10 חברות הביטוח המובילות בישראל 2021- ביטוח ישיר

ביטוח ישיר - מקום 6 מתוך 10 ב-2021

ביטוח ישיר היא חברה העובדת בשיטת ביטוח בה היא למעשה מורידה מהלקוח את ‘המתווך'(סוכן הביטוח) ובכך מקנה ללקוח את היכולת להתנהל ישירות מול חברת הביטוח ולחסוך מעצמו עלויות שירותים של סוכן ביטוח.
בתחילת דרכה של חברת ביטוח זו, הקשר בין הלקוח לנציגי החברה נעשה דרך הטלפון ולווה במשלוח מסמכים בדואר ובפקס. עם התפתחות האינטרנט, הפך שירות זה לקל ונוח יותר.

בישראל מספר חברות ביטוח ישיר. למרות ההתנגדות הנחרצת מצד סוכני הביטוח, שראו כי הצלחת החברה מהווה סיכון קיומי עסקי מיידי על מקור פרנסתם, ההצלחה של שיטת ביטוח זו ממשיכה להכות גלים בעולם הביטוח בישראל.
חלוצת הביטוח בישראל היא איי.די.איי חברה לביטוח. היא החלה לפעול בנובמבר 1994. איי.די.איי חברה לביטוח היא למעשה הבעלים והמתפעלת של המותג “ביטוח ישיר” ו-“
ביטוח 9″.

לכן, הרקע שיופיע בכתבה זו, יתמקד בעיקר על “איי.די.איי חברה לביטוח”.

איי.די.איי חברה לביטוח:

ענפי תעשייה
ביטוח

שווי שוק
1.4 מיליארד ש”ח

הכנסות
2.36 מיליארד

רווח
207,000,000 ש”ח

הון עצמי
640,000,000 ש”ח

סך מאזן
6.07 מיליארד ש”ח

מי הם עשרת חברות הביטוח שהובילו אשתקד? מה אנחנו באמת יודעים עליהם ואיך הם הגיעו לכבד את מיקומם ב-10 בתי ההשקעות המובילים בישראל ?

בסדרת כתבות שאנחנו, כאן באתר SELEB הכנו עבורכם, תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי ביותר לגבי כל אחד ואחד מבתי ההשקעות שזכו להיכנס לרשימה ובכתבה הבאה, אנו נכיר את חברת הביטוח ‘ביטוח ישיר”. חברת הביטוח שזכתה בכבוד להיות המקום השישי ברשימה.

אולי יעניין אותך לקרוא גם>> הכשרה חברה לביטוח

קרדיט ל-ביטוח ישיר www.555.co.il

10 חברות הביטוח המובילות בישראל

קצת רקע

1994- הקמת החברה. החברה החלה לפעול בחודש נובמבר באותה השנה, תחת ניהולו של יהושוע אגסי, כחברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל. את מוצריה היו ניתנים לרכישה באופן ישיר בטלפון(כפי שצוין לעיל קודם לכן).

מיקום משרדי החברה החלו בתל-אביב אך עברו לקרית-אריה.

החברה החלה למכור, טלפונית, פוליסות ביטוח רכב וביטוח דירה.
במרוצת השנים החלה לפעול גם בתחומי ביטוח נוספים כגון ביטחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחי משכנתא, ביטוח נסיעות לחו”ל, ביטוחי אובדן כושר עבודה…

מהר מאוד, אם הולדת האינטרנט, רכישות פוליסות ביטוח של החברה הפכו לקלות ונוחות מתמיד. במקום לשלוח טפסים בדואר, שליחת פקסים ושיחות חוזרות ונשנות בטלפון, כיום, הכל נעשה אונליין בקלות יתרה.

2004- החברה נתבעה ע”י ‘דוד הכי טוב’ על הפרת זכויות יוצרים, לאחר שהשתמשה בדמות המבוססת עליו בפרסומות שיצרו עבור החברה.

2008-2018- רביב צולר שימש כמנכ”ל החברה. מחליפו אשר מכהן כמנכ”ל הנוכחי, הוא לא אחר מ-‘קובי הבר’.

2009- מפקח על היבטוח קבע שבענך הביטוח הכללי בישראל 2008, חברת ‘ביטוח ישיר’ הייתה בעלת היחס הגדול ביותר ביום מספר התלונות המוצדקות לבין גודל החברה.
באותה השנה, זכתה החברה למקם עצמה במקום הראשון בתחרות המי”ל למצוינות בשירות בשתי קטגוריות:
1. מערך שירות לקוחות וכשותף עסקי ומוביל שינויים.
2. מקצוענות וחדשנות בשירות לקוחות.

2012- פורסם דו”ח שהתפרסם על ידי הממונה על שוק ההון באוצר, המציין את כמות התלונות שהוגדו ליחידה לפניות הציבור בשנת 2011, “ביטוח ישיר” דורגה במקום הראשון בתלונות הציבור.

2013- החברה החלה להפעיל מוקד שירות לקוחות ביוקנעם עילית.

באותה השנה, החברה נרשמה לבורסה לניירות ערך בתל אביב. בימים אלה, איי.די.איי מחזיקה כמחצית ממניות החברה, בעקבות ההנפקה בבורסה.

לקראת סוך השנה(דצמבר) נכנסה החברה למדד ת”א 100.

2015- החברה הצליחה לחתום על הסכם לרכישה של כ-58% מבניין המשרדים ” בית פסגות” שבתל אביב, בעלות כוללת של כ-252,000,000 ש”ח. בסופו של דבר העסקה לא יציאה לפועל.

2016- הורה בית המשפט המחוזי שבתל אביב על הפסקת הפעילות של “ביטוח 9,000,000” עקב פגיעה בכבוד סוכני הביטוח בישראל.

2017- בית המשפט העליון הפך את החלטת בית המשפט המחוזי והתיר לשדר את הפרסומות של “שוקה מ-9,000,000”.

איי.די.איי חברה לביטוח בע”מ הייתה בבעלות מלאה של ישיר איי.די. איי אחזקות בע”מ אשר מניותיה נסחרו בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

2021- נכנסה לשוק הביטוח הישראלי ענקית הביטוח היפנית ‘מיטסוי סומיטומו’ אשר חלק מתאגיד הפיננסים היפני MS&AD. באמצעות השקעה בחברת ביטוח ישיר השקעות פיננסיות הפרטית. החברה היפנית שילמה עבור 4% מביטוח ישיר השקעות פיננסיות כ-77,000,000 ש”ח לצור שמיר, שהיא חברת האם של ביטוח ישיר השקעות פיננסיות.

ביטוחי בריאות

ביטוח ישיר - ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל
ביטוח בריאות של ביטוח ישיר מהדורת 11/2020

גיל מירבי לרכישת הביטוח הוא 70 שנה

רשימת כיסויים הניתנים בהתאם לפוליסה אחידה לניתוחים בישראל

מדד השירות תשלום תביעות: 89
מדד השירות בביטוח בריאות: 83
תיאור הכיסויים בפוליסה
פירוט הכיסויים בפוליסהתיאור הכיסויסכום המקסימלי שניתן לתבוע
עד 3 התייעצויות בכל שנת ביטוחעד 3 התייעצויות בכל שנת ביטוח, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.1 לפוליסה. לעניין זה יובהר כי התייעצות תכוסה גם אם בסופו של דבר לא בוצע הניתוח או הטיפול מחליף הניתוח שההתייעצות נערכה לגביו.שיפוי עד לתקרה של 1,500 ₪ עבור כל אחת מההתייעצויות.
שכר מנתחשכר מנתח במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.2 לפוליסה.עבור נותן שירות שבהסכם עם החברה- שיפוי מלא.
עבור נותן שירות שלא בהסכם עם החברה- החזר עד גובה הסכום המרבי שהייתה משלמת החברה לנותן שירות שלחברה יש הסדר עמו למתן אותו שירות, כמפורט באתר האינטרנט של החברה.
ניתוח בבית חולים פרטי או במרפאה כירורגית פרטיתניתוח בבית חולים פרטי או במרפאה כירורגית פרטית במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.3 לפוליסה. כיסוי זה יכלול את כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לשם ביצוע הניתוח ולאשפוז הנלווה לביצועו, לרבות שכר רופא מרדים, הוצאות חדר ניתוח, ציוד מתכלה, שתלים, תרופות במהלך הניתוח והאשפוז ובדיקות שבוצעו כחלק מהניתוח.
הוצאות אשפוזהוצאות אשפוז טרום-ניתוח ולאחר הניתוח, בתמכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.3 לפוליסה.עד לתקרה של 30 ימי אשפוז כולל אשפוז טרום- ניתוח.
טיפול מחליף ניתוחטיפול רפואי הבוצע בידי רופא מומחה כתחליף לביצוע הניתוח במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 4.3 לפוליסה. כיסוי זה לא ישלול מהמבוטח את הזכאות לניתוח אם לאחר הטיפול החלופי יזדקק המבוטח לטיפול נוסף.עבור נותן השירות שבהסכם עם החבר- שיפו מלא.
עבור נותן שירות שלא בהסכם עם החברה- החסר עד כובה הסכום המרבי שהייתה משלמת החברה לנותן שירות שלחברה יש הסדר עמו למתן אותו שירות, כמפורט באתר האינטרנט של החברה.
הערותלתשומת לבך, חברות הביטוח משווקות פוליסה אחידה לביטוח
ניתוחים. כלומר, חברות הביטוח שמציעות פוליסה זו מציעות את
אותו המוצר.
אם ברצונך לעבור לפוליסת ניתוחים מסוג משלים שב"ן, תוכל
לעשות זאת ברצף ביטוחי תוך שמירה על זכויותיך. ביטוח ניתוחים
וביטוח ניתוחים מסוג משלים שב"ן הם ביטוחים דומים, אך ביטוח
ניתוחים מאפשר התנהלות מול חברת הביטוח בלבד וביטוח ניתוחים
מסוג משלים שב"ן מחייב פניה לקופת החולים טרם פניה לחברת
הביטוח.
חברת הביטוח תשלם את ההוצאות בפועל וזאת עד לתקרה הק־
בועה בפוליסה. שים לב, במידה ויש לך כיסוי זהה בפוליסה אחרת
לא תהיה זכאי להחזר כפול מעבר לגובה ההוצאות בפועל ובכפוף
לתנאי הפוליסה.
ביטוח ישיר - פוליסה לביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחוץ לארץ
תוכנית ביטוח בריאות להשתלות וטיפולים בחוץ לארץ מתאריך 11/2020:
להשתלות ינתן כיסוי עד 6,600,000 ש"ח להשתלה.
לטיפולים מיוחדים ינתן כיסוי עד 1,200,000 ש"ח לטיפול.

עברו לרשימת כיסויים ודרישות אחידים הניתנים בהתאם להנחיות רשות שוק ההון.
גיל כניסה מירבי 70 שנה
מדד השירות תשלום תביעות: 89
מדד השירות בביטוח בריאות: 83
תיאור הכיסויים בפוליסה
שם הכיסויתיאור הכיסויסכום המקסימלי שניתן לתבוע
השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיפים 5.4-5.1 בפוליסה(לרבות עלות השירותים הרפואיים בניתנו בבית החולים, עלות הערכה הרפואית לפני ביצוע ההשתלה/טיפול מיוחד, עלות ביצוע הניתוח/ הטיפול המיוחד, עלות שכר הצוות הרפואי וההוצאות חדר הניתוח)במקרה של השתלת איבר שנלקח מגופו של אדם, כמפורט בסעיף 2.1.1.1 לתנאי הפוליסה- תקרת שיפוי מרבי עבור כל הכיסויים בפוליסה לפי ההוצאות שהוציא המבוטח בפועל וכן הפיצוי שקיבל- ולא יותר מ-6,600,000 ₪.
במקרה של השתלת איבר שנלקח מבעל חיים כמפורט בסעיך 2.1.2 לתנאי הפוליסה- שיפוי מרבי עבור כל הכיסויים בפוליסה וכן הפיצוי שקיבל עד סך- 3,000,000 ₪.
במקרה של השתלת תאי גזע כמפורט בסעיפים 2.1.1.2-2.1.1.3- שיפוי מרבי עבור כל הכיסויים בפוליסה וכן הפיצוי שקיבל- עד לתקרה של 500,000 ₪.
במקרה של השתלה שבוצעהבחו"ל ללא השתתפות החברה במימון עלות ההשתלה, ישולם למבוטח פיצוי חד פעמי בגובה של 350,000 ₪ לאחר ביצוע ההשתלה אך לא יותר מסך ההוצאות שהוציא המבוטח בפועל בגין ההשתלה( סעיף זה חל רק עבור השתלה שבוצעה בחו"ל)
אשפוז בחו"ל בבית חוליםאשפוז בחו"ל בבית חולים במתכונת ובתאנים המפורטים בסעיף 5.5 בפוליסה. עד 30 ימים לפני ביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחד בחו"ל ועד 360 יום לאחר ביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחד בחו"ל לרבות:
עלות שכר המצוות הרפואי, בדיקות רפואיות, שירותי מעבדה ותרופות.
עד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה, לפי העניין.
הבאת רופא לישראל לביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחדעלות הבאת רופא לישראל לביצוע ההשתלה או הטיפול המיוחד במקרה שלא ניתן להעביר את המבוטח לחו"ל מסיבות רפואיות, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.6 לפוליסה.שיםוי מרבי לתקרה בסל של 200,000 ₪ ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
טיפולי המשך בחו"ל הנובעים מביצוע השתלה בחו"ל או טיפול מיוחד בחו"לעלות טיפולי המשך בחו"ל הנובעים מביצוע השתלה בחו"ל או טיפול מיוחד בחו"ל ובלבד שאינם ניתנים לביצוע בישראל, בסעיף 5.7 לפוליסה.עד לתקרה של 60,000 ₪ בגין ההשתלה ועד לתקרה של 30,000 ₪ בגין טיפול מיוחד בחו"ל ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
כרטיס טיסה הלוך וחזור במחלקת תייריםעלות כרטיס טיסה הלוך וחזור במחלקת תיירים למבוטח ולמלווה אחד, או אם המבוטח הינו קטין- שני מלווים לצרכי השתלה או טיפול מיוחד בחו"ל, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.8 לפוליסה.שיפוי בסך של עד 800 ₪ ליום ולמבוטח, תוספת של 400 ₪ ליום למלווה: הינו והמבוטח קטין תינתן תוספת של 800 ₪ לעוד מלווה ליום, עד לתקרה כוללת של 60,000 ₪בסה"כ ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
הטסה רפואית מיוחדת לחו"לעלות הטבה רפואית מיוחדת לחו"ל ובחזרה ארצה, וכן הוצאות סבירות של העברה יבשתית משדה התעופה לבית החולים בחו"ל ומבית החולים בחו"ל לשדה התעופה במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.10 לפוליסה. כיסוי עלות זו מותנה כי הרופא המטפל בחו"ל, בתיאום עם רופא המבטח, קבעו מראש ובכתב כיח מצבו של המבוטח אינו מאפשר לו לטוב לטיסה מסחרית רגילה.שיפוי מרבי עד תקרה בסך של 44,000 ₪ למקרה ביטוח ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
אם תואמה ההטסה הרפואית המיוחדת עם החברה-ללא תקרת כיסוי.
הטסת גופהכיסוי זה יחול אך ורק במקרה שהמבוטח נפטר בעת שהותו בחו"ל עקב ההשתלה או הטיפול המיוחד בחו"ל ובקשר עם המצב הרפואי שחייב לבצעם, במהלך התקופה שקדמה לאשפוזו, בתוך תקופת אשפוזו או בתוך שלושה ימים לכל היותר ממעוד שחרורו מבית החולים, במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.1.1 לפוליסה.שיפוי מרבי עד לתקרה בסך שך 25,300 ₪ למקרה ביטוח ועד לגבול השיפוי המרבי בפוליסה.
אם תואמה הטסת הגופה עם החברה- ללא תקרת כיסוי.
גמלת החלמהלאחר ביצוע השתלה בחו"ל, המכובה על פי תנאי תכנית ביטוח זו, יהיה המבוטח זכאי לגמלת החלמה חודשית למשך 24 חודשים בגובה 7,000 ₪ לכל חודש. לאחר ביצוע השתלה בישראל, המכוסה על פי תנאי תכנית ביטוח זו, יהיה המבוטח זכאי לגמלת החלמה חודשית למשך 6 חודשים בגובה 5,000 ₪ לכל חודש. והכל במתכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 5.12 לפוליסה. נפטר המבוטח במהלך שנים עשר החודשים הראשונים של תקופת התשלום, תמשיך החברה לשלם את הגמלה האמורה ליורשיו החוקיים. סעיף זה אינו חל ביחס להשתלת מח עצמית מגוך המבוטח.השתלה שבוצעה בחו"ל- פיצוי של גמלה חודשית בסך 7,000 ₪ למשל 24 חודשים. השתלה שבוצעה בישראל- פיתוי של גמלה חודשית למשך 6 חודשים.
איתור תורם מח עצםבמקרה של צורך בהשתלה של מח עצמות מתורם אחר ישולמו בדיקות לאיתור אחר ישולמו בדיקות לאיתור תורם מח עצמות במתכונת ובתנאים בסעיף 5.13 לפוליסה.שיפוי עד לסך של 35,000 ₪°ובניכוי השתתפות עצמית בגובה 10% מההוצאה בפועל אך לא יותר מ-10,000 ₪
גמלת המתנה להשתלהמבוטח אשר בעת ההמתנה לביצוע ההשתלה מרותק למיטתו בשל מצבו הרפואי שהביא למקרה הביטוח, או שוהה באשפוז בבית חולים או בבית חולים שיקומי יהא זכאי לפיצוי חודשי במכונת ובתנאים המפורטים בסעיף 514 לפוליסה.פיצוי עד לסך של 6,000 ₪ עד לביצוע ההשתלה בפועל, כל עוד הוא מרותק למיטתו ויותר מ- 6 חודשים. פיצוי חודשי בסך 3,000 ₪ ולא יותר מ- 6 חודשים.
הערותחברת הביטוח תשלם את ההוצאות בפועל וזאת עד לתקרה
הקבועה בפוליסה לכל סעיף ולתקרת השיפוי המירבי. שים לב,
במידה ויש לך כיסוי זהה בפוליסה אחרת לא תהיה זכאי להחזר
כפול מעבר לגובה ההוצאות בפועל ובכפוף לתנאי הפוליסה.

נתונים אלה נלקחו מאתר ביטוח ישיר www.555.co.il ו- themarker.com  ולכן לאתר Seleb  אין כל אחריות על על האמור בו

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן