הלוואה מיידית עד-200,000 ש"ח או במילים אחרות…"הלוואה חוץ בנקאית". הקלות באישורי הלוואה חוץ בנקאית בסכומים גדולים זה נושא שחובה להתייחס אליו בכובד ראש!

זמן קריאה 1.5 דק׳

כיום, זה קל מתמיד ליהנות מאישור הלוואות חוץ בנקאיות, בסכומים גבוהים ובמהירות שלא ניתנת לתפיסה, כשיש לצידכם גוף פיננסי מקצועי שמלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף גורם לבנקים לחשב מסלול מחדש ולחשוב פעמיים, בפעם הבאה שהם מסרבים לכם לאישור הלוואה!

לבדיקת זכאות מהירה ע"י מספר שאלות קצרות וענייניות וקבלת הלוואה חוץ בנקאים עד-200,000 ש"ח ובהשקעה של 30 שניות ופחות באמצעות בחירת גילכם

יש שאומרים כי הבנקים בישראל מנצלים את יוקר המחייה ושחיקת השכר של כולנו כדי למלא את כיסם.

כל ישראלי יודע זאת היטב למרות ש-"אין כמו ישראל"', החיים כאן קשים מאוד והמרדף אחר "לסגור את החודש" מלווה אותנו מראשית דרכנו לחיים עצמאיים.

כמעט ושלא נמצא אזרח בישראל שלא סוחב על גבו הלוואות, מינוסים, איחורי תשלום…והמשקל שעל גבו מרגיש כמו בנק שלם שיושב לו על כתפיו, מבוקר ועד ערב.

בואו נשים את הקלפים על השולחן- הבנק חי על במינוס בעו"ש שלנו, על הריביות של החזרים חודשיים על הלוואות ועד לעמלות שורה בתדפיסי הבנק שלנו.

הלקוח הטוב ביותר לבנק זה לקוח ששקוע בחובות עד הצוואר כי רק ככה יכול הבנק להבטיח לעצמו "אווזה שמטילת ביצי זהב" שאינה יכולה להימלט מהכלוב שבנה לה.

ברגע שהבנק הפסיק לאשר לכם הלוואה אתם, במילים אחרות, אתם והבנק נמצאים ב-"משבר אמון"!

אין זה משנה אם אתם צריכים הלוואה בכדי לסגור את המינוס בעו"ש, לעזור לילדים במימון לימודים אקדמאים, לצאת לחופשה משפחתית בחו"ל…בואו ונקרא לצורך שלכם להלוואה כ-"הלוואה לכל מטרה".

עכשיו- ברגע שהבנק שלכם החליט לא לאשר לכם הלוואה לכל מטרה, הבנק למעשה, מאותה נקודה, איבד כל אמון ביכולת הכלכלית שלכם להחזיר אותה ואולי לא הבנתם שזה המצב אבל בטח ובטח הרגשתם זאת.

הבנק מחזיק ב-"צינור הראשי" לאיכות החיים שלכם ועכשיו אתם מרגישים לבד במערכה.

מהרגע בו הבנתם שהבנק ואתם כבר לא "משדרים על אותו גל" ולמרות שאתם עובדים ומשתכרים בכבוד עם מינוס בעו"ש, הורדות אשראי, משכנתא והוראות קבע, אתם מרגישים ובצדק שעשו עמכם עוול וגרוע מזה…אתם מרגישים שהחיים שלכם, לא באמת בשליטתכם.

לבדיקת זכאות מהירה ע"י מספר שאלות קצרות וענייניות וקבלת הלוואה חוץ בנקאים עד-200,000 ש"ח ובהשקעה של 30 שניות ופחות

למזלנו- כיום, יש מי שידאג לנו לאחר שהבנק הפנה לנו עורף.

הטעות הגדולה של הבנקים הייתה כשהם הניחו לעצמם לשתות לשוכרה מהכוח שצברו על גבנו שלעיתים נראה על פני השטח שרירותי, לסרב להמוני ישראלים טובים לקבל הלוואה לכל מטרה.

 בעודם מתבשמים בכוחם עלינו, הם לא שמו לב כי נפלו אל תוך שלב איבולוציוני קדום בעולם הפיננסים…"היצע וביקוש" ומכאן הגיעה הישועה.

 מכיוון שהביקוש להלוואה לכל מטרה היה עצום, בעקבות מצב זה נולד בישראל המושג "הלוואות חוץ בנקאיות" שלא רק מספקות הלוואות לכל מטרה אלא מספקות אותן במהירות שאף בנק בישראל אינו מסוגל לעמוד בה!

ספקי ה-"הלוואות חוץ בנקאיות" פשוט לא עמדו בלחץ דרישת הציבור והיו צריכות עזרה בעצמן.

תחשבו לרגע לו הייתם נעולים בביתכם במשך תקופה ארוכה, כשהמקרר וארונות המטבח ריקים מתוכן וביום בהיר אחד הדלת נפתחת לרווחה…אתם תרוצו, מורעבים,  לחנות הראשונה בה תיתקלו כדי לספק את הרעב שלכם. עכשיו…תדמיינו ששליש ממדינת ישראל היו נעולים בביתם כמוכם…

לכן- ספקי ההלוואות הצטרכו להיעזר בחברות ייעוץ להלוואה מקצועיות, כדי לעמוד בעומס וכך היה.

התוצאה של הסינרגיה המושלמת בין ספקי הלוואות לחברות הייעוץ להלוואות הובילו למציאות בה אפשר לקבל הלוואה עד סך של 200,000 ש"ח כמעט באופן מיידי.

עם אישור הלוואה כה מהיר, בקלות אפשר להתמכר להלוואות.

חשוב להבין, לדעת ולהפנים זאת היטב, העובדה שאפשר לקבל הלוואה לכל מטרה באופן מיידי, בסכומים גבוהים ובתנאים מעולים ותחרותיים, עלינו להיזהר שלא ליפול אל תוך עולם של התחייבויות כלכליים שלא נוכל לצאת ממנו.

עלינו לגלות אחריות ולהבין שנטילת הלוואה חוץ בנקאית היא שונה בתכליתה מהלוואה בנקאית.

איננו יכולים להסתמך על הבנק שיגיד לנו מה מותר ומה אסור ומתי להפסיק עם נטילת הלוואה.  הרי שהתפללנו ליום הזה שבו הבנק יוריד את ידו מה-"צינור הראשי" של איכות החיים שלנו כך שעלינו להיות "הבוגר האחראי" כאן בסיפור ולא ללכת לאיבוד כשנותנים לנו את ההלוואה שכה היינו צריכים ובקלות בלתי ניתנת לתפיסה.

לבדיקת זכאות מהירה ע"י מספר שאלות קצרות וענייניות וקבלת הלוואה חוץ בנקאים עד-200,000 ש"ח ובהשקעה של 30 שניות ופחות