Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

הבורות שלנו כלפי קרנות הפנסיה והגמל שלנו מסכנות את עתיד הפנסיוני של כל אחד ואחת מאיתנו!

ריבוי קרנות פנסיה וקופות גמל, לצד עמלות גבוהות וחוסר ניהול ומעקב מקצועי לגבי תוכניות הפנסיה שלנו, לא רק עולים לנו בהפסדים לאורך השנים אלא שמסכנים את העתיד הפנסיוני שלנו!

לבדיקת זכאות בהוזלת עלויות בניהול קרנות הפנסיה והגמל, אתם מוזמנים להשקיע 30 שניות ופחות ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות וכבר עכשיו לגלות כמה כסף אתם כבר עכשיו יכולים לחסוך ולעשות "סדר בבלאגן" הפנסיוני שלכם.

המחר מחכה, למי שמתכונן אליו היום!

רובנו בכלל לא מתייחסים ברצינות לכל הקשור לקרן הפנסיה שלנו.

אנחנו צעירים ומרגישים שהעולם מונח מתחת לרגלינו ואנחנו יכולים לצלוח אותו לרוחבו בנקל. ככל שנתקדם עם הגיל ונגיע קרוב יותר לגיל פרישה, פתאום חשיבותה של הפנסיה שלנו מזנקת שנות אור בסדר העדיפות שלנו אבל עכשיו…עכשיו זה כבר מאוחר מדי לעשות משהו בנדון.

לדאוג כשלא צריך, כדי שיבוא היום בו נצטרך ושלא נדאג.

לפי חישובים סטטיסטיים לגבי תוכניות הפנסיה שלנו בישראל, רובנו, כשנגיע לגיל הפרישה, נהיה רעבים ללחם.

הנתונים אלה מדאיגים מאוד אך הציבור כלל לא מודע לכמות הכסף החודשית שתופרש מיום צאתו לפנסיה כי לו ידע…מהפכה בקרנות הפנסיה בישראל הייתה פורצת מהר יותר מאש בשדה קוצים!

חשוב להבין שמשנת 2014, במדינת ישראל, יותר מ-50% מהגמלאים מצאו עצמם חיים מתחת לקו העוני ונראה שנתן זה רק עולה.

ממודלים כלכליים שנערכו לגבי עתידינו בגיל הפרישה…גילו שהמצב שלנו כגמלאים הולך להיות גרוע בהרבה.

על מה צריך לשים לב בכל הקשור לקרנות הפנסיה והגמל שלנו?

להלן מספר נקודות מהן אפשר להתחיל בבחינת קרנות הפנסיה והגמל:

 

  • עדכון סיכונים, פעם בשנה- כל קופת גמל או קרן פנסיה תקציבית בנויה ממוצרים פיננסיים כגון אג"ח מניות, הצמדות מט"ח מדדים…מרכיבים אלה, בגודל יחסם בקרן, קובע את רמת הסיכון שלהן.

ישנן קרנות וקופות סולידיות שהמרכיב העיקרי בהן  הוא אג"ח ומהקצה השני יש את הקרנות בעלות סיכון גבוה המורכבות בעיקרן במניות וכל מה שביניהן.

כדאי לערוך, פעם בשנה כדאיות תמהיל הקרן/קופ"ג ולבדוק האם תמהיל זה משרת אותנו או שלא.

 

  • מה שבטוח..ביטוח- קרנות הפנסיה שלנו מורכבות לא רק ממוצרים פיננסיים אלא שיש בהן מרכיב ביטוחי וקל לנו בקלות להתעלם מעובדה זו ולכן זה אף חשוב באותה מידה, אם לא יותר, לוודא שמרכיב ביטוחי זה משרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

 

  • דמי ניהול- החלק שממנו קרנות הפנסיה והגמל שלכם מדממות הכי הרבה כסף, לאורך כל תקופת החיים שלהן.

במידה ויש לנו מספר רב של קרנות פנסיה וגמל לא פעילות, רק מאיתור קרנות אלה  וריכוזן לקרן/קופה אחת, אנו מצליחים להוזיל בצורה דרסטית את עלויות דמי הניהול על ידי העלמתן לגמרי.

בנוסף, ע"י השוואת מחירי דמי ניהול בחברות ביטוח והשקעות שונות, ניתן למצוא קרנות דומות  עם דמי ניהול טובים.

כשהקלפים מונחים על השולחן והכל פרוש מול עינינו, רק אז נוכל לעשות משהו בנדון.

 מה הייתם עושים לו הייתם מגלים עכשיו, כשעדיין יש ביכולתכם להשפיע,שמכל קרנות הפנסיה התקציביות שלכם, קרנות השתלמות והגמל… מעכשיו ועד לגיל הפרישה שלכם לא יצליחו לכלכל אתכם ושרוב הסיכויים תמצאו את עצמכם חוזרים לשוק העבודה או גרוע מזה…

האם הייתם נשארים אדישים? ברור שלא!

עכשיו, יותר מתמיד, כדאי לכם קודם כל לברר לגבי קיומם של כל קרנות הפנסיה והגמל שלכם. תתפלאו כמה קרנות ישנות ומאובקות שגוזלות דמי ניהול יקרות שכלל לא שמתם לב או זכרתם בקיומן.

לאחר מכן, תמצאו איש מקצוע שיאחד לכם את כל הקופות והקרנות במקום אחד אטרקטיבי מבחינה פיננסית. זה יכול להיות סוכן ביטוח, משווק פנסיוני או אפילו חברה מקצועית שמתמחה אך ורק בתוחמים אלה וכך, לא רק שתצליחו לקבל תמונה אמיתית ושקופה לגבי העתיד הפנסיוני שלכם אלא שגם על הדרך…הצלחתם לחסוך כסף רב מדמי ניהול מיותרים ויקרים!

לבדיקת זכאות בהוזלת עלויות בניהול עלויות בניהול קרנות הפנסיה והגמל, אתם מוזמנים להשקיע 30 שניות ופחות ולענות על מספר שאלות קצרות וענייניות וכבר עכשיו לגלות כמה כסף אתם כבר עכשיו יכולים לחסוך ולעשות "סדר בבלאגן" הפנסיוני שלכם.

פוסטים אחרונים