10 המטבעות הוירטואלים המובילים בעולם בשנת 2022

חושבים להיכנס לעולם המטבעות הקריפטוגפים? לפני שמתחילים להשקיע בהם, בואו ללמוד ולגלות, מי הם 10 המטבעות המובילים בעולם.

הרי שכמעט ושלא נמצא מישהו שלא שמע על המושג “מטבע וירטואלי” או “ביטקוין”.
עולם הקריפטו הוליד מיליונרים צעירים ונראה כי תחום ה-“בלוק צ’יין” מתפתח במהירות שיא ופורש זרועות לכל נקודה בעולם, בדיוק כמו תחילת עידן האינטרנט, ששינה את עולמנו לתמיד.

לפני שמתחילים...למי שאינו יודע...מה זה בכלל מטבע וירטואלי?

מטבע וירטואלי הוא נכס דיגיטלי אשר יכול להיסחר ולעבור ‘מיד ליד’, ללא תעבורה בנקאית או מדינית.

כשמדובר במטבעות וירטואלים, אחד היתרונות המובהקים שלהם ואחד ההבדלים המשמעותיים שיש להם מול מטבעות פיסיים, היא העובדה שלא ניתן לייצר עוד מהם.
המשמעות לכך היא פשוטה- הסרה מוחלטת של ייצור מטבעות המסכנות באופן ישיר את ערך המטבע( כמו שנעשה בעבר ובימים אלה עם מטבעות פיסיים).

כיום- ישנם למעלה מ-20,000 פרויקטים של מטבעות וירטואלים המייצגות את כלל ה-870 מיליארד דולר, בשוק מטבעות הקריפטו.

במקום #1- Bitcoin (BTC)

שווי שוק: 370 מיליארד דולר

מטבע וירטואלי(BTC) זה נוצר בשנת 2009 ע”י סטורי נקאמוטו Satoshi Nakamoto (שם בדוי).
הביטקיון הוא למעשה המטבע הוירטואלי הראשון שנוצר בעולם. מטבע זה מנהל ע”י “בלו’-צ’יין” (מן סוג של ספר חשבונות הרושם את כל ה-טראנסאקציות בין מוכרים וקונים של מטבע זה, ע”י חישוב של מחשבים מכל העולם עבור פעולה זו, לצד רישום ועדכון ערך המטבע בזמן אמת). מכיוון שהעברת הכספים של מטבע זה, בין קונים ומוכרים נעשה גם על ידי חשבונות אחרים כגון ארנקים דיגיטליים וירטואלים ופיסיים, העברות אלה חייבות אימות נתוני העברה, אימות זה נעשה ע”י פתרון פאזל קריפטוגרפי הנקרא “הוכחת עבודה” ובזכות סוג של פעולה זו, ביטקוין נותר צומת תעבורה בטוח לגמרי מהונאה!

ערכו של הביטקוין נסק שמימה בצורה שאינה ניתנת לתפיסה, מה שהפך מטבע זה לשם בית! 
בחודש מאי 2016 יכולנו לרכוש מטבע אחד של ביטקוין עבור 500$. נכון להיום, בחודש יולי 2022, ערכו של מטבע בודד של ביטקוין שווה 19,400$ לערך. מדובר כאן בצמיחה של למעלה מ-3,790%!

 

במקום #2- Ethereum(ETH)

שווי שוק: 128 מיליארד דולר

מטבע וירטואלי המשמש גם כ-פלטפורמת בלוק צ’יין.
מטבע זה נוצר בשנת 2015 ע”י ויטאליק בוטרין Viatalik Buterin ו- גאווין ווד Gavin Wood.

כיום- אתריום מחזיק ב-17% מכלל שווי שוק של המטבעות הוירטואלים העולמי.

 אתריום נחשב חביב קהל של מתכנתים בזכות הפוטנציאל הגדול שיש בו עבור אפליקציות כגון Smark Contracts,  שבאופן אוטומטי מוצאים לפועל ברגע שהתנאים מושגים כמו Non Fungible Tokens(NFT).

אתריום זכה לצמיחה גדולה מאוד, לא פחות מה-ביטקוין וניתן לראות זאת בבירור, כשמ- אפריל 2016 ועד יולי 2022, מחיר ערך המטבע זינק מ-11$ ל-1,057$! כמעט 9,509%!

 

במקום #3- Tether(USDT)

שווי שוק: 66 מיליארד דולר

להבדיל ממטבעות וירטואלים אחרים, מטבע זה הוא מטבע יציב(StableCoin), מפני שהוא מגובה ע”י FIAT(מטבע שהופץ ע”י ממשלות שאינו תלוי במקבילו…זהב) ולכן, הוא מאוד פופולרי בקרב משקיעים הבאים מתחום הפיננסים ושוק ההון.

סוחרים ומשקיעים מתחום הפיננסים ובורסות שונות בעולם, מתייחסים לשוק המטבעות הוירטואלים כ-“עסק מסוכן” ולא יציב ממגוון סיבות כשהמשמעותית ביותר היא דווקא הסיבה שאין עליהם רגולציה או במילים אחרות “אין להם אבא ואימא”, כלומר, אם ניקח לדוגמה ‘מניות’. מניות הן למעשה סוג של שטר בעלות על חברה מסוימת ותפקוד החברה מבחינה פיננסית, תשקף את ערך המניה ובכך תשקף את היחס בין היצע וביקוש עבור מניה זו.
אפילו במטבעות רגילים, כמו דולר אמריקאי, קנדי, אירו…הממשלות הן שעומדות מאחוריהם וממש כמו במניות, ממשלות אלה משמשות כ-‘חברה’ כשתפקודה הכלכלי, מדיני, משפיע על ערך השטר.

 

במקום #4- U.S.Dollar Coin(USDC)

שווי שוק: 55 מיליארד דולר

USDC- גם הוא נחשב ל-StableCoin‘ כמו ‘טדר’.
המשמעות שבדבר היא שמטבע זה מגובה ע”י הדולר האמריקאי(USD) ומכוון ליחס המרה של 1/1 בין USD ל-USDC.

גם מטבע וירטואלי זה נחשב לפופולרי עבור סוחרים ומשקיעים הבאים מעולם הפיננסים ושוק ההון ויש אף שיטענו כי מטבע זה יציב יותר מ-Tether.

 

במקום #5- Binance Coin(BNB)

שווי שוק: 35 מיליארד דולר

בינאנס(BNB)- הוא סוג של מטבע וירטואלי בו ניתן לסחור ולשלם עמלות מפני שהוא משמש כאחד מזירות המסחר הגדולות ביותר בשוק המטבעות הוירטואלים בעולם כולו.

מאז השקתו, ב-2017, BinanceCoin פרש כנפיים, כשבתחילת דרכו, בקושי שהכיל עסקאות בפלטפורמה שלו ובימים אלה ממש, ניתן להשתמש בפלטפורמה זו למסחר, תשלומי העברות והמרות ואף ‘בוקינג’ לטיסות.
בנוסף- מטבע זה ניתן לסחור במטבעות וירטואלים אחרים כמו בביטקוין ואתריום.

מחירו של מטבע זה, בשנת 2017 עמד על 0.10$ וכיום, בחודש יולי 2022, מחירו עומד על 215$. מדובר כאן בעליית ערך ומחיר של 214,900%!

 

במקום #6- Binance USD(BUSD)

שווי שוק: 17 מיליארד דולר

BinanceUSD- הוא עוד מטבע וירטואלי יציב המגובה ע”י הדולר האמריקאי, ש-Paxos(בלוק-צ’יין רגוטלטיבי) ופלטפורמת בינאנס.
כדי שהמטבע יוכל לשמור על ערכו, פאקסוס שומרת כמות זהה של דולרים אמריקאים לכמות ההיצע של המטבע.

BUSD, כמו שאר מטבעות וירטואלים יציבים, מעניק לסוחרים את היכולת לנהל פעולות מסחר עם מטבעות וירטואלים אחרים, תוך כדי שמירה על תנודתיות מינימלית.

 

במקום #7- XRP(XRP)

שווי שוק: 15 מיליארד דולר

מטבע וירטואלי שנוצר ע”י חלק מאותם היוצרים של המטבע הוירטואלי Ripple, שהוא למעשה טכנולוגיה דיגיטלית וחברה לניהול תשלומים. XRP יכול לשמש על רשת זו כדי לספק שירותים של מסחר בין מטבעות שונים, כולל מטבעות FIAT ומטבעות וירטואלים גדולים.

בתחילת 2017, מחירו של מטבע אחד של XRP עמד על 0.0006$. כיום, ב-חודש יולי 2022, ערכו עומד על-0.31$. מדובר כאן בעליית ערך/מחיר של למעלה מ-5,066%!

 

במקום #8- Cardano(ADA)

שווי שוק: 15 מיליארד דולר

מטבע זה נכנס לזירת המטבעות הוירטואלים די מאוחר. Cardano(ADA), קיבל את תשומת ליבם של הסוחרים בשוק הקריפטו בזכות ה-ProofOfStake שלהם.

שיטה זו מקצרת את משך זמן של טראנזאקציות ומפחיתה משמעותית את ניצול האנרגיה של מחשבים ברחבי העולם אשר פותרים את ה-קריפטו פאזלים עבור העסקאות שנעשות ע”י שימוש במטבעות וירטואלים ובכך גם מפחיתות את ‘טביעת האצבע’ האקולוגית על הסביבה וכל זאת, ע”י הסרת תחרותיות של ‘פתירת משוואות’ באימות טראנזאקציות בפלטפורמות גדולות כמו ביטקוין.

קרדאנו עובד יפה גם עם אתריום, לאפשר מימוש חוזים חכמים.

ל-Cordano Token צמיחה צנועה יחסית, ביחס למטעות הגדולים.
ב-2017, מחירו עמד על 0.02% וכיום, בחודש יולי 2022, מחירו עומד על 0.44$. צמיחה של 2,100%.

 

במקום #9- Solana(SOL)

שווי שוק: 11 מיליארד דולר

Solana(SOL)- מטבע וירטואלי שנועד לעזור ל-DeFi (שירות של טראנזאקציות של מוצרים פיננסים ללא מתווכים כמו בנקים, ברוקרים…ע”י שימוש בחוזים חכמים.

דרך פעולה זו, יוצרת חוסר מעורבות של בנקים והטלת עמלות צד ג’ ולמעשה נותנת שליטה מלאה על הפעולות הפיננסיות של הפרט, ללא מעורבות גופים פיננסיים, כמו שצוינו לעיל.

סולנה פועלת על מערכת היברידית, ייחודית של ProofOfStake ו- ProofOfHistory עבור ניתוח טראנזאקציות במהירות ובבטחה.

סולנה היא המטבע המקומי שמפעיל את הפלטפורמה.

כשהמצטבע הושק לראשונה, בשנת 2020, מחירו עמד על 0.77$. בתחילת חודש יולי 2022, מחירו של מטבע זה עמד על 44.58$. צמיחה של למעלה מ-5,100%!

 

במקום #10- Dogecoin(DOGE)

שווי שוק: 8 מיליארד דולר

מטבע שזכה לככב באור הזרקורים כשהתחיל כ-בדיחה, בשנת 2013 אך מהר מאוד תפס תאוצה כשהפך מעורב בשוק המטבעות, בזכות קהילה שלמה ויצירתיות גדולה של MEMES.

להבדיל משאר  המטבעות הירטואלים, ה-‘דוגקוין’ אינו מוגבל למכסת ייצור מטבעות ולכן הוא נמצא ברמת סיכון גבוהה של דילול ערל המטבע וכפועל יוצא…לאבד מערכו.

מחירו של דוגקוין ב-2017 עמד על 0.0002$. בתחילת חודש יולי 2022, מחירו הגיע ל-0.065$. צמיחה של כמעט 32,400%!

*כל המידע המוצע בכתבה אינו מהווה הצעה לרכישת שירותים אלו או אחרים ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, יעוץ רפואי או ייעוץ פיננסי מכל סוג שהוא .

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן