3 המפתחות לשליטה כלכלית שיעזרו לכם לצאת ממינוס כבד, לפלוס עם חיסכון!

אלכסנדרה בלוך | זמן קריאה 1.5 דק׳

אלכסנדרה בלוך | זמן קריאה 1.5 דק׳

לרובנו, 2022 התחילה על רגל שמאל ולא באשמתנו. עברנו שנתיים לא קלות, מחל”תים, סגרים, פיטורים…ועתה נראה כי נשארנו לבד להתמודד ולנקות את הסחופת שהותירה אחריה “הסערה הכלכלית” שעקרה את הכלכלה של מדינה שלמה מהשורש.
במדריך קצר זה, תוכלו לגלות איך ניתן להחזיר עטרה ליושנה ולהפוך חשבון בנק נטול חסכונות, עם מינוס כבד, לפלוס רציני עם היכולת לחסוך סכום לא מבוטל של כסף בצד, בכל חודש וכל זאת…ללא צורך בלקיחת הלוואה מגורם כזה או אחר!

לצד יוקר המחיה, העלאת מדרגות מס ההכנסה, עלייה בעלויות צריכת החשמל…נראה כי הציבור הישראלי הפך לבובת חבטות כלכלית. אז איך באמת אפשר להתעורר בבוקר ולצאת מהמיטה כשכל עצם בגופנו רוצה לקבור עצמה בין השמיכה לסדין, לחזור ולהתנתק ממה שנראה כ-‘עולם כלכלי אכזר’?
למזלנו- ישנה דרך לעשות זאת בעצמנו! השיטה מחולקת לשלושה חלקים ואנו נתמקד בכל חלק וחלק בצורה מעמיקה ונפרדת כך כשניישם אותם יחדיו, הם יוכלו להשלים אחד את השני ויובילו אתכם אל דרך המלך…לנחלה הכלכלית שלה אתם זקוקים כאוויר לנשימה!

‘סיפוקים’. שכר עמלכם או יד ימינו של השטן?
אתם עובדים קשה כל החודש. חברת האשראי לוקחת את הנתח המגיע לה, הבנק בולע את המשכורת כדי לאזן את המינוס ועם כל זה…אתם עדיין מרגישים שמגיע לכם, בצורה כזו או אחרת ליהנות מהשכר שעליו עמלתם קשה כל החודש.
הראש אומר לכם שאין באפשרותכם לבזבז החודש כי פשוט…אין, אבל היצר הסיפוקי הזה שיושב על כתפכם, לוחש בעדינות אך בעקביות על אותה המסעדה החדשה שנפתחה, זו שרציתם כל כך ללכת או על המעיל שרציתם לקנות(זה שאתם רואים בחלון הראווה בכל יום בדרך למשרד)…מגיע לכם להתפנק. ומה קורה בפועל? האם אתם מקשיבים לראש או לשד שעל כתפכם?
אני אגזור שאם אתם קוראים שורות אלה ממש, רוב הסיכויים שאתם יושבים קבוע לקפה עם שד קטן וברברן ומוצאים עצמכם לא מסוגלים לצאת מהבור הכלכלי שאליו אתם נכנסים שוב ושוב, פעם אחר פעם.

אז איך פותרים את הבעיה הזאת?
איך מצליחים להשתיק את השד הזדוני הזה ולסתום לו את הפה?

אם תשימו לב, השדון הזדוני והקטנטן הזה שלוחש לכם באוזן לבזבז את הכסף שתכלס אין לכם עבור מוצרי צריכה/הלבשה…הוא אותו שדון שלוחש לכל מי שמנסה לדבוק בדיאטה ולרדת במשקל!

“A moment on the lip, forever on the hip”

מכירים את המשפט הזה מעולם התזונה והדיאטה?
ובכן. מסתבר שאותו מנגנון התנהלות שלנו עם דיאטות הוא אותו מנגנון והדרך להתנהל מול  הבזבוזים שלנו. דחיית סיפוקים היא למעשה למנוע מעצמנו ‘לקחת ביס’ ממה שיהרוס לנו את הדיאטה.

נכון. דיאטות לא מחזיקות זמן רב. במיוחד כשמדובר ב-‘דיאטות כסח’.
ככל שתמנעו מעצמכם ליהנות מ-“טעם החיים” כך תישברו מהר יותר אבל מי שכבר משופשף בעולם הדיאטות יודע שמדי פעם מותר ליפול. מותר לחטוא כי העיקר הוא…ע-ק-ב-י-ו-ת-!!!

לא משנה כמה פעמים נכשלתם, העיקר שעמדתם איתן בתלם, במסלול שקבעתם מראש לטובתכם האישית…בסופו של דבר, בזכות עקביות בתכנית שלכם…לא תהיה לכם ברירה פרט לראות תוצאות מרשימות!

אז איך ניתן ליישם זאת- דחיית סיפוקי בזבוזים אתם שואלים?
אז ככה- תנו לעצמכם חודש אחד. חודש בודד אחד בו אתם לא רוכשים ומוסיפים שום דבר חדש לחייכם. במקום לצאת למסעדות, תצפו במאסטר שף ותשלקו מהאתר הרלוונטי את המתכונים שתרצו להכין. במקום לצאת לברים עם חברים, תיפגשו איתם בבית עם אלכוהול שיעלה לכם הרבה פחות מבר ותחברו רמקול BlueTooth ופלייליסטים שאתם אוהבים ברקע.

ממש כמו שבדיאטה סופרים כמה קלוריות חסכתם כשמנעתם מעצמכם לאכול אוכל משמין, כאן אתם סופרים כמה מזומנים חסכתם לעצמכם בחשבון העו”ש!

תנסו את זה לחודש אחד ותראו איך מצד אחד אתם מגלים עד כמה יצירתיים ורבי תושייה אתם להמציא תחליפים זולים יותר לבילויים ולבזבוזים שלכם, בזמן שאתם מקבלים את אותו הסיפוק מהאירוע(אם לא יותר).
מצד שני- אתם תראו תוצאות באופן ישיר בחשבון הבנק. מה שיגרום לכם תחושת סיפוק וסוג של ניצחון אישי, בתקווה שזה ילבה את גחלי הקיטור של הרכבת המהירה שתדהר לה בצורה חסרת מעצורים לנחלה הכלכלית שלה אתם חפצים זמן רב.

שלום.
שמי עירית ציפורי ואני קואוצ’רית להתנהלות כלכלית נכונה ואני מזמינה אתכם לוובינר חינמי לחלוטין בו אני נותנת בידכם את כל הכלים הדרושים לכם לצאת מהמצב הכלכלי אליו נקלעתם, להתחיל ולקחת את השליטה הכלכלית שלכם לידיים, ביום א’ הקרוב בשעה 20:30.
כדאי למהר ולהירשם כי מספר המקומות מוגבל וההרשמה כבר בעיצומה.
פספסתם לקבע את מקומכם בוובינר הקרוב? אתכם הסליחה.  אתם מוזמנים לנסות ולהירשם לוובינר של שבוע הבא באותו יום ובאותה שעה

מעקב צמוד אחר הוצאות/הכנסות שלא מדובר במספרים וטבלאות
כן, כן…כולם בטח שמעו אימרות כאלה ואחרות מגורו-שמורו מיוטיוב שמסביר לכם כי הדרך להצלחה כלכלית היא לשלוט בהוצאות מול ההכנסות אבל בפועל…לכו תכינו רשימה של כל ההוצאות השוטפות, הורדות למיניהן ותתחילו לחשב בכל יום על מה הוצאתם…בינינו…כמה זמן תחזיקו מעמד ב-30 יום , גם אם ברשותכם קובץ אקסל עשיר בנוסחאות, לערוך מעקב שוטף ועקבי אחר הוצאות מול הכנסות? 
אני לא רוצה להמעיט מערכו של דוח ‘פרופר’ של הוצאות/הכנסות. זה חשוב אבל אני מעדיפה להתרכז בכלים שניתן ליישם ולדבוק בהם, כבר מהיום הראשון ולכן, המפתח השני בשלישייה, או יותר נכון הכלי השני הוא כדילקמן:
במקום לחשב הוצאות והכנסות, כל שעליכם לעשות זה לקחת את סך ההכנסות בבית(בן/בת זוג, במידה ויש) להחסיר את כל ההורדות השוטפות(לא כולל המינוס והאשראי, כבר אסביר מדוע) ולכתוב על דף בגדול את הסכום שנשאר לכם וצידו את המשפט הבא “זה סכום הכסף שנשאר לי לחיות ממנו! עכשיו, הסיבה שלא רציתי להוסיף את המינוס והורדות האשראי כי אתם די יודעים כמה באמת נשאר לכם אחרי הורדות אלה. זו מציאות שאתם משלימים וחיים איתה בכל חודש. מה שלא ראיתם תקופה זה הסכום הפוטנציאלי האמיתי שיש בידכם לחיות איתו, אם נוריד את המיסוך הכבד של מינוס בעו”ש והורדות כרטיסי האשראי(יש לקחת בחשבון הוצאות שוטפות בכרטיס האשראי ולהעביר אותם למחלקה הרלוונטית).

ברגע שעשינו זאת, בכל פעם שנרצה לשלוף את הארנק ולשלם עבור משהו, נשאל את עצמנו “האם הרכישה הזאת נחוצה לי עבור הקיום המידי שלי? אם כן, אז כן. אבל אם לא, זה אומר דבר אחד..אם זה לא לקיום המידי שלי, אז כנראה שזה בזבוז כסף!

בכל פעם שתצליחו לחסוך מעצמכם בשיטה זו בזבוז כסף מיותר, שאינו קשור בקשר ישיר לקיום המידי שלכם, תחזרו לדף תסתכלו עליו. מזל טוב. עשיתם עוד צעד שיקרב אתכם לסכום ההכנסות האמיתי שלכם!
אם תרצו ללכת צעד נוסף קדימה, תרשמו את סכום הכסף שהצלחתם לא לבזבז מתחת לסכום ההכנסות שכתבם על דף ומהר מאוד תיווכחו לגלות כמה כסף חסכתם רק כי שאלתם את עצמכם את השאלות הנכונות ובזמן הנכון!

לפני שנוגעים בכסף שמים כסף בצד!
הגעתם בזכות שני המפתחות שצוינו לעיל למצב בו סכום ההכנסות שלכם, אחרי ההורדות(זה שכתבתם על הדף) זהה לסכום הכסף שיש לכם בעו”ש. פה, בנקודה זו ממש, המפתח השלישי והאחרון נכנס לתמונה!
“אל תתפשרו על מי שאתם היום, על חשבון מי שאתם רוצים להיות מחר!”

עכשיו שיש לכם פלוס בבנק, לפני שאתם מתחילים עם הקניות לבית, בגדים לילדים…תקבעו אחוז מסוים או סכום קבוע בכל חודש שיעבור באופן אוטומטי, דרך הוראת קבע, לחיסכון.
ככה, אתם קודם כל משלמים עבור העתיד שלכם, לפני שאתם משלמים על ההווה!

תאמינו או לא, אבל ‘כסף בצד’ נותן תחושת רוגע כלכלית, במיוחד במצבים קשים ויותר מזה, ככל שתחסכו יותר, הרצון לבזבז יקטן. בדיוק כמו בדוגמת “הדיאטה” שציינתי קודם לכן.
לאדם כבד משקל תמיד יהיה קל יותר להישבר ולנבור בהמבורגרים ונאגיז במקדונלדס אבל אדם שעמל קשות לאורך זמן לייצר לעצמו סט יפה של קוביות בבטן, יחשוב שבעתיים לפני שיחשוב לעבור ליד הסניף!
אלה הם שלושת המפתחות להתנהלות כלכלית נכונה אבל אם התרשמתם מכלים אלו שהוצגו לכם בכתבה זו ואתם מעוניינים לרכוש עוד כלים מקצועיים להתנהל בצורה עוד יותר חכמה ונכונה…

לסיכום: לפניכם 3 מפתחות פשוטים שיהפכו את ההתנהלות הכלכלית שלכם לכלכלה מנצחת אבל מילים אלה במדריך אינן חקוקות בסלע. אתם לא צריכים לפעול בצורה נוקשה, “שחור או לבן”, במידה ואתם מחליטים ליישמם, אלא תפעילו שיקול דעת ותתאימו מפתחות אלה לחייכם האישיים.
מפתחות אלה נועדו ליצור דיאלוג כלכלי, בריא, עם עצמכם, בכל פעם שאתם צריכים להתנהל כלכלית. ככל שתהיו פתוחים לשלושת המפתחות שצוינו לעיל, כך תבטיחו לעצמכם לקבל החלטות כלכליות בריאות יותר ולהתחיל לנוע חזרה לדרך המלך.

שלום.
שמי עירית ציפורי ואני קואצ’רית להתנהלות כלכלית נכונה ואני מזמינה אתכם לוובינר חינמי לחלוטין בו אני נותנת בידכם את כל הכלים הדרושים לכם לצאת מהמצב הכלכלי בו נקלעתם ולהתחיל ולקחת את השליטה הכלכלית שלכם לידיים, ביום א’ הקרוב בשעה 20:30.
כדאי למהר ולהירשם כי מספר המקומות מוגבל וההרשמה כבר בעיצומה.
פספסתם לקבוע את מקומכם בוובינר הקרוב? אתכם הסליחה.  אתם מוזמנים לנסות ולהירשם לוובינר של שבוע הבא באותו יום ובאותה שעה

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, יעוץ רפואי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא .

בדיקת זכאות מהירה למשכנתא על הנכס בריבית אטרקטיבית

שלב ראשון 30%
מה הגיל שלך?
שלב שני 35%
מה גובה ההלוואה שברצונך לקבל?
שלב שני 55%
מה המצב התעסוקתי שלך?​​
שלב שני 74%
מה המצב בחשבון הבנק שלך?​
שלב שני 74%
איזה סוג נכס יש ברשותך?
שלב שלישי 82%
מה תאריך הלידה שלך?
שלב רביעי והאחרון 90%
פרטים אישיים

למידע נוסף והצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שלב ראשון 30%

שלום שמי דיקלה 😀

 על-מנת שאוכל להוזיל את דמי הניהול בקרנות השתלמות וקופות הגמל שברשותכם, אני אצטרך לקבל מימך מספר פרטים והשאלה הראשונה היא:

מה הגיל שלך?
שלב שני 44%
באיזה בית השקעות ממוקמות קרנות ההתשלמות/קופות הגמל שברשותך?
שלב שלישי 55%
כמה כסף סה״כ חסכת בכל הקופות?
(קופת גמל, עוש, נזיל, קרן השתלמות, קרן פנסיה)
שלב רביעי 69%
מהו מקום המגורים שלך?
שלב חמישי ואחרון 90%
הכניסו שם וטלפון לקבלת תוצאות הבדיקה

למידע נוסף אודות הצטרפות למועדון ההשקעות של 20 משקיעים ב-PropTeck

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

שיפור תשואות ובדיקת דמי ניהול

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

בידקו אם גם אתם יכולים להיות זכאים למשכנתא הפוכה

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן