כדי לעזור לתיעוד ולנהל את הפעילות היומיומית בעסק, כגון הזמנת מכונות מחשב, טיפול בדוחות כספיים, ניהול פרוייקטים ועוד.

 2. פתרון בעיות במהירות: באמצעות CHATGPT ניתן לפתור בעיות ולענות על שאלות במהירות רבה יותר מאשר גורם אנושי. זה יכול לחסוך זמן רב ולהקל על הפעילות של העסק.

 3. תמיכה בלקוחות: ניתן להשתמש ב-CHATGPT כדי לתמוך בלקוחות באמצעות צ’אט אונליין או באמצעות התקשורת בענן. זה יכול לעזור לעסק לפנות לצרכי הלקוחות במהירות  ולהקל על הפעילות השוטפת בעסק.

 1. כתיבת הודעות מייל ופניות: ניתן להשתמש ב-CHATGPT כדי לכתוב הודעות מייל או פניות אצל לקוחות, ספקים או אנשי קשר אחרים בעסק. זה יכול לחסוך זמן וכאב ראש בכתיבת הודעות מייל מסוגננות ומפורטות.

 2. הכנת מסמכים ודוחות: ניתן להשתמש ב-CHATGPT כדי לעזור בכתיבת מסמכים ודוחות, כגון דוחות כספיים, דוחות מכירות, דוחות פעילות ועוד. זה יכול לחסוך זמן בכתיבת מסמכים מפורטים ומעודכנים.

 3. יצירת תוכן לחנות אונליין: ניתן להשתמש ב-CHATGPT כדי לעזור ביצירת תוכן לחנות אונליין, כגון תאורי מוצרים, מאמרים ועדכונים על החנות. זה יכול לחסוך זמן ביצירת תוכן מעודכן ומפורט.

הסכנות העורבות לאנושות מעבר לפינה

כולנו צפינו באחד מסרטי הקולנוע “שליחות קטלנית”. פרט לעובדה שסדרת סרטים זו עזרה בהחלט לשלוח את ארנולד שוורצנגר לכיסא המושל של מדינת קליפורניה, היא בהחלט חרטה בראשנו את הפחד מהשתלטות בינה מלאכותית על האנושות.

להלן מספר דוגמאות מדוע עלינו להתייחס לפחד הזה ברצינות ולצד ההתלהבות ממה שנחשב בימים אלה כ-“שובר גוגל”, עלינו להיזהר ממציאות עכשווית שאולי בעוד מספר עשורים עוד ילקטו מסמכים היסטוריים שהתריאו מעתיד אפוקליפטי וכתבה זו תהיה אחת מאזכורים רבים שיאספו:

 • אובדן מקומות עבודה: בינה מלאכותית יכולה להחליף עובדים אנושיים במספר תחומים כמו תעופה, הנדסה, הזנת נתונים ועוד…הדבר יכול להוביל לגלי פיטורים וצמצומים בחברות גדולות ובכך ליצור תנאי מחייה קשים ביותר, לצד גל אבטלה בסדר גודל עולמי.

 • סגירת עסקים: בינה מלאכותית יכולה להחליף סוגים מסוימים של עסקים ‘סטונאות’ ו-‘מכירות’ כשהחברות הגדולות מחליטות להשתמש בבינה מלאכותית. עסקים קטנים יכולים, בשלב זה “לתלות את הכובע ולהחזיר את מפתחות העסק”.

 • פיחות שכר: בינה מלאכותית יכולה לגרום לנזקים כלכליים רבים בשכר הממוצע במשק. כשלחברה יש בינה מלאכותית המסוגלת להספק גבוהה יותר וממוקד יותר מידי אדם, כשכל שצריך לשלם עבור שירותיה זה ‘חשבון חשמל’…גובה השכר הממוצע במשק יתחיל לפחות בקצב מסחרר!

 • הפרת זכויות אדם: בינה מלאכותית, הממוקמת בתחומים ‘רגישים’ יכולה לפגוע בזכויות האדם ולהפר אותם לגמרי, עבור קבלת תוצאה טובה במשימה שהוטלה לה.

 • פגיעה בפרטיות: אם חשבנו שיוטיוב, FB, אינסטגרם וגוגל פוגעים לנו בפרטיות…?! כשבינה מלאכותית נכנסת לתמונה, התמונה הופכת עגומה יותר! התוצאה תהיה כמו חיבור כל המדיה החברתית+ 3 מנות של סטרואידים!

 • פגיעה בחיי אדם: בין אם רודן מחליט לפעול או בינה מלאכותית…השימוש בבינה מלאכותית במטרה לפגיעה בחיי אדם, עתה הופכת קלה יותר. ביום בו בינה מלאכותית תחליט לסיים את הסיפור עם האנושות, כל שיהיה עליה לעשות זה ליצור סביבת מחייה רעילה עבור בני אדם אך אחת שלא תפגע בה.

…והרשימה ארוכה…!

אז מה אפשר לעשות כיום עם ChatGPT?

בימים אלה ממש, הרשתות החברתיות גועשות בסרטונים ותכנים לגבי השימושים הרבים של טכנולוגיה זו.

שיעורי בית ומבחנים…ללא בעיה!
כיום ניתן לסכם, במספר רגעים ספורים חומר לימוד עב כרס בזכות הצ’אט. כל שעליכם לעשות זה להעתיק את חומר הלימוד ולהזין אותו בתיבת הטקסט.

לאחר מכן, לבקש מהבוט שיסכם עבורכם את החומר הלימודי שהוזן.

וכן…הוא גם כותב ומסכם בשפה העברית!

כתבות תוכן
קופירייטרים למיניהם…אתם בסכנה(וזה כולל גם אותי!!!). ה-ChatGPT מצליח לכתוב בצורה יצירתית ביותר. מישהו מה-‘טיקטוק’ בקש ממנו שיכתוב לו סיפור קצר על מערכת יחסים שבין צפרדע לעיפרון ואכן…הבוט הצליח לעשות זאת בצורה יוצאת מהכלל!

תיאורי מוצר- מסתבר שישנו מקצוע נדרש ושמו “מתאר מוצר”. חברות המעוניינות לשלם ממיטב כספן עבור איש מקצוע שיתאר את המוצרים שלהם במילים.
מישהו ברשת כבר הצליח לעשות מספר אלפי דולרים בזכות ChatGPT ואתר ‘Fiver‘. באתר הוא פתח חשבון בו הוא מציע שירותי תיאור מוצרים. הוא בדק את ממוצע הסכומים שדורשים עבור תיאור מוצר עד-600 מילים.
לאחר שלקח על עצמו עבודה, ניגש לבוט ובקש ממנו שיתאר לו את המוצר בצורה שיווקית ועד-600 מילים.
הבחור הצליח להרוויח למעלה מ-$1,000 באותו היום!

אלגו-טרייד
הרשת גועשת ושוקצת היום בעיקר בחום הבוטים למסחר.
כמעט וכל אחד בימינו נתקל או עתיד להיתקל בסרטון הדרכה בו מוסבר לכם איך אתם יכולים לבנות סקריפטים למסחר ולהרוויח הון.
בינינו…בתור סוחר מקצועי בשוק ההון, יש הבדל עצום בין להיות סוחר בשוק ההון ולבין מתכנת! למרות כי הבוט עושה את העבודה שלו. אתם מקלידים בתיבת הטקסט את אסטרטגיית המסחר שלכם והבוט יכתוב לכם אותה בשפת התכנות הרלוונטית לכם (פייטון או פיין סקריפט) והנה יש לכם בוט מסחר. עכשיו…איך לחבר בין הסקריפטים שיצר הבוט עבורכם…אם מישהו יודע, שילמד אותי.

עיצוב אתרים
אם ראינו אי DALL-E מייצר לנו תמונות מרשימות ואפילו לאחרונה, בינה מלאכותית זכתה בתחרות עיוורת בציור…במקום הראשון ועתה…עולם האמנות והעיצוב פרוצים לגמרי עבור בינה מלאכותית.
עיצוב אתרים מסחריים, פרטיים…בקלי קלות! בעתיד הקרוב מאוד שלנו, אנו נגלה שלא יהיה צורך יותר במנהלי אתרים ובוני אתרים כי הבוט יוכל לכתוב עבורנו את כל שורות הקוד הרלוונטיות לעסק שלנו, מבלי להוציא חשבונית עבור השירות.

כתיבת שירים
הבוט מסוגל לכתוב שירים, עם אקורדים המתאימים לשיר כשכל שעליכם לעשות זה להקליד את נושא השיר, סוג השיר והז’אנר שממנו מגיע. תתפלאו לגלות עד כמה יצירתי הוא!

לסיכום: האם ChatGPT חרץ את גורלנו, רק שאנו עדיין לא יודעים זאת או שמדובר כאן בפרדיגמה כלל אנושית שתיזכר לימים כצעד הראשון לזינוק אימתני של האנושות קדימה? כל שנוכל לעשות עתה זה להחזיק אצבעות ולקוות לטוב.

דיסקליימר: אתר seleb.co.il אינו פועל או מתיימר להיות חברת ייעוץ השקעות/ סוכנות ביטוח. התכנים המוצגים באתר והפרסומים המובילים אליו ו/או ממנו אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ”ה-1995 ולפי חוק ניירות ערך, תשכ”ח-1968. המידע באתר אינו מהווה הצעה השקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפרסומים לעיל, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע השקעה.

עלו לאחרונה

בטומי – עיר פורצת דרך שבולטת במגוון יתרונות, והתפתחותה המהירה מובילה לקראת השקעה חפוזה בדירות..
הבינה המלאכותית שמכה גלים- מבוטים למסחר, בניית תוכניות עסקיות ועד לכתיבת תכנים מקצועיים…נראה שמצאנו לנו..
ארה”ב עושה ל-‘ריפל’ “חיים קשים” והשמועות מספרות כי ‘ריפל’ מתכוונת ‘לעבור דירה’ ולהגר לאירופה. אם..
בינאנס עושה זאת שוב- עננה של שחיתות מרחפת מעל פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם למטבעות קריפטוגרפיים...
נראה כי שניות ספורות לאחר ההצהרה של אפל על מכונית הקונספט החשמלית שלה, אילון מאסק..
טוען כתבות נוספות

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן