Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

הפתרון הכלכלי לאוזלת ידם של הבנקים בישראל כשבעלי נכסים מבקשים הלוואה.

איך זה כשבאמת צריכים הלוואה, צריכים אותה כאוויר לנשימה ואתם מוכנים לקחת עבורה 'הלוואה כנגד נכס' והבנק הנאמן שלכם, זה  שליווה אתכם כל אותם השנים, לא מוכן לאשר לכם אותה ולמעשה טורק לכם את הדלת בפנים?!

למזלם של אלפי ישראלים בישראל אשר מחזיקים בבעלות נכס משלהם, מהיום, יכולים למצוא פתרון חלופי לגחמות הבנקים בישראל ולעיתים אף לקבל הלוואה כנגד נכס, במהירות שאף בנק אחר פשוט לא יכול להתחרות איתה.

מאמר זה מתאים למבקשי הלוואה כנגד נכס שמפחדים לאבד אותו, מסורבי בנקים וכל מבקש הלוואה שמחפש מקום בטוח לקחת 'הלוואה כנגד נכס'.

בין כותלי הבנק אנחנו משוואה מתמטית והיחס...בהתאם.

כמעט וכולנו, בשלב כזה או אחר בחיינו, גירדנו את הראש, מנסים להבין מדוע הבנק שלנו אישר לנו הלוואות במקרים מסוימים ובמקרים אחרים פשוט…לא.

חלקנו אפילו יגרדו את הראש עוד יותר כי יצא להם בעבר לחוות לא פעם בלבול מצד הבנקים כשביקשו הלוואה, כשעמוק בפנים, הם בעצמם לא היו מאשרים לעצמם הלוואה והבנק דווקא אישר להם  אותה ובמצבים אחרים, בהם לא הייתה שום סיבה נראית לעין מדוע שיקבלו סירוב מהבנק להלוואה והבנק בכל זאת סרב להם.

לבנק שלכם יש נוסחה סודית וייחודית לו לחישוב ותימצות יכולת ההחזר שלכם, בכל שלב בחייכם ובכל מצב צבירה של המאזן הכספי שלכם בבנק כיום ולעיתים אי שם בעתיד הלא רחוק ולכן…אתם, כמו כולנו, רק סדרה של מספרים, בתוך אלגוריתם מתמטי מתוחכם שקובע את רמת הסיכון שהבנק לוקח עליכם, נכון ליום בקשת ההלוואה, ביכולת שלכם להחזר מלא שלה.

אם המחשב מצא לנכון שאתם ברמת סיכון גבוהה…לא תקבלו אישור להלוואה.

הפרדוקס של גובה ההלוואה לנחיצות שלה. זה מה שבאמת מטריד אותנו.

מצחיק זה הדבר שהלוואות קטנות, יאושרו בקלות יתרה אבל ההלוואות הגדולות לא.

על פני השטח זה נשמע הגיוני ושאין צורך להרחיב פה במילים אבל אנחנו יודעים גם שחשיבות גודל ההלוואה קובעת עד כמה היא נחוצה לנו.

הבה נעשה סדר- כשאנחנו צריכים הלוואה גדולה למען רכישת דירה או רכב חדש, רוב הסיכויים שנשיג אותה.

אנחנו  יודעים את התנאים המלווים לאישור ההלוואה ורוב הסיכויים, כשנגיש את בקשת ההלוואה נעמוד בה כי לאישור משכנתא, לדוגמא, צריך הון התחלתי(מקדמה) בגובה מסוים ואם אין לנו את סכום הכסף הדרוש…לא נקבל אישור משכנתא ומלכת תחילה לא נגיש כל בקשה.

אנחנו לא "לחוצים" על כסף ההלוואה. אנחנו יכולים לחיות בלעדיה אבל זה לא העניין כאן. כאן אנחנו מדברים על הלוואה שבלעדיה, חיינו יכול מאוד להיות שיקרסו תחת רגלינו וכשזה מגיע לסכומים גדולים, לצד הנחיצות שלנו להלוואה…בעיניי האלגוריתם הבנקאי…אנחנו סיכון שלא שווה לגעת בו!

בבוקר בהיר אחד אנחנו מגלים שאנו שייכים לבנק.

הרי שכולנו יודעים עד כמה קשה לחיות במדינה שלנו. יוקר המחייה, לצד שחיקת השכר במשק, שם את האזרח הישראלי בעמדת נחיתות מול הבנק ובשלב די מוקדם בחייו העצמאיים, הוא למעשה נתון לחסדיו וגחמותיו של הבנק שלו.

מהלוואה אחת לשניה ועד להלוואה גדולה לכיסוי מספר הלוואות, אנחנו מוצאים את עצמנו תלוים בידו של הבנקאי שלנו.

ממסגרת גבוהה פי כמה מהמשכורת שלנו וכתוצאה מכך אנו רואים איך המשכורת החודשית נבלעת בתוך המינוס באותה המהירות בה הופקדה לנו בעו"ש…בשלב מסוים אנחנו מבינים שאנו חיים כדי לרצות את הבנק שלנו מאשר לחיות את חיינו.

"כמה פעמים קבלתם שיחת נזיפה מהבנק ורעדו לכם הברכיים?"-איך יכול להיות מצב בו התהפכו היוצרות ואתם מוצאים עצמכם מספקים תירוצים וסיבות שיעלו על דעת הבנקאי שלכם שתפקידו בכלל זה לספק לכם שירותים ולבוא אליכם עם תשובות…פשוט הזוי!

הלוואות חוץ בנקאיות- ה-"אביר על סוס לבן" של אזרחי מדינת ישראל.

למזלנו- בשנים האחרונות, נכנסו שחקנים חדשים לזירה הפיננסית, חמושים מכף רגל ועד ראש עם פתרונות פיננסים המותאמים במיוחד לאזרחי ישראל, עם גב כלכלי שמאותו רגע ועד היום, נושפים בעורפם של הבנקים בישראל ומחזירים מלחמה עבורכם בכך שנותנים לכם את ההלוואה שהבנק שלכם סרב לה, פעם אחר פעם!

לבדיקת זכאות להלוואה כנגד נכס, כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות קצרות וענייניות ולהשקיע- 30 שניות ופחות ולעשות את הצעד הראשון והחשוב ביותר ל-"הלוואה כנגד נכס", 

עד- 7,000,000 שח"!

מקדמת הבמה של זירת ההלוואות החוץ בנקאיות, יש מי שנוצץ מכל השאר!

מבדיקה- ישנה חברה אחת שמובילה את התחום של ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל בשם 'קרדיט-פוינט', בבעלות 'רן חלפון'.

רן חלפון הינו מומחה עתיר שנים בגיוס אשראי חוץ בנקאי וגיוס ש'קרדיט-פוינט' לקבוע "בנץ'-מרק" בתחום תחרותי זה שתוצאותיו יכולים לקצור כל אזרחי ישראל ולהנות מהלוואות בהיקפים גבוהים ובתנאים מעולים, עד כדי היווצרות סטנדרט מקצועי גבוה בתחום ההלוואות חוץ בנקאיות שכולנו יכולים ליהנות ממנה!

אתם בעלים של נכס וצריך לקחת אתכם ברצינות ולתת לכם את הכבוד המגיע לכם!

במציאות של ימינו- מי שהצליח להיות בעליו הגאים של נכס בישראל נחשב כ-גאון פיננסי או בר מזל.

בימים אלה ממש, זוגות צעירים ומשפחות שלמות, חוזרים לגור בבית ההורים כי העול הכלכלי פשוט כבד עליהם ואתם, שהצלחתם נגד כל הסיכויים להיות בעלים של נכס משל עצמכם…מגיע לכם שלא יתייחסו אליכם כמו "שורת קוד מחשב", אחת מיני רבים בתוך האלגוריתם הבנקאי!

התנאים בהתאמה אישית, הריביות תחרותיות וההחזרים נוחים.

ישנה דעה רווחת שהבנקים, הם סוג של קרטל. הם מסכימים על תנאי הלוואה מסוימים, בינם ובין עצמם, כך שכל הבנקים "ישדרו על אותו הגל", שחס וחלילה אחד לא יתעלה על השני, למרות שהאזרח הפשוט נהנה מהאשלייה שיש תחרותיות בין הבנקים אבל לעין המקצועית, אחת שיכולה להסתכל מתחת לשטיח…אצל הבנקים בישראל, הכל זה, זו "אותה גברת בשינוי אדרת".

 לעומת זאת, ספקי ההלוואות חוץ בנקאיות יודעים שחזית אחידה זו של הבנקים היא גם החולשה שלהם ולכן הם דוגלים בתחרות למען הצרכן ולהיות עד כמה שיותר גמישים ויצירתיים במתן פתרונות פיננסים בשבילכם וזו הסיבה מדוע זה כך:

הבנקים ככלל, חיים מריביות והפקדות. כסף שהפקדתם בבנק מקבל מינוף של 1-ל-10 ואיתו הם סוחרים בשוק ההון ומרוויחים הון עתק מכסף ששייך ללקוחותיהם ואף ממינוף וירטואלי של כסף דמיוני. 

מצד שני, הריביות על המינוסים שלנו, עמלות למיניהן, הלוואות ומשכנתאות…זה הוא עיקר לחמם.

הבנקים לא קיימים ללא לקוחות כך שאם תמצאו פתרון פיננסי ממקור אחר, באופן מסוים, אתם נותנים "פייט" ומשתמשים בגוף פיננסי אחר לעשות זאת!

לכן- אם אתם, כמו אלפי ישראלים שכבר בדקו את זכאותם להלוואה כנגד נכס ולקבל ייעוץ הלוואה מקצועי, יעיל ומהיר ולקבל אישור הלוואה במהירות שאף בנק בישראל יכול להתחרות וכל זאת ניתן לעשות ע"י מספר שאלות קצרות וענייניות שידרשו מכם השקעה של 30 שניות ופחות.

ס משל עצמכם…מגיע לכם שלא יתייחסו אליכם כמו "שורת קוד מחשב", אחת מיני רבים בתוך האלגוריתם הבנקאי!

פוסטים אחרונים