מהפכה בעולם לימודי ההייטק: הכירו את המכללה שמתחייבת שתעבוד בהייטק!

זמן קריאה 1.5 דק׳

תוכן מקודם

המכללה היחידה שמוכנה להתחייב לשבץ את בוגריה בחברות הייטק איכותיות עושה זאת בהצלחה, פעם אחר פעם ועכשיו סוד ההצלחה שלה נחשף מפיו של תומר גלעד, מנכ”ל מכללת SVCollege ששם את כל הקלפים על השולחן.

תומר גלעד
תומר גלעד
אין זה סוד שעולם ההייטק הישראלי הפך בשנים האחרונות למוקד משיכה עוצמתי עבור העובד הישראלי, וגרר אחריו יותר ויותר אנשים שחולמים לעבוד בהייטק. על הקרקע לעומת זאת, קיימת מציאות עגומה המספרת שככל שחלום ההייטק צובר יותר פופולריות, כך צצות יותר ויותר מכללות שלא מתביישות להיעזר במומחי פרסום ממולחים כדי לרסק באכזריות את חלום ההייטק של התלמידים שלהן, ולמכור להם תוכניות הכשרה שלא משאירות להם כמעט סיכוי להשתחל להייטק. משאירות אחריהן שובל של בוגרים מאוכזבים, עם חור בכיס וחלום מנופץ לרסיסים. מתוך כל הכאוס הזה, קמה מכללה אחת שמבינה שהלימודים הם רק התחנה הראשונה בדרך לחלום הייטק, ובהחלטה אמיצה החליטה להתחייב בפני התלמידים שלה: אנחנו אתכם לאורך כל הדרך, עד שתקבלו תג עובד.

משיחה עם מנכ”ל מכללת VSCollege מתגלה לנו תמונה אחרת לחלוטין לגבי ההצלחה של SVCollege בכל הקשור לשיבוץ והשמה של בוגרי המכללה בחברות ההייטק בישראל. מה שנראה לכאורה על פני השטח כמו קשרים הדוקים ומקצועיים עם חברות השמה לתוצאות מרשימות של אחוזי השמה מתברר כי מדובר כאן בסוג של פרדיגמה פדגוגית המושרשת ב-די.אן.איי של המכללה אבל אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם  מפיו של תומר גלעד, מנכ”ל מכללת VSCollege ולהכיר  אותו בעצמכם.

תאמר לי בבקשה תומר, מה כל כך מיוחד ב-SVCollege ?

התשובה היא פשוטה – אנחנו מבינים שאנשים שנרשמים אלינו לא עושים את זה כי הם רוצים להעשיר את הידיעות שלהם, אלא בגלל שהם רוצים לעבוד בחברת הייטק, ומבינים שזו התחנה הראשונה שבדרך.

אני אוהב להשתמש בדימוי שהמתחרים שלנו מוכרים נסיעה באוטובוס אל עבר חלום ההייטק ,ואנחנו מוכרים נסיעה במוניות שירות.

סקרנת, תמשיך

אוטובוס הכוונה – שהם מעלים הרבה תלמידים לתחנה הראשונה, שזה ההרשמה לקורס, אבל אם אנשים אחרי הקורס לא מוצאים עבודה, כלומר לא מגיעים ליעד הסופי שלהם – זה פחות מעניין אותם.

אצלנו זה לא אוטובוס, זה מונית שירות – זה גם לימוד בקבוצה קטנה יחסית, וגם מלווים אותך אישית עד שתשיג את המטרה שלך, ותתקבל לעבודה, המספרים לא משקרים. היכולת שלנו לשבץ את בוגרי המכללה בתפקידי מפתח בחברות ההייטק מהמובילות במדינה אומרת הכל, וזו גם הסיבה שאנחנו מוכנים להתחייב בפניהם שנשבץ אותם.

 

אני מבין. תרשה לי לחדד את השאלה. מה גורם לכם לצאת בהצהרת התחייבות שכזו, לשבץ כל בוגר ובוגרת SVCollege לעבודה?

כמו שאמרתי, אנחנו מבינים שכל סטודנט ב SVCollege הוא עולם ומלואו שהמטרה שלו היא לעבוד בהייטק, וכשאנחנו מקבלים אותו ללימודים – זה מבחינתנו ההתחייבות שלנו אליו שאיתנו זה לא חלום, זו מטרה עם מסלול ונקודות ציון ברורות, ולכן מקבל ליווי צמוד בכל שלב ושלב מרגע סיום לימודיו ועד שהוא מתקבל לעבודה.
 
אנחנו לא מסתפקים בלקבוע לו ראיון עבודה ולשלוח אותו לכתובת מסוימת( כמו מספר רב של מכללות שלא מן הראוי שאנקוב בשמן) אלא שאנחנו מכינים אותו לראיון הרבה לפני שהוא ניגש אליו.

אנחנו מלמדים את בוגר המכללה איך להתכונן לראיון עבודה, איך לכתוב קורות חיים…אנחנו מעניקים לו מעטפת מקצועית בעלת ניסיון רב שנים ומלווים אותו לאורך כל הדרך תחת מטרה אחת ברורה והיא לעבור את ראיון העבודה בהצלחה, ולהתקבל לעבודה כעובד מן המניין. 

רגע. אז מבחינתכם אם קיבלו אותו לעבודה סימנתם וי? גם אם אחרי שבועיים החליטו לפטר אותו כי הוא לא עומד בדרישות שלהם בפועל? זה נשמע כאילו אתם לא מלמדים אותם “לנהוג”, אלא יותר “לעבור טוסט”… 

ממש לא! הדוגמה שנתת ממש לא נכונה. אולי זה נכון בעולם לימודי הנהיגה. אני באופן אישי לא שמעתי על האמירה הזאת אבל להבדיל מלעבור טסט לרכב, כשאתה מקבל רישיון נהיגה, יום למחרת אינך צריך לנהוג לצד הטסטר שלך. הבוגרים שלנו עדיין צריכים להראות תוצאות וביצועים מקצועיים מכדי להחזיק במשרה שלה התקבלו.  

לולא היינו מכינים את הבוגרים שלנו להצלחה מקצועית בתחומי המקצוע הרלוונטים, לאחר מספר שבועות או חודשים, אותן החברות שאליהן התקבלו בוגרי המכללה היו מפטרות אותם. עכשיו, נראה לך שהיו מקבלים עוד בוגרים מ-SVCollege לראיונות עבודה במצב כזה?

חשוב להבין- ההתחייבות שלנו מופנית לשני כיוונים: מצד אחד לבוגרים שלנו ומצד האחר לחברות ההייטק שאליהן אנחנו שולחים את בוגרי המכללה.

אז מה שאתה אומר זה שאותה ‘התחייבות’ להשמה מקצועית של בוגרי המכללה חייבת איזון של אותה מעטפת מקצועית שמלווה ומכינה את בוגר המכללה והלימודים המקצועיים?

חד משמעית, כן!

שיטת הלימוד הייחודית ל- SVCollege היא זו שמעניקה לנו את הקשרים ההדוקים שלנו עם חברות השמה גדולות, עמותת מחשבה טובה ,עמותת כיוון ורבים אחרים. אם אנחנו לא “נייצר” אנשי מקצוע חדים כתער, כאלה שמוכנים לעבודה “ישר מהניילונים”, אנחנו נאבד כל אמינות מקצועית מול אותן חברות השמה וגרוע מכך, מול חברות ההייטק ומכאן…זה כבר הופך לכדור שלג מסוכן מאוד לעתידה של המכללה.

מה מיוחד כל כך בשיטת הלימוד שלכם, שמבדילה אתכם מכל שאר המכללות?

מאיפה להתחיל? שיטת הלימוד שלנו היא שיטה פורצת דרך. כל המודל העסקי של המכללה והמודל הפדגוגי מבוסס סביב הסטודנט ולא סביב “השורה התחתונה”.

כאשר שאר המכללות חושבות על הכנסות ממילוי כיתות הלימוד לכל שעת הרצאה, אנחנו פעלנו הפוך. הרי כולם יודעים, כיתות לימוד עם מספר רב של תלמידים מוריד מאיכות הלימוד. תשומת הלב של המרצה לסטודנט מתחלקת למספר הסטודנטים בכיתה. זו מתמטיקה פשוטה ולכן, במודל שלנו אנחנו החלטנו שאיכות הלימוד חשובה יותר מהשורה התחתונה ואם תיכנס לכיתות הלימוד שלנו, בד”כ תמצא בד”כ פחות מ-20 תלמידים בכיתה. 

כיתות מרובות תלמידים הוכחו כלא יעילות בעליל ואפשר לראות זאת בבתי הספר התיכוניים שלנו, ממש כאן בישראל.

אז סוד ההצלחה שלכם טמון במספר התלמידים לכל מרצה?

לא רק.

אנחנו שמים דגש על ‘קצב לימוד מותאם אישית’. אנחנו מודעים לעובדה שכל סטודנט הוא עולם בפני עצמו ויכולות לימוד שונות וייחודיות לו ותחת הבנה זו, כדי שנוכל להוביל את כל הסטודנטים שלנו יחדיו לקו הסיום, בשורה אחת, עלינו להכיר בעובדה זו ולהתאים את הקצב הלימוד לכל אחד ואחת.

תראה- הרי שלא סתם מכנים את ישראל כ-“אומת הסטארט-אפ העולמית”. 

אנחנו מדינה קטנה, בקושי בת 80 שנה  וכבר מכתיבה את את עולם החדשנות הטכנולוגית העולמית.

כיום- כמעט שלא תמצא בית אב בעולם כולו שאינו מכיל בתוכו מאותה החדשנות הישראלית, מדוע זה כך…? כי אנחנו ישראלים. מושרש בנו “חתירה למגע”, “חתירה להצלחה” ו-חוסר הפשרות הישראלי שלא רואה גבולות אלא חוצה אותן פעם אחר פעם.

לכן, לנו זה חשוב לקחת את החומר הגלם האנושי והמופלא הזה שנקרא “הישראלי המצוי” ולעזור לו לפרוח ולהגשים את הייעוד שלו.

אם אתה שואל אותי..סוד ההצלחה שלנו טמון בחומר הגלם שאיתו אנו עובדים. כמו שף במסעדת שלושה כוכבי מישלן יאמר לך שהכל טמון בחומרי הגלם ליצירת מופת קולינרית, כך גם במקרה שלנו.

אילו אופנים נוספים מבדילים אתכם משאר המכללות בכל הקשור לשיטת הלימוד שלכם?

כולם מכירים את הסיטואציה הבאה מימי ספסל הלימודים ואת התסכול שעמד מאחוריה:

המורה מסבירה בכיתה נושא כלשהו ואתם לא מבינים על מה היא מדברת. אתם מרימים אצבע כדי לשאול שאלה והמשפט הבא יוצא מפיה… ” תזכור את השאלה. אני אענה בסוף השיעור”. 

כמה פעמים יצא לך באמת לזכור בסוף השיעור את השאלה שרצית לשאול בתחילתו? 

מכיוון שלא קבלת הבהרה לשאלה שרצית לשאול, נוצרו להן המון שאלות חדשות שבקלות יכלו שלא להתקיים כלל לולא ענתה המורה על השאלה הראשונה שלך.

לצערי- תופעה זו עדיין קיימת בעולם ההוראה אבל כמו שאומרים…”לא בבית ספרנו”! אנחנו מנהלים דו-שיח בהרצאות שלנו עם הסטודנטים. אנחנו נותנים להם את הביטחון להטיל ספק, לבחון, לשאול…בדיוק כמו בישיבות “בריין-סטורמינג” בחברות הייטק. תקרא לזה ‘הכנה לעולם הגדול’ של עולם ההייטק

תקן אותי אם אני טועה אבל יש לנו כאן סיטואציה של “ביצה ותרנגולת”. האם בזכות שיטת הלימוד הייחודית שלכם, זו שמביאה תוצאות מרשימות, אתם יכולים להרשות לעצמכם להתחייב לספק לבוגרים שלכם עבודה ו/או להיפך? 

אוקיי. למען הסר ספק אני אומר לך שקודם כל, מעל הכל, אנחנו מתמקדים בשיבוץ אנשים למקומות עבודה בהייטק.

תראה- בסופו של יום, אם אתה מתכוון לעבור מסלול הכשרה מקצועי, אתה רוצה לעבוד במקצוע לו רכשת את הכלים המקצועיים.

המוטיבציה שלך, לקום בכל בוקר ולהגיע למכללה ולהצליח היא התוצאה הסופית של מסלול ההכשרה וזה להתברג אל תוך חברת הייטק וליהנות ממשכורת גבוהה, היאה לעובד הייטק מן השורה.

כמעט ואף אחד לא מחליט להירשם לאחת המכללות המובילות במדינה ללימודי הייטק  רק בשביל להעשיר את הידע שלו. אני אומר “כמעט ואף אחד” כי יצא לי להיתקל במספר מועט של סטודנטים שעשו זאת אבל אני יכול לספור אותם על יד אחת.

אם תשאל כל בוגר מכללה אחרת שרכש כלים מקצועיים הוא יאמר לך שהחששות והפחדים של-“היום שאחרי” קבלת ההסמכה לגבי מציאת עבודה ליוו אותו בכל יום ובכל שלב בלימודי המקצוע ואנחנו מתחייבים להסיר את החששות הללו מראשו של הסטודנט, כבר מהיום הראשון כך שיוכל להתרכז אך ורק בלימודים ואת השאר…הוא יוכל להשאיר לנו לדאוג עבורו…בהתחייבות!

הסוד שלנו הוא… הסטאז’

היום, יותר מתמיד, ההתחייבות שלנו כלפי הסטודנטים שלנו לספק להם תעסוקה, אצלנו נמצאת עדיפות עליונה  כי במציאות של 2020, לצד חוסר ודאות מקצועית וכלכלית, אנחנו לוקחים את ההתחייבות שלנו לבוגרי המכללה שלנו כחוק ברזל או  אם אוכל להעז ולומר…’שליחות’.

שליחות? אתה לא קצת מגזים?

בכלל לא. תחשוב שכבר במקביל ללימודים התלמידים שלנו מקבלים הזדמנות להתחיל בסטאז’, וזה חלק אינטגרלי של הקורס בחלק מהתוכניות שלנו, כי ההתלמדות המעשית לא רק שמאפשרת לתלמידים להרגיש הלכה למעשה איך לזה לעבוד בהייטק, יותר מזה – בעינינו זה הדרך הכי טובה לתרגל את מה שלומדים – בלייב.

וואוו, אתם מציעים גם סטאז’ במקביל ללימודים בחברות הייטק? בהחלט נשמע פורץ דרך.

לגמרי.

שתבין, עצם העובדה שהבוגרים שלנו מגיעים לראיונות העבודה עם ניסיון תעסוקתי ולא רק עם הכשרה תיאורטית – כבר מקפיצה אותם אותם כמה דרגות ביחס לבוגרים אחרים שמגיעים בלי ניסיון בכלל,

ואין לי בעיה לחשוף שזה “חצי” מסוד ההצלחה שלנו.

יותר מזה, אני יכול להגיד שבממוצע, 50% מהסטאז’רים שאנחנו מפנים לחברות ההייטק ממשיכים לעבוד שם כעובדים מן המניין, ועם המספרים האלה אי אפשר להתווכח.

לסיכום, אם היית צריך במשפט לעזור למי שחושב להתחיל בלימודי הייטק והוא “מתנדנד על הגדר”, מה היית אומר לו?

הייתי שם את הצניעות שלי בצד ואומר לו, שאם הוא רוצה ללמוד “לימודי הייטק” – שיפנה למתחרים שלנו, אבל אם הוא רוצה לעבוד בהייטק – אנחנו כאן, בשבילו.

אז, אם אחד הקוראים שלנו רוצה גם ללמוד אצלכם ושתלוו אותו עד הקבלה לעבודה בהייטק, מה הוא צריך לעשות?

שילחץ על הכפתור הירוק וימלא את הפרטים שלו ויענה על 2-3 שאלות, ואנחנו כבר ניקח את זה משם 🙂

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן