10 חברות הביטוח המובילות בישראל 2021- ביטוח ישיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

ביטוח ישיר - מקום 6 מתוך 10 ב-2021

ביטוח ישיר היא חברה העובדת בשיטת ביטוח בה היא למעשה מורידה מהלקוח את 'המתווך'(סוכן הביטוח) ובכך מקנה ללקוח את היכולת להתנהל ישירות מול חברת הביטוח ולחסוך מעצמו עלויות שירותים של סוכן ביטוח.
בתחילת דרכה של חברת ביטוח זו, הקשר בין הלקוח לנציגי החברה נעשה דרך הטלפון ולווה במשלוח מסמכים בדואר ובפקס. עם התפתחות האינטרנט, הפך שירות זה לקל ונוח יותר.

בישראל מספר חברות ביטוח ישיר. למרות ההתנגדות הנחרצת מצד סוכני הביטוח, שראו כי הצלחת החברה מהווה סיכון קיומי עסקי מיידי על מקור פרנסתם, ההצלחה של שיטת ביטוח זו ממשיכה להכות גלים בעולם הביטוח בישראל.
חלוצת הביטוח בישראל היא איי.די.איי חברה לביטוח. היא החלה לפעול בנובמבר 1994. איי.די.איי חברה לביטוח היא למעשה הבעלים והמתפעלת של המותג "ביטוח ישיר" ו-"
ביטוח 9".

לכן, הרקע שיופיע בכתבה זו, יתמקד בעיקר על "איי.די.איי חברה לביטוח".

איי.די.איי חברה לביטוח:

ענפי תעשייה
ביטוח

שווי שוק
1.4 מיליארד ש"ח

הכנסות
2.36 מיליארד

רווח
207,000,000 ש"ח

הון עצמי
640,000,000 ש"ח

סך מאזן
6.07 מיליארד ש"ח

מי הם עשרת חברות הביטוח שהובילו אשתקד? מה אנחנו באמת יודעים עליהם ואיך הם הגיעו לכבד את מיקומם ב-10 בתי ההשקעות המובילים בישראל ?

בסדרת כתבות שאנחנו, כאן באתר SELEB הכנו עבורכם, תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי ביותר לגבי כל אחד ואחד מבתי ההשקעות שזכו להיכנס לרשימה ובכתבה הבאה, אנו נכיר את חברת הביטוח 'ביטוח ישיר". חברת הביטוח שזכתה בכבוד להיות המקום השישי ברשימה.

אולי יעניין אותך לקרוא גם>> הכשרה חברה לביטוח

קרדיט ל-ביטוח ישיר www.555.co.il

10 חברות הביטוח המובילות בישראל

קצת רקע

1994- הקמת החברה. החברה החלה לפעול בחודש נובמבר באותה השנה, תחת ניהולו של יהושוע אגסי, כחברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל. את מוצריה היו ניתנים לרכישה באופן ישיר בטלפון(כפי שצוין לעיל קודם לכן).

מיקום משרדי החברה החלו בתל-אביב אך עברו לקרית-אריה.

החברה החלה למכור, טלפונית, פוליסות ביטוח רכב וביטוח דירה.
במרוצת השנים החלה לפעול גם בתחומי ביטוח נוספים כגון ביטחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחי משכנתא, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוחי אובדן כושר עבודה…

מהר מאוד, אם הולדת האינטרנט, רכישות פוליסות ביטוח של החברה הפכו לקלות ונוחות מתמיד. במקום לשלוח טפסים בדואר, שליחת פקסים ושיחות חוזרות ונשנות בטלפון, כיום, הכל נעשה אונליין בקלות יתרה.

2004- החברה נתבעה ע"י 'דוד הכי טוב' על הפרת זכויות יוצרים, לאחר שהשתמשה בדמות המבוססת עליו בפרסומות שיצרו עבור החברה.

2008-2018- רביב צולר שימש כמנכ"ל החברה. מחליפו אשר מכהן כמנכ"ל הנוכחי, הוא לא אחר מ-'קובי הבר'.

2009- מפקח על היבטוח קבע שבענך הביטוח הכללי בישראל 2008, חברת 'ביטוח ישיר' הייתה בעלת היחס הגדול ביותר ביום מספר התלונות המוצדקות לבין גודל החברה.
באותה השנה, זכתה החברה למקם עצמה במקום הראשון בתחרות המי"ל למצוינות בשירות בשתי קטגוריות:
1. מערך שירות לקוחות וכשותף עסקי ומוביל שינויים.
2. מקצוענות וחדשנות בשירות לקוחות.

2012- פורסם דו"ח שהתפרסם על ידי הממונה על שוק ההון באוצר, המציין את כמות התלונות שהוגדו ליחידה לפניות הציבור בשנת 2011, "ביטוח ישיר" דורגה במקום הראשון בתלונות הציבור.

2013- החברה החלה להפעיל מוקד שירות לקוחות ביוקנעם עילית.

באותה השנה, החברה נרשמה לבורסה לניירות ערך בתל אביב. בימים אלה, איי.די.איי מחזיקה כמחצית ממניות החברה, בעקבות ההנפקה בבורסה.

לקראת סוך השנה(דצמבר) נכנסה החברה למדד ת"א 100.

2015- החברה הצליחה לחתום על הסכם לרכישה של כ-58% מבניין המשרדים " בית פסגות" שבתל אביב, בעלות כוללת של כ-252,000,000 ש"ח. בסופו של דבר העסקה לא יציאה לפועל.

2016- הורה בית המשפט המחוזי שבתל אביב על הפסקת הפעילות של "ביטוח 9,000,000" עקב פגיעה בכבוד סוכני הביטוח בישראל.

2017- בית המשפט העליון הפך את החלטת בית המשפט המחוזי והתיר לשדר את הפרסומות של "שוקה מ-9,000,000".

איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ הייתה בבעלות מלאה של ישיר איי.די. איי אחזקות בע"מ אשר מניותיה נסחרו בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

2021- נכנסה לשוק הביטוח הישראלי ענקית הביטוח היפנית 'מיטסוי סומיטומו' אשר חלק מתאגיד הפיננסים היפני MS&AD. באמצעות השקעה בחברת ביטוח ישיר השקעות פיננסיות הפרטית. החברה היפנית שילמה עבור 4% מביטוח ישיר השקעות פיננסיות כ-77,000,000 ש"ח לצור שמיר, שהיא חברת האם של ביטוח ישיר השקעות פיננסיות.

ביטוחי בריאות

ביטוח ישיר - ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל
ביטוח בריאות של ביטוח ישיר מהדורת 11/2020

גיל מירבי לרכישת הביטוח הוא 70 שנה

רשימת כיסויים הניתנים בהתאם לפוליסה אחידה לניתוחים בישראל

מדד השירות תשלום תביעות: 89
מדד השירות בביטוח בריאות: 83
תיאור הכיסויים בפוליסה 
פירוט הכיסויים בפוליסהתיאור הכיסויסכום המקסימלי שניתן לתבוע
עד 3 התייעצויות בכל שנת ביטוחעד 3 התייעצויות בכל שנת ביטוח, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.1 לפוליסה. לעניין זה יובהר כי התייעצות תכוסה גם אם בסופו של דבר לא בוצע הניתוח או הטיפול מחליף הניתוח שההתייעצות נערכה לגביו.שיפוי עד לתקרה של 1,500 ₪ עבור כל אחת מההתייעצויות.
שכר מנתחשכר מנתח במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.2 לפוליסה.עבור נותן שירות שבהסכם עם החברה- שיפוי מלא.
עבור נותן שירות שלא בהסכם עם החברה- החזר עד גובה הסכום המרבי שהייתה משלמת החברה לנותן שירות שלחברה יש הסדר עמו למתן אותו שירות, כמפורט באתר האינטרנט של החברה.
ניתוח בבית חולים פרטי או במרפאה כירורגית פרטיתניתוח בבית חולים פרטי או במרפאה כירורגית פרטית במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.3 לפוליסה. כיסוי זה יכלול את כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לשם ביצוע הניתוח ולאשפוז הנלווה לביצועו, לרבות שכר רופא מרדים, הוצאות חדר ניתוח, ציוד מתכלה, שתלים, תרופות במהלך הניתוח והאשפוז ובדיקות שבוצעו כחלק מהניתוח.
הוצאות אשפוזהוצאות אשפוז טרום-ניתוח ולאחר הניתוח, בתמכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.3 לפוליסה.עד לתקרה של 30 ימי אשפוז כולל אשפוז טרום- ניתוח.
טיפול מחליף ניתוחטיפול רפואי הבוצע בידי רופא מומחה כתחליף לביצוע הניתוח במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.3 לפוליסה. כיסוי זה לא ישלול מהמבוטח את הזכאות לניתוח אם לאחר הטיפול החלופי יזדקק המבוטח לטיפול נוסף.עבור נותן השירות שבהסכם עם החבר- שיפו מלא.
עבור נותן שירות שלא בהסכם עם החברה- החסר עד כובה הסכום המרבי שהייתה משלמת החברה לנותן שירות שלחברה יש הסדר עמו למתן אותו שירות, כמפורט באתר האינטרנט של החברה.
הערותלתשומת לבך, חברות הביטוח משווקות פוליסה אחידה לביטוח
ניתוחים. כלומר, חברות הביטוח שמציעות פוליסה זו מציעות את
אותו המוצר.
אם ברצונך לעבור לפוליסת ניתוחים מסוג משלים שב"ן, תוכל
לעשות זאת ברצף ביטוחי תוך שמירה על זכויותיך. ביטוח ניתוחים
וביטוח ניתוחים מסוג משלים שב"ן הם ביטוחים דומים, אך ביטוח
ניתוחים מאפשר התנהלות מול חברת הביטוח בלבד וביטוח ניתוחים
מסוג משלים שב"ן מחייב פניה לקופת החולים טרם פניה לחברת
הביטוח.
חברת הביטוח תשלם את ההוצאות בפועל וזאת עד לתקרה הק־
בועה בפוליסה. שים לב, במידה ויש לך כיסוי זהה בפוליסה אחרת
לא תהיה זכאי להחזר כפול מעבר לגובה ההוצאות בפועל ובכפוף
לתנאי הפוליסה.
ביטוח ישיר - פוליסה לביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחוץ לארץ
תוכנית ביטוח בריאות להשתלות וטיפולים בחוץ לארץ מתאריך 11/2020:
להשתלות ינתן כיסוי עד 6,600,000 ש"ח להשתלה.
לטיפולים מיוחדים ינתן כיסוי עד 1,200,000 ש"ח לטיפול.

עברו לרשימת כיסויים ודרישות אחידים הניתנים בהתאם להנחיות רשות שוק ההון.
גיל כניסה מירבי 70 שנה
מדד השירות תשלום תביעות: 89
מדד השירות בביטוח בריאות: 83
תיאור הכיסויים בפוליסה 
שם הכיסויתיאור הכיסויסכום המקסימלי שניתן לתבוע
השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיפים 5.4-5.1 בפוליסה(לרבות עלות השירותים הרפואיים בניתנו בבית החולים, עלות הערכה הרפואית לפני ביצוע ההשתלה/טיפול מיוחד, עלות ביצוע הניתוח/ הטיפול המיוחד, עלות שכר הצוות הרפואי וההוצאות חדר הניתוח)במקרה של השתלת איבר שנלקח מגופו של אדם, כמפורט בסעיף 2.1.1.1 לתנאי הפוליסה- תקרת שיפוי מרבי עבור כל הכיסויים בפוליסה לפי ההוצאות שהוציא המבוטח בפועל וכן הפיצוי שקיבל- ולא יותר מ-6,600,000 ₪.
במקרה של השתלת איבר שנלקח מבעל חיים כמפורט בסעיך 2.1.2 לתנאי הפוליסה- שיפוי מרבי עבור כל הכיסויים בפוליסה וכן הפיצוי שקיבל עד סך- 3,000,000 ₪.
במקרה של השתלת תאי גזע כמפורט בסעיפים 2.1.1.2-2.1.1.3- שיפוי מרבי עבור כל הכיסויים בפוליסה וכן הפיצוי שקיבל- עד לתקרה של 500,000 ₪.
במקרה של השתלה שבוצעהבחו"ל ללא השתתפות החברה במימון עלות ההשתלה, ישולם למבוטח פיצוי חד פעמי בגובה של 350,000 ₪ לאחר ביצוע ההשתלה אך לא יותר מסך ההוצאות שהוציא המבוטח בפועל בגין ההשתלה( סעיף זה חל רק עבור השתלה שבוצעה בחו"ל)
אשפוז בחו"ל בבית חוליםאשפוז בחו"ל בבית חולים במתכונת ובתאנים המפורטים בסעיף 5.5 בפוליסה. עד 30 ימים לפני ביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחד בחו"ל ועד 360 יום לאחר ביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחד בחו"ל לרבות:
עלות שכר המצוות הרפואי, בדיקות רפואיות, שירותי מעבדה ותרופות.
עד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה, לפי העניין.
הבאת רופא לישראל לביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחדעלות הבאת רופא לישראל לביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחד במקרה שלא ניתן להעביר את המבוטח לחו"ל מסיבות רפואיות, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.6 לפוליסה.שיםוי מרבי לתקרה בסל של 200,000 ₪ ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
טיפולי המשך בחו"ל הנובעים מביצוע השתלה בחו"ל או טיפול מיוחד בחו"לעלות טיפולי המשך בחו"ל הנובעים מביצוע השתלה בחו"ל או טיפול מיוחד בחו"ל ובלבד שאינם ניתנים לביצוע בישראל, בסעיף 5.7 לפוליסה.עד לתקרה של 60,000 ₪ בגין ההשתלה ועד לתקרה של 30,000 ₪ בגין טיפול מיוחד בחו"ל ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
כרטיס טיסה הלוך וחזור במחלקת תייריםעלות כרטיס טיסה הלוך וחזור במחלקת תיירים למבוטח ולמלווה אחד, או אם המבוטח הינו קטין- שני מלווים לצרכי השתלה או טיפול מיוחד בחו"ל, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.8 לפוליסה.שיפוי בסך של עד 800 ₪ ליום ולמבוטח, תוספת של 400 ₪ ליום למלווה: הינו והמבוטח קטין תינתן תוספת של 800 ₪ לעוד מלווה ליום, עד לתקרה כוללת של 60,000 ₪בסה"כ ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
הטסה רפואית מיוחדת לחו"לעלות הטבה רפואית מיוחדת לחו"ל ובחזרה ארצה, וכן הוצאות סבירות של העברה יבשתית משדה התעופה לבית החולים בחו"ל ומבית החולים בחו"ל לשדה התעופה במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.10 לפוליסה. כיסוי עלות זו מותנה כי הרופא המטפל בחו"ל, בתיאום עם רופא המבטח, קבעו מראש ובכתב כיח מצבו של המבוטח אינו מאפשר לו לטוב לטיסה מסחרית רגילה.שיפוי מרבי עד תקרה בסך של 44,000 ₪ למקרה ביטוח ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
אם תואמה ההטסה הרפואית המיוחדת עם החברה-ללא תקרת כיסוי.
הטסת גופהכיסוי זה יחול אך ורק במקרה שהמבוטח נפטר בעת שהותו בחו"ל עקב ההשתלה או הטיפול המיוחד בחו"ל ובקשר עם המצב הרפואי שחייב לבצעם, במהלך התקופה שקדמה לאשפוזו, בתוך תקופת אשפוזו או בתוך שלושה ימים לכל היותר ממעוד שחרורו מבית החולים, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.1.1 לפוליסה.שיפוי מרבי עד לתקרה בסך שך 25,300 ₪ למקרה ביטוח ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
אם תואמה הטסת הגופה עם החברה- ללא תקרת כיסוי.
גמלת החלמהלאחר ביצוע השתלה בחו"ל, המכובה על פי תנאי תכנית ביטוח זו, יהיה המבוטח זכאי לגמלת החלמה חודשית למשך 24 חודשים בגובה 7,000 ₪ לכל חודש. לאחר ביצוע השתלה בישראל, המכוסה על פי תנאי תכנית ביטוח זו, יהיה המבוטח זכאי לגמלת החלמה חודשית למשך 6 חודשים בגובה 5,000 ₪ לכל חודש. והכל במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.12 לפוליסה. נפטר המבוטח במהלך שנים עשר החודשים הראשונים של תקופת התשלום, תמשיך החברה לשלם את הגמלה האמורה ליורשיו החוקיים. סעיף זה אינו חל ביחס להשתלת מח עצמית מגוך המבוטח.השתלה שבוצעה בחו"ל- פיצוי של גמלה חודשית בסך 7,000 ₪ למשל 24 חודשים. השתלה שבוצעה בישראל- פיתוי של גמלה חודשית למשך 6 חודשים.
איתור תורם מח עצםבמקרה של צורך בהשתלה של מח עצמות מתורם אחר ישולמו בדיקות לאיתור אחר ישולמו בדיקות לאיתור תורם מח עצמות במתכונת ובתנאים בסעיף 5.13 לפוליסה.שיפוי עד לסך של 35,000 ₪°ובניכוי השתתפות עצמית בגובה 10% מההוצאה בפועל אך לא יותר מ-10,000 ₪
גמלת המתנה להשתלהמבוטח אשר בעת ההמתנה לביצוע ההשתלה מרותק למיטתו בשל מצבו הרפואי שהביא למקרה הביטוח, או שוהה באשפוז בבית חולים או בבית חולים שיקומי יהא זכאי לפיצוי חודשי במכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 514 לפוליסה.פיצוי עד לסך של 6,000 ₪ עד לביצוע ההשתלה בפועל, כל עוד הוא מרותק למיטתו ויותר מ- 6 חודשים. פיצוי חודשי בסך 3,000 ₪ ולא יותר מ- 6 חודשים.
הערותחברת הביטוח תשלם את ההוצאות בפועל וזאת עד לתקרה
הקבועה בפוליסה לכל סעיף ולתקרת השיפוי המירבי. שים לב,
במידה ויש לך כיסוי זהה בפוליסה אחרת לא תהיה זכאי להחזר
כפול מעבר לגובה ההוצאות בפועל ובכפוף לתנאי הפוליסה.

נתונים אלה נלקחו מאתר ביטוח ישיר www.555.co.il ו- themarker.com  ולכן לאתר Seleb  אין כל אחריות על על האמור בו

דיסקליימר: אתר seleb.co.il אינו פועל או מתיימר להיות חברת ייעוץ השקעות/ סוכנות ביטוח. התכנים המוצגים באתר והפרסומים המובילים אליו ו/או ממנו אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995 ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968. המידע באתר אינו מהווה הצעה השקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפרסומים לעיל, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע השקעה.

מט״ח

נפוצות ביותר

קבוצת לובינסקי- מקום 9 מתוך 10 תאריך הקמה 1936 מספר עובדים 650+ מייסד דוד לובינסקי

קבוצת לובינסקי- מקום 9 מתוך 10 תאריך הקמה 1936 מספר עובדים 650+ מייסד דוד לובינסקי

טלקר מוטורס- מקום 8 מתוך 10 תאריך הקמה 1973 מספר עובדים 200+ מייסד רמי אונגר

יוניברסל מוטורס ישראל- מקום 7 מתוך 10 תאריך הקמה 1993 מספר עובדים 1.200 מייסד קבוצת

יוניון מוטורס- מקום 6 מתוך 10 תאריך הקמה 1991 מספר עובדים 1,800 מייסד ג'ורג' חורש

דלק מערכות רכב- מקום 5 מתוך 10 תאריך הקמה 1991 מספר עובדים 318 מייסד אלי

קרסו מוטורס- מקום 4 מתוך 10 תאריך הקמה 1933 מספר עובדים 1,800 מייסד משה קרסו

צ'מפיון מוטורס- מקום 3 מתוך 10 תאריך הקמה 1965 מספר עובדים 600 מייסד אהרון גוטווירט

בודקים ומוזילים

בדוקים אם ניתן לקבל החזרי מס

כולנו למדנו לחיות בשלום עם מינוס ענק בחשבון העו"ש שלנו, הורדות אשראי בגובה

במשך שנים שחברות ביטוח הישיר דוחקות את סוכני הביטוח מהתחום בהצעות רמוזות ואף

שינוי הפרדיגמה באמונה העיוורת כלפי 'תוכניות חיסכון' למען עתיד כלכלי יציב החלה ולהלן

איך זה כשבאמת צריכים הלוואה, צריכים אותה כאוויר לנשימה ואתם מוכנים לקחת עבורה

בעקבות עלייה משמעותית של תוחלת החיים, ב-50 השנים האחרונות, מין אישור חריג לחברות

בעקבות עלייה משמעותית של תוחלת החיים, ב-50 השנים האחרונות, מין אישור חריג לחברות

אולי יעניין אותך גם:

בזן. בתי זיקוק לנפט- מקום 5 מתוך 10 ב-2021 כמות עובדים 1,271 הכנסות 25 מיליארד ש"ח תאריך הקמה

בדוקים אם ניתן לקבל החזרי מס

הראל השקעות – מקום 7 מתוך 10 ב-2021 הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ- הראל השקעות היא למעשה חברה

איי.סי.אל- מקום 4 מתוך 10 ב-2021 כמות עובדים 13,000 הכנסות 16.2 מיליארד ש"ח (נכון ל-2020) תאריך הקמה 1968

בנק הפועלים- מקום 10 מתוך 10 תאריך הקמה 1921 מספר עובדים 8694 מייסד ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית שווי

מאיר חברה למכוניות- מקום 2 מתוך 10 תאריך הקמה 1921 מספר עובדים 2,500+ מייסד מאיר קז ענפי תעשייה