Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

ליסינג מימוני- הדרך היחידה בה תוכל לנסוע ברכב יוקרה ע"י ניצולה של הריבית הנמוכה במדינה!

זה תוקף אותנו מעולם הקולנוע, ברשתות החברתיות ומהבית של השכן ממול…כולנו רוצים לנסוע "בסטייל" בתוך רכב יוקרה ועד היום, יכולנו לעשות זאת בזמן שאנו חולמים בהקיץ אבל למזלנו…מהיום…חלומות מסוג זה…מתגשמים!

לבדיקת התאמה ולגלות האם אתם יכולים, עוד היום להתחיל להגשים חלום, כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ואת הצעד הראשון לרכב החלומות שלכם כבר עשיתם!

לנסוע ברכב יוקרה זה בהחלט "לחיות את החלום". השאלה היא האם בישראל זה אפשרי?

עד היום- ישראל השתרכה, קילומטרים מאחור, משאר העולם המערבי בכל הנוגע למימון רכבים.

הלוואות לרכבים מרגישים כמו אחותה הצעירה של משכנתא. אפשרויות המימון המוצעות לנו כה יקרות עד שדורשות מאיתנו למכור "יד ורגל" כדי לעמוד בהחזרים החודשיים.

בארה"ב- כמעט וכל 'ילד בן-21', יכול להרשות לעצמו "קאדילק אסקלייד" או כל רכב יוקרה אחר, לעומת זאת, אצלנו בישראל היפה, איננו יכולים כלל להרשות לעצמנו לנסוע ב-BMW, מתחילת המאה הנוכחית.

ליסינג מימוני. צמד מילים שישנו את הדרך בה אתה נוסע.

בזכות ליסינג מימוני, לא רק שתוכלו ליהנות מכל ה-"היתרונות" שכל בעל רכב מחשיב כ-"חסרונות" (נרחיב בהמשך) אלא שתוכלו לנסוע ברכב החלומות שלכם, בעלות חודשית יפה לכל נפש החפץ בכך.

במקום לשבת ורק לחלום על נסיעה יומיומית ברכב יוקרה משלך, בוא, בדוק את זכאותך לרכישת רכב יוקרה חדש ולהתפנק עליו בכל יום..כל היום

לרכוש רכב, זה להפסיד כסף מהרגע שהוצאת אותו מהסוכנות!

הרי שכולם יודעים זאת היטב כי אין סוג רכב, דגם או מחברת רכבים כלשהי שאינו מאבד אלפי שקלים מערכו, מהרגע בו יצאת איתו מסוכנות הרכבים.

ומאותו הרגע, בכל שנה בה ממשיך להשתמש בו, הערך שלו צונח כמו צנחן ללא מצנח.

בימינו-כבר עדיף לנסוע במוניות כל היום מאשר לרכוש רכב חדש!

מי לא שמע את הפתגם המפורסם בו לפי חישוב מתמטי פשוט של החזרים חודשיים ותחזוקה שוטפת של רכב חדש יקרים יותר מאשר לנסוע במוניות בכל יום ובכל מקום?

יש היגיון בריא מאוד מאחורי פתגם זה כי אין מה לעשות, אם תנאי המימון והלוואות הרכב שהכרנו עד היום…זה בהחלט היה המצב אבל לשמחתנו…בזכות ליסינג מימוני, פתגם זה…כבר מזמן עבר מן העולם.

את הקלפים יש לשים על השולחן. כמה באמת עולה לנו התענוג להיות הבעלים של רכב החלומות שלנו?

אם ניקח בחשבון רכישת רכב חדש מסוכנות הרכבים, יהיה עלינו לקחת בחשבון מספר נתונים מרתיעים.

רובנו, כדי שנוכל לרכוש רכב חדש "מהניילונים", נצטרך תוכנית מימון כזו או אחרת ובכדי שנוכל להשתמש בתוכנית המימון לרכישת הרכב ( החלק היחסי הנדרש להשלמת הרכישה) ואיך שלא תסתכלו על זה…מדובר כאן בהלוואה לכל דבר המלווה בריבית…לא ממש אטרקטיבית.

לאחר מכן, יהיה עלינו לקחת בחשבון את 'אובדן ערך' הרכב או במילים אחרות…"הפחת" וככל שנשתמש בו, כך ערכו יורד לו בקצב מסחרר ומשנה לשנה.

לאחר שלוש שנים בלבד, אנחנו יודעים בוודאות שנאבד עשרות אלפי שקלים מערך הרכב ועכשיו, בכל פעם שנתניע את הרכב, ההתלהבות מ-"רכב חדש ויוקרתי" תוחלף בהרגשת נסיעה במכונת דימום מזומנים שלא משתלמת כלל.

ליסינג מימוני בריבית נמוכה- תכירו את הפתרון המושלם לכם ולרכב החלומות שלכם.

ליסינג מימוני, להבדיל מרכישת רכב, דומה בהשוואה ל-"השכרת דירה מול רכישת דירה" רק שברכישת דירה, ברוב הפעמים, ערך הדירה עולה עם השנים.

כיום, כולם יודעים שלרכוש דירה, ללא משכנתא חונקת, אינה ניתנת לביצוע כמו שבימינו, לרכוש רכב יוקרה וחדש ידרוש הלוואה בנקאית לא פחות מפחידה וגדולה.

בזכות העובדה שבליסינג מימוני אנחנו יכולים להשכיר רכב, בריבית נמוכה להחריד, מורידה מאיתנו את כל האחריות, החרדות והמועקות של בעלות רכב בשיטה הקונבנציונלית לצד הדאגות של ירידת הערך, ריביות החזרים חודשיים יקרים…ועצם העובדה שבכל שלב ולפי טווח הזמן שקבענו מראש, נוכל או לרכוש את הרכב לעצמנו או להתחדש ברכב חדש.

כל אלה, שמים אותנו בקדמת הבמה, פחות משני צעדים להגשמת חלום, מבלי למכור את נשמתנו!

אז כדאי לכם לבדוק את זכאותכם ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ולעשות צעד אחד קדימה(50% מהדרך) לרכב החלומות שלכם.

לרכישת רכב בליסינג מימוני זו הוצאה מוכרת!

להבדיל מימון הלוואה לרכב חדש, רכישת רכב באמצעות ליסינג מימוני נחשבת להוצאה מוכרת ולכל העצמאיים שבינינו…הרי זו לכשעצמה…מתנה משמיים!

תנאי ההלוואה בליסינג מימוני הם ללא תחרות.

מכיוון שלחברות הליסינג בישראל יש כוח צרכני גדול מאחוריהן, חברות אלה יכולות להיות הרבה יותר גמישות בכל הקשור לתנאי ההלוואה וחשוב מזה…גובה הריביות של ההלוואה!!!

לכן- אם נשווה הלוואות מימון בנקאיות מול ליסינג מימוני…הקרב הזה…הסתיים בנוק-אאוט על הבנקים עוד לפני סיום כתיבת שורות אלה!

בשורה התחתונה, אנחנו מדברים על רכב יוקרה שדורש מימון של למעלה מ-100,000ש"ח.

עם יד על הלב, אנחנו צריכים להיות כנים עם עצמנו ולהבין במדינה כמו שלנו כשלמעלה מ-50% מהאוכלוסיה חייבים על גלגול המינוס מחודש אחד למשנהו…להיות בעלים של רכב יוקרה, נשמע כמו יריה ברגל ותקיעת עוד מסמר בארון הקבורה הכלכלי שלנו.

ועדיין, תוך התחשבות בנתונים אלה ובמציאות הכלכלית הישראלית של ימינו, חברות הליסינג המימוני בנו עבורנו תוכנית תשלומים קבועה, בהתאמה אישית ובסכום שתואם לאורך חיינו והיכולת ההחזר הכספי שלנו ואף לעיתים…ללא תשלום של מקדמה!

אז למה לנו לחכות כשאנחנו יכולים בפחות מדקה, לבדוק את הזכאות שלנו לרכב יוקרה חדש משלנו בתנאים:

  • תנאי ריבית נמוכים.
  • ללא חשש מירידת ערך הרכב.
  • מתשלום חודשי קבוע ונמוך.
פוסטים אחרונים