כמה מקלות עוד ישימו ל-“ריפל” בגלגלים?

דקלה ש.

ארה"ב עושה ל-'ריפל' "חיים קשים" והשמועות מספרות כי 'ריפל' מתכוונת 'לעבור דירה' ולהגר לאירופה. אם כך הדבר, מה גרם ל-'ריפל' לחשוב על מהלך שכזה?!

נראה כי ה-SEC לא נח לרגע, ושוב פעם שם את ‘ריפל’ על הכוונת רק שהפעם, כנראה שלחברת ‘ריפל’ הגיעו מים עד נפש ולפי השמועות, היא מחפשת לעשות “רילוקיישן” מארה”ב לאירופה.

האם זו תחילתה של “עונת ציד המטבעות”, שהחלה עם ‘בינאנס’, המשיך ל-‘ריפל’, ‘FTX’, ‘בינאנס’ בחזרה ועתה…שוב פעם ‘ריפל’?

השאלה שנשאלת כאן היא האם אלה הרשויות האמריקאיות שהחליטו להדק את החגורה על צווארם של חברות הקריפטו, וריפל כאחת מהן, נפלה קורבן או שמדובר כאן ב-“ניסיון התנקשות עסקי” של מתחרות מעולם הקריפטו, לנסות ולחבל בתהליך המיזוג של המטבע XRP עם המערכת הבנקאית העולמית ובכך לסכל את דריסת הרגל של הבנקים אל תוך זירת הקריפטו?

בזמן שהבורסות השונות בעולם מכינות את עצמם לחורף הקרוב, בתקווה שלא נעבור תקופת קורונה נוספת, גם פלטפורמות המסחר במטבעות קריפטוגרפים מתכוננות לחורף מפני שיציבותו של הדולר האמריקאי בהחלו שמכתיב את הטון בערכם של המטבעות הדיגיטליים.

נראה כי מספר מטבעות דיגיטליים, בזירה הקריפטוגרפית, לא כל כך דואגות מיציבות הדולר כשהמטבע של ‘ריפל’…הוא אחד מהם.

אז מדוע עיני ה-SEC נשואות בשנית לכיוונה של ‘ריפל’ והאם ישנו קשר בין שאר המטבעות הקריפטוגרפים לחקירה החדשה שנפתחה לגבי המטבע XRP שהינו צמוד זהב (לא צמוד-$), שהפך, בין היתר, למטבע המועדף על מערכת הבנקים העולמית להעברת הון בין בנקים, בצורה מאובטחת, מהירה ובטוחה ועתה, תכניות גדולות אלה למעשה מערערות את היציבות של עולם הקריפטוגרפי כשהבנקים הגדולים בעולם “נכנסים לתמונה” ושמישהו בזירת הקריפטו לא מעוניין ש-חלום זה יהפוך  למציאות? 

אולי עניין אותך גם >> מטבעות קריפטוגרפים צמודי מתכות יקרות

מערכת יחסים מקלוקלת של 19 חודשים עם ה-US SEC

מסתבר כי לחברת RIPPLE מאס ממערכת היחסים של 19 חודשים שלה עם ה-US SEC והודיעה כי היא מתכננת לחפש תמיכה מהאיחוד האירופי.

המחלקה המשפטית של RIPPLE(XRP), חשפה מספר עובדות בהן מרבית מהחברות בת של חברת האם RIPPLE, ממוקמות כבר בימים אלה ממש, מחוץ לגבולות ארה”ב עקב התיק המשפטי הפתוח נגדה.

זווית הראייה של המשקיעים כלפי המטבע היא תקופה של ‘חוסר וודאות כלכלית’ ומחפשים להשקיע, עד שיחלוף זעם, בטוקן צמוד נדל”ן כמו Hidwaways (HDWY), שמאחורי המטבע עומדת חברה המשקיעה בנדל”ן יוקרתי.

ריפל קורצת לכיוון האיחוד האירופי בשביל תמיכה

התיק המשפטי שמלווה את ריפל עד כה השפיע רבות על ביצועי המטבע, לאורך כל 2022. ערך המטבע נצח בכ-65% מערכו אשתקד.

למרות ההתנהלות של ריפל עם אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות בעולם CoinBase, נראה כי עדיין, ה-‘עמק השווה’ בין ה-SEC לריפל, רחוק מאוד משולחן הדיונים.

ההכנות המקדימות- המחלקה המשפטית של חברת ריפל חשפה לציבור את ההכנות שהחברה שוקדת להוציא לפועל לחדירה שלה לשוק האירופאי. נכון לעכשיו, החברה עמלה לקבל רישיון עם הבנק המרכזי של אירלנד, כשהתקווה היא שברגע ותקבל את הרישיון, היא תוכל למעשה לפסוע את צעדיה הראשונים, בצורה חוקית למהדרין, לאיחוד האירופי.

אולי יעניין אותך גם >> עשרת מטבעות וירטואלים שחובה לעקוב בשביל השקעות ארוכות טווח

לא כל המשקיעים מרוצים מ-"מעבר הדירה" של Ripple

עם נסתכל על התמונה הגדולה, ניתן לראות כי ה-‘סנטימנט’ הכללי של המשקיעים במטבע של ריפל (XRP) אינם שמחים מהמעבר המסתמן של החברה.

ווליום המסחר של XRP צנח מ-$162,000,000 ל-$83,000,000 במקצה האחרון. מה שמרמז לנו כי ה-“התלהבות”  המשקיעים קבלה ‘מכה בכנף’. אינדיקטור ה-RSI (RelativeStreagnthIndex) מאשש הבחנה זו כלפי המשקיעים.

מספר לא מבוטל של משקיעים בחרו לשים את הונם כרגע ב-“טוקנים אלטרנטיביים” המגובים אפיקי השקעה שאינם מושפעים מהתנודתיות של המסחר הקריפטוגרפי כמו The Hideaways(HDWY) שלמרות שמדובר בחברה חדשה, מכיוון שהיא משקיעה בנדל”ן, היא למעשה מציעה חלופה בטוחה יותר כרגע, ל-XRP

האם 'השקעות אלטרנטיביות' חדרו גם לשוק ההון הקריפטוגרפי?

נראה כי משקיעים רבים אשר השקיעו מכספם ואמונם במטבע הקריפטוגרפי שחברת RIPPLE השיקה, בימים אלה ממש, מחפשים אלטרנטיבה ‘בטוחה ויציבה יותר’ ל-XRP, לפחות עד שיחלוף זעם.

להלן, דוגמה אחת לאפיק השקעה אלטרנטיבי, שמצד אחד נשאר בזירה הקריפטוגרפית אך מצד שני…אינה מושפעת מהתנודתיות של שוק המטבעות הדיגיטליים. נא להכיר את HDWY. טוקן קריפטוגרפי המגובה נדל”ן.

חברה חדשה(יחסית) זו, באה לתת מענה לתחום הנדל”ן היוקרתי להיכנס גם לבורסת המטבעות הדיגיטליים.
מה שיפה בהשקעות אלטרנטיביות, זה שתפקידן לאזן את החשיפה שלתיק ההשקעות של משקיע, מחשיפת יתר של אפיקי השקעה המושפעים מהתנודתיות ההולכת וגוהה, לקראת סוף השנה, בכל שוקי ההון בעולם ועתה, גם בזירת המטבעות הדיגיטליים.

The Hideaways– פרויקט שנוצר כדי להסיר את המחסומים שבין עולם הנדל”ן המסורתי להשקעות בתחום המטבעות הדיגיטליים.

החברה מציעה גם Fractionalized NFTs בעלות נמוכה של $100. הנכסים הדיגיטליים הללו מגובים נדל”ן יוקרתי אמיתי מהעולם הפיסי אשר מקנה לבעל ה-NFT, לקבל תשלום שכירות חודשי, כהכנסה פאסיבית בזירת ה-ETH, USDT, USDC.

בהשוואה ל-ריפל(XRP), שעד כה הביאה עמה תשואות שליליות, עקב הסאגה המתמשכת עם ה-SEC האמריקאי, השקעות אלטרנטיביות כמו זו, למשל, מושכות את עיניי המשקיעים של XRP אך השאלה היא האם הם יחזרו והאם כלל הסאגה של RIPPLE תחלוף?

אולי יעניין אותך גם >> הכוכב החדש בתחום ה-“השקעות אלטרנטיביות”

האם "ריפל" מקבלת אש דו"צ מחברותיה בזירה?

לאחר תקופת הקורונה, כשלראשונה  בתולדותיה הקצרות של הזירה הקריפטוגרפית, היינו עדים להשפעות הכלכליות של שוקי ההון המסורתיים על פלטפורמות המסחר הדיגיטליות.
כשערך הדולר האמריקאי מתחיל להתנדנד לו לגבהים מסוכנים, הדבר משפיע על כושר הקנייה/מכירה של מטבעות כמו ביטקוין, אתריום וגם למטבעות היציבים כמו USDT וכו’…

כשמטבעות כמו XLM, המגובה ‘כסף'(המתכת היקרה הנסחרת בבורסת הסחורות) ו-XRP המגובה זהב…כל המטבעות המגובות דולר אמריקאי, מתחילות לחשוש כי אולי הם שמו אמונם המעצמה כלכלית הנראית במאקרו, כמעצמה במשבר כלכלי.

אם נרצה להוסיף ‘מכה על חטא’, ריפל, בזכות היציבות של המטבע שלה(XRP מגובה זהב), קרץ בצורה חיננית ומפתה לכיוונה של המערכת הבנקאית העולמית ובזכות הטכנולוגיה החדשנית העומדת מאחורי המטבע(קצב העברת כספים גדולים במספר שניות בודדות) יצרו מציאות עסקית בה תכניות כלכליות מתחילות לרקום עור וגידים, להפוך את מטבע ה-XRP למטבע הדיגיטלי הראשון בעולם שיחשב למטבע הסחיר היחידי והעיקרי של מערכת כל הבנקים בעולם.

אין נשגב מן המציאות כי יכול מאוד להיות שהחקירה האחרונה שנפתחה כלפי ‘ריפל’, לחיצת ההדק אם תרצו, הגיעה דווקא מבית.

האם זה בדיוני מדי לחשוב שאולי יש כאן מזימה, מאחורי הקלעים, של מתחרות אחרות, יצרניות של מטבעות קריפטוגרפים אשר לא מעוניינות ש-‘ריפל’ תאיים עליהן מבחינה כלכלית/עסקית ואולי יש מי שמוכנה להתנקם ב-ריפל על העובדה שהיא עוזרת ל-“ארכי-נוכל” של כל האידיאולוגיה שעומדת מאחורי עולם הקריפטו והוא לצאת נגד המערכת הבנקאית ולהוציא את ידה מ-“צנצנת העוגיות” של הפרט, ע”י יצירת עולם פיננסי דיגיטלי, הרחק מידיהם הדביקות של הבנקים. והנה…מטבע קריפטוגרפי בשם XRP, מאיים לשבור את האיזון שבין שני העולמות ולהחדיר “את האויב” מהדלת האחורית.

אולי יעניין אותך גם >> עשרת המטבעות הוירטואלים המובילים בעולם

דיסקליימר: אתר seleb.co.il אינו פועל או מתיימר להיות חברת ייעוץ השקעות/ סוכנות ביטוח. התכנים המוצגים באתר והפרסומים המובילים אליו ו/או ממנו אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ”ה-1995 ולפי חוק ניירות ערך, תשכ”ח-1968. המידע באתר אינו מהווה הצעה השקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפרסומים לעיל, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע השקעה.

עלו לאחרונה

בטומי – עיר פורצת דרך שבולטת במגוון יתרונות, והתפתחותה המהירה מובילה לקראת השקעה חפוזה בדירות..
הבינה המלאכותית שמכה גלים- מבוטים למסחר, בניית תוכניות עסקיות ועד לכתיבת תכנים מקצועיים…נראה שמצאנו לנו..
ארה”ב עושה ל-‘ריפל’ “חיים קשים” והשמועות מספרות כי ‘ריפל’ מתכוונת ‘לעבור דירה’ ולהגר לאירופה. אם..
בינאנס עושה זאת שוב- עננה של שחיתות מרחפת מעל פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם למטבעות קריפטוגרפיים...
נראה כי שניות ספורות לאחר ההצהרה של אפל על מכונית הקונספט החשמלית שלה, אילון מאסק..
טוען כתבות נוספות

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן