לקנות עכשיו. לשלם אח"כ- הפתרון בקו הקופות ובאתרי אינטרנט שמכפיל ומשלש את מחזורי המכירות של החברות הגדולות בישראל ועכשיו, יכול מאוד להיות...גם אצלך בחנות

דיקלה ס. | זמן קריאה 1.5 דק׳

דיקלה ס. | זמן קריאה 1.5 דק׳

גם באונליין וגם באופליין – מהפכה ברצפת המכר בחנויות בישראל שמנגישה ללקוחות פתרונות רכישה, מבלי לפגוע במסגרת האשראי ובלחיצת כפתור! תם עידן בו הלקוחות שלכם מגיעים עד לקופה או ב-checkuot באתר והעסקה מקבלת סירוב. מהיום- תוכלו להנגיש ללקוחות שלכם פתרון מימון בלחיצת כפתור ובתוך 2 דקות!

ישראל, בעידן הטכנולוגי ברבעו הראשון של המאה ה-21 נוהרת לעולם קניות מקוון.
בשנתיים האחרונות, הציבור הישראלי התחנך לבצע רכישות בצורה מקוונת, בנוחות ביתם ויותר מזה…מבלי לצאת מהבית! תופעה זו גרמה לנזק רב במחזורי המכירות של חנויות קטנות וגדולות כאחד להתמודד עם תופעה זו ולצד תחרות חסרת רחם שיש לאינטרנט להציע ולכן, חשיבות הלקוח אשר מחליט להגיע לחנות שלכם עולה באלפי מונים.

מה זה BUY בקלות?

פתרון לחברות בתחום האונליין וגם באופליין:

ONLINE
העלתם קמפיין מסיבי בגוגל הגולש הקליק על המודעה, בחר במוצר שרצה לרכוש,  הגיע ל-checkout בום, הכרטיס לא עובר!! הגולש נוטש את האתר שלכם. 

באמצעות הכפתור של buy בקלות הלקוח יכול תוך 2 דקות להשלים את הקניה באמצעות הלוואה שניתן לו ממספר גופי מימון שמחוברים לשרות. דוגמא באתר פי 1000 לחצו למעבר – p1000

OFFLINE
נתתם שירות מקצועי ואנשי המכירות שלכם עשו מלאכת קודש מכירתית אך כשהלקוח הגיע לקופה, העסקה כשלה, הלקוח קיבל ‘סירוב’ מה עושים? ב

הפתרון של BUY בקלות הוא בכך שהאפליקציה שלהם ממומשקת בתוך המערכת הסליקה של שלכם בעסק וגם אם העסקה נכשלת בכרטיס אשראי תוכלו להשלים אותה באמצעות הממשק.

למי השרות מתאים ONLINE?

 • השרות מתאים לעסקים וחברות שמציעים מוצרים או שרותים העולים על 2,000 ש״ח (לא ניתן לשלם באמצעות BUY בקלות על מוצרים זולים מ-2,000 ש״ח).
 • לבעלי חנויות אונליין עם מחזור מכירות העולה על 100,000 שׁ״ח 
 • לרופאים, מרפאות שיניים, מרכזים רפואיים, חברות הייטק, חברות קורסים, רשתות שיווק גדולות וכו…
 למי השרות מתאים OFFLINE?


עוקפים את “חוק שטרום”
החוק החדש שמגביל את מסגרות האשראי של הציבור הישראלי ב-45%, נוגס בפוטנציאל מחזורי המכירות ומהווה סכנה ברורה ומידית לבריאותם של בעלי העסקים בישראל אך מסתבר שישנה דרך “עוקפת שטרום” שמצליחה מצד אחד לצמצם את סירובי רכישה בצורה משמעותית ומצד שני, הופכת את גזרות “חוק שטרום” לכמעט “לא רלוונטיות”!

לרכוש מוצר ב-5000 ₪ ולשלם רק 150 ₪ בחודש
לומדים מהטובים ביותר ומגישים לבית העסק שלכם את אותו פתרון ש-70% ממחזורי המכירות שלהם מבוססת עליו!

סוכנויות רכב בישראל מבססים, למעלה מ-70% מהיקף המכירות שלהם לטובת שירותי “מימון רכב”. לולא הייתה להם את האפשרות להציע לקהל הלקוחות שלהם אפשרויות מימון, תחום זה לא יכול היה להצדיק את קיומו העסקי במדינת ישראל.
אז השאלה שהייתה צריכה להישאל, בזמן הנכון ולאוזניים הנכונות הייתה…”אם אפשר להציע מימון בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים לציבור הישראלי, בטח ובטח שניתן להציע מימון לקהל הרחב בסכומים קטנים של מספר אלפי שקלים, לא?”

כמו שהציבור הצרכני התחנך לרכוש רכב בסכום של 150,000 ₪ ומעלה ולשלם רק 1,500 ₪ בחודש, מעכשיו, כל הלקוחות שלך יוכלו לרכוש מוצרים באלפי שקלים ולשלם עד 150 ש”ח לחודש, מבלי לפגוע במסגרת האשראי ובלחיצת כפתור!

הבשורה השיווקית החדשה שלכם שתייצר עבורכם שטף לקוחות חדשים
מהיום- במקום שתשווקו את המוצרים שלכם במחירם המלא, תוכלו לשווקם בשבריר הסכום, בזכות כפתור הפלא שנקרא BUY בקלות ממש ברצפת המכר!
בתי עסק שמוכרים מוצרים שמחירם גבוה יכולים ליהנות מהיכולת להציע מוצרי פרמיום במחירים השווים לכל כיס( בשבריר מהסכום המלא)!

BUY בקלות- הכפתור בעגלת הקניות שמוצאת ללקוחות שלך הלוואה מידית

באמצעות כפתור הפלא מבית ” מרכזים פיננסים”, כל עסק, מקטן ועד גדול, יכול למקסם את היקף המכירות שלו ולצמצם משמעותית את סירובי הרכישה, כשמגיעים לקופה לשלם!
מדובר בכפתור חכם הממוקם בתוכנת הניהול והמכירה בקופת החנות שלכם המעניק שירות מימון ללקוח עבור הרכישה שלו או במילים אחרות…הכפתור שמסדר ללקוח שלך הלוואה מקשת רחבה של גופי מימון פיננסים…ובתוך מספר דקות בלבד!
מכיוון ש-BUY בקלות עובד בהתאמה עם מרבית ממערכות ניהול ומכירה(במיוחד כשמדובר במערכות המוכרות במשק), אין צורך במילוי פרטי לקוח מחדש, לבקשת המימון. כל הפרטים שהוזנו במערכת עבור הרכישה מוזנים באופן אוטומטי בתוכנה. כך למעשה, ניתן לקבל אישור הלוואה, בקו קופות, תוך 5 דקות בלבד!!!

מה שמיוחד בטכנולוגיה שמאחורי הכפתור החכם:

 • פלאג פשוט וקל להתאמה
 •  ‘משתלב’ בנקודות מפתח בתהליך (חיפוש מוצרים/דף מוצר’CHECKOUT)
 •  ‘משתלב’ לפי חוקים עסקיים (מוצרים ספציפיים/קטגוריה בלבד/עד מחיר…)
 •  מוזנק בלחיצה ומציג ללקוח 4 מסלולים אפשריים לתשלום חודשי
 

החברות הגדולות ביותר כבר שם
הרי שכולם יודעים שתמיד אפשר למצוא את החברות הגדולות, לצד הכסף הגדול!
מי שניצלו את היכולות הטכנולוגיות שמאחורי BUY בקליק, כבר מההתחלה היו דווקא החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי ולהלן חלק קטן מרשימה ארוכה מאוד של ענקיות ישראליות שנהנות יום יום ושעה שעה מהגידול משמעותי במחזור המכירות שלהן תוך שימוש בטכנולוגיה פורצת הדרך:

אז איך זה עובד?
כדי שתוכלו להעניק ללקוחות שלכם את היכולת לקחת הלוואה בלחיצת כפתור, תהליך המימון חייב להיות קל, ומהיר. כשההלוואה מאושרת, הכסף מגיע ישירות לבית העסק, מובטח ובהלוואה בלתי חוזר כשמצד הלקוח התשלום החודשי נעשה בהוראת קבע, מבלי לפגוע במסגרת האשראי/בנק. פתרון הפלא חייב להיות כזה שמתאים למגוון לקוחות רחב ולכן, BUY בקלות צריך להיות רב לשוני, ברור לכל אחד, אינטואיטיבי וידידותי למשתמש.

**פתרון זה בא לידי ביטוי מעסקאות בסכום של-2,000 ₪ ומעלה\ עד-36 תשלומים ובהוראת קבע**

לאורך כל התהליך, הלקוח ובתי העסק, מלווים על ידי נציגי שירות מקצועיים של ‘מכרזים פיננסים’, הן במוקד הטלפוני והן בשטח.
מערכות הבקרה של BUY בקלות יכולות לזהות קשיים בתפעול תהליך המימון ויוזמות שיחה ללקוח “בזמן אמת”.
בעל העסק נהנה מתמיכה דיגיטלית מתקדמת לפי אופי בית העסק ע”י צוות מאומן בפריסה ארצית, על בסיס יומיומי, כולל גיבוי ‘באק-אופיס’ מקצועי.
החברה (מרכזים פיננסים) נעזרת בטכנולוגיה דיגיטלית שמבינה את חוקי פיקוח על הבנקים, רגולציה והוראות בנק ישראל.
לצד כל אלה- בית העסק נהנה משירותים נוספים כגון הטמעות והדרכות, ביקורים שוטפים להנעה לפעולה…

ברגע שהמוכר בקופה לוחץ על הכפתור (BUY בקלות) ומתחיל את בתהליך מימון, הבקשה עוברת לקשת רחבה של גופי מימון פיננסים ומוצאת את הגוף הפיננסי הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכי הלקוח שלו.

מצטרפים למהפכה ומגדילים מחזורים
אם אתם מעוניינים להצטרף “לשולחן של הגדולים” ולהכפיל ואף לשלש את מחזורי המכירות שלכם ולהתקדם לשלב האבולוציוני הבא במקסום המכירות בבית העסק שלכם, היום זה יום המזל שלכם!
ל-50 המצטרפים הראשונים:

 • הצטרפות בחינם
 • ללא דמי מנוי(מ-3 הלוואות של מינ’2,000 ₪ כל אחת)

** אין האמור מתחייב לכבד הטבות הצטרפות במידה ומכסת 50 המצטרפים הראשונים כוסתה**

אם הנכם מעוניינים להצטרף למהפכת ה-“מכירות קו קופות”, לצמצם משמעותית את סירובי רכישה של הלקוחות שלכם ולהציע להם פתרונות מימון והכך להגדיל באופן משמעותי וחסר תקדים את מחזור המכירות שלכם, עוד היום, כל שעליכם לעשות כדי לבדוק את התאמתכם ע”י מספר שאלות קצרות וענייניות כשהראשונה שביניהן היא:
האם יש לך יותר מקופה אחת בחנות?

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, יעוץ ביטוחי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא .

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
 • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
 • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן