Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

המאמר השנוי במחלוקת, שישנה את חייכם מקצה לקצה ויקנה לכם יכולת לחיות יותר את החיים ולפנות מקום להצלחה חסרת תקדים!

'4 הסודות לחיים מוצלחים' מחולק לשני חלקים:

חלק אחד נוגע לשינויים מרחיקי לכת בעולם הפיסי שלנו והחלק שני..בעולם הפנימי/רוחני שלנו ושילוב של השניים, מכסה אותנו מכל כיוון ומכין אותנו להכלה של הצלחה בלתי ניתנת לעצירה בחיינו!


1. וותרו על שלושת הלבנים!

בעידן הטכנולוגי של המאה ה-21, אנו מוצאים את עצמנו חיים במציאות של השמנת יתר חסרת מעצורים.
הנגישות של ג'אנק פוד ומאכלים עתירי סוכרים, שמגיעים ישירות אל תוך הפה שלנו, בלחיצת כפתור באפליקציה בנייד שלנו ועד לחוסר מעש ופעילות גופנית מובילה אותנו לשלל סוגים של דיאטות הזויות, מדיאטת מיצים ועד לצום. כולן מוכיחות את עצמן כחסרות תועלת, פעם אחר פעם והכישלון טמון במילה "דיאטה".  במקום להתמסר לספירת קלוריות, מאקו, נקודות או להרכז רק על סוג מסוים של אוכל על פני האחר…הסוד הראשון שאחשוף בפניכם, מוכח שישיל מכם בין 7 ל-10 קילו, כבר בחודש הראשון.

הסוד הראשון נועד לעזור לכם לחזר את הבריאות הכללית שלכם ובעקיפין, לחזק את הערך העצמי שלכם, ויזואלית ומנטלית. אם תורידו מהתפריט היומי שלכם רק שלושה מרכיבים, שלושת הלבנים, תוכלו לאכול מה שאתם רוצים, מבלי לחשוש מהשמנת יתר.

מלח, קמח וסוכר– אלה הם שלושת הלבנים שאם תורידו מהתפריט היומי שלכם, מובטח לכם ירידה במשקל ובריאות תקינה, שתוביל לבריאות נפש תקינה! נכון…זה קשה אבל אם תצליחו לוותר על שלושת הלבנים, למשך 30 ימים, תגלו דווקא שכל עולמכם הקולינרי עשה את ההפך ולמרות שאתם, באופן מודע, אינכם מוסיפים סוכרים ומלחים לאוכל שלכם, עדיין…הכל מרגיש מתוק יותר ומלוח יותר.
תופעה זו הינה תופעת לוואי מתהליך גמילה של גופכם מסוכרים ומלחים ומהר מאוד, גופכם חוזר להכיר במליחות טבעית ונכונה וברמת מתיקות תקינה.  קמח…המוצר הכי פחות נחוץ לנו והכי קשה להיגמל ממנו מפני שקמח, הוא השגריר השוויצרי של מלח וסוכר. הוא אינו מפלה בין השניים וחי בשלום עם שניהם.

מוצרים עשויים קמח הם מוצרים של תענוגות ופינוקים ואין לשיה קולינרית זו שום ערך בריאותי פרט להתמכרות וניחום, כחלק ממערך גדול של "אוכל מנחם".
צריכים פחמימות…תאכלו אורז!

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תהליך גמילה זה, משלושת הלבנים היא להכיר בכל אחד ממרכיבים אלה ולסמנם כ-"סמים מסוכנים"…סמים מקצרי חיים!!!

2. שינה בהגזמה.

אנחנו מבלים כשליש מחיינו בשינה וזו עובדה! שליש מהחיים שלנו נלקחים מאיתנו ונכון, שינה משחקת תפקיד חשוב מאוד בבריאות הכללית שלנו, בגדילה שלנו ובחוזק הנפשי שלנו אבל האם אנחנו ישנים מספיק או שאנחנו מגזימים בה?
הוויכוח אחר כמות שעות השינה המינימלי שלנו ישתנה ממאמר למאמר וממחקר למחקר ומשנה לשנה אבל אפשר לומר בוודאות שפחות שעות שינה, הוכיחו את עצמן לאורך ההיסטוריה כ-יעילות יותר, בריאות יותר ופרודקטיביות יותר!

לאונרדו דה-וינצ'י. איש אשכולות של כל הזמנים. מצייר, פסל, אדריכל ומהנדס…כל הצלחותיו והישגיו ניתנו בזכות העובדה שלא ישן כלל! כן, כן…קראתם נכון! ליאונרדו דה-וינצ'י היה מנמנם למשך 20 דקות, כל 4 שעות ושמן זה הספיק לו למלא מצברים בכדי ליצור את כל אשר יצר!

בנג'מין פרנקלין בכלל סבל באינסומניה. השאלה היא האם הוא כלל סבל ממנה? 
תומס אדיסון. אבי הנורה החשמלית ישן מעט מאוד שעות ביממה
סר.אייזיק ניוטון.  נכלל בין האנשים החשובים בהיסטוריה שלנו שכמעט ולא ישן.

שוב. לישון 8 שעות אולי נחוצות לאתלטים או "בודי בילדרים" כי ידוע לכל שרקמות שריר חדשות, נבנות רק במנוחה מלאה(שינה) אבל בינינו…כמה מאיתנו מבלים  ימים בשבוע, פעמיים ביום בחדר כושר וחיים תחת חסך קלורי תמידי??? אם תישנו 5 שעות בלילה, במקום 8 שעות שינה שאליה אתם רגילים, אתם למעשה הוספתם לחייכם 21 שעות של עשייה!

אני לא בטוח שאתם מבינים את גודל המתנה כאן… אתם מקבלים לידכם משך זמן המשתווה  למשרה חלקית, רק בשבילכם. לאחר חודש ימים- לא רק שתהרגלתם להתעורר לאחר חמש שעות שינה אלא שתיווכחו שאתם מתעוררים "יקיצה טבעית" ללא שעון מעורר!
אקסטרה 21 שעות של עשייה, יתנו לכם המון זמן לעצמכם, הן להתמודד עם החיים ביתר רוגע וללא לחץ או פשוט ליהנות מהם.

3. אפקט המראה

עד כה, שני הסודות שנחשפתם אליהם התייחסו לשינויים פיזיולוגים שעליכם לעבור, בכדי שתוכלו לחיות חיים מוצלחים יותר ובריאים יותר.

עכשיו נעבור לחלק ה-"מטאפיסי" של המאמר.
העולם שלכם, היקום שלכם, הקיום שלכם הוא לא יותר ממראה המשקפת את ההשתקפות שלכם, נקודה! אם תסתכלו על העולם במשקפיים סרקסטיות ושליליות, כל שתראו זה סרקזם  ושליליות. אם תראו את העולם באור חיובי, גם אם עולמכם יכיל סרקזם, אתם לא תשימו לב לקיומו!
הדרך הכי טובה להסביר זאת היא כך:
אם התעוררתם בבוקר "על הצד הלא נכון של המיטה" ועוד לא הגעתם לשירותים, אתם לובשים פרצוף 'תשעה בא"ב'. אתם מביטים במראה ומביטים בהשתקפות שלכם ונחרדים מהפרצוף הזעוף שמסתכל עליכם בחזרה. אם אתם רוצים לשנות את ההשתקפות שבמראה, אתם יודעים זאת היטב שעליכם לעשות את השינוי בפרצופכם וברגע שאתם עושים זאת, למראה..אין שום דעה או עניין בדבר והיא תשקף מולכם את הפרצוף שאתם תשקפו בפניה.

מנגנון זה מתנהל גם בחייכם.
אתם רוצים שיהיה לכם יום טוב? תתנהגו בהתאם. תתנהגו כאילו היום שלכם כבר החל בטוב ובהתחייבות…לעולם שלכם, לא יהיה שום דעה ועניין בדבר וישקף מולכם את מה שאתם משקפים מולו!
תעשו ניסוי קטן שבקלות יוכיח לכם איך מנגנון זה עובד: תתחילו לחייך לזרים ברחוב ותראו שהם יחייכו אליכם בחזרה!!!

4. צנצנת עוגיות

צנצנת העוגיות שאני מתכוון היא למעשה צנצנת של הישגים קטנים, חיזוקים חיוביים שאנחנו מכירים בעצמנו וכל מיני דברים טובים שאנחנו מכירים באופי שלנו. אם אין לכם צנצנת כזו אז תעשו לכם אחת. בכל פעם שאתם מרגישים רע. בכל פעם שאתם שופטים את עצמכם על כישלון אישי או מקצועי…בכל פעם שנפגעתם ממשהו שמישהו אמר לכם…לכו לצנצנת העוגיות שלכם ותשלפו ממנה עובדה אחת חיובית, הישג קטן שלכם שאתם גאים בו ותראו באיזו מהירות אתם מרגישים טוב יותר.
המטרה בשימוש של צנצנת העוגיות היא להשיג מספר דברים:

א.  לקטוע את הלך הרוח השלילי שאתם נמצאים בו.

ב. להזכיר לעצמכם עד כמה באמת אתם שווים וטובים.

ג. לשים פרופורציה למצב הקיים ע"י הקטנתו.

ד. למנוע משקיעה אל תוך מצב רוח ירוד.

שימוש נכון ועקבי בצנצנת העוגיות הפרטית שלכם תוביל אתכם להכרה בגדולה שלכם ולהיזכר בכל אותם ההישגים והניצחונות שלכם ולגלות לעצמכם את העוצמה העצומה שבכם! לסיכום: ברגע שאתם מטמיעים בחייכם את 4 הסודות להצלחה בחיים, אם יד על הלב, עליכם לשאול את עצמכם…"האם סיכויי ההצלחה שלי בחיי גדלו?"

פוסטים אחרונים