הוזלת חבילות הסלולר- איך להימנע מהתכסיסים של "השורות הקטנות" ולהוריד מאות שקלים בשנה לחבילת הסלולר המושלמת לכם.

דקלה ס

מאות אלפי ישראלים מדממים כסף בכל חודש מחבילות הסלולר שלהם ורובם בכלל אינם מודעים לכך ולכן, כדאי לעצור לרגע ולהבין האם חבילת הסלולר שלנו תואמת את הצרכים שלנו ואיך אפשר לקצץ מאות שקלים בשנה וליהנות מחבילת סלולר איכותית, המותאמת בדיוק לצרכינו.

חבילת הסלולר היום, חשובה לכיס שלנו, בדיוק כמו פעם.

לפני 25 שנה, כשמכשירי הסלולר חדרו אל תוך חיינו, להיות בעלים של מכשיר שכזה היה לא פחות מסמל סטטוס.

זה נראה היה כי רק לבעלי האמצעים היתה היכולת להחזיק במכשיר סלולרי כי העלויות שלו היו אסטרונומיות והתיחזוק הכלכלי של השירות הסלולרי…היה גבוה עוד יותר.

בתקופה זו, לפני למעלה משני עשורים, לחשוב שבמשק בית ישראלי נמצא יותר מנייד אחד, רק המחשבה תצטייר לנו כמו תסריט סרט מדע בדיוני חדש ולעומת זאת כיום..לא רק שלכל אחד מבני המשפחה בישראל יש נייד משלו, אלא שממחקרים אחרונים גילו כי -20% מהאוכלוסייה בישראל, מחזיקים ביותר מנייד אחד לעצמם.

לכן, "משחק המספרים" תופס כאן תפקיד ונראה שלמרות שחבילות הסלולר היום זולות בהרבה מפעם, עדיין…יותר ניידים, יותר תשלומים, יותר חבילות…

"אין לי שיחות"- מישהו זוכר את המשפט הזה?

פעם, היינו משלמים על עלות השיחות שלנו לפי חישוב עלות שיחה, פר- דקה והדקות…הדקות שחטו אותנו כלכלית.

התחלנו להגביל את כמות השיחות שאנחנו מוציאים בחודש וברגע שהגענו לרף שנקבע…המכשיר הפך אוטומטית ל-"קבלת שיחות נכנסות בלבד".

באותה תקופה, למי שיכול היה להרשות לעצמו נייד משלו זוכר זאת היטב כשחבר ביקש "להוציא שיחה" מהנייד שלו הוא לידו, מזיע מחרדות על החור בכיס שהשיחה שלו יוצרת לחשבון הבנק הפרטי שלו.

מספר הנייד שלנו הפך לחלק בלתי נפרד מהזהות שלנו.

אם הזמן, יותר יותר חברות סלולר נכנסו לשוק והתחרות ביניהן עלינו גרמה לירידה משמעותית בעלויות חבילות הסלולר ומבלי להיכנס ל-"דוקומנטריה" של היסטוריית הוזלת מחירים בעולם הסלולר אנחנו יכולים להבין שהיום, היכולות השימוש של המכשירים הניידים שלנו עלה, לצד הדרישות השימוש שלנו מהם.

המהפכה בהוזלת מחירי חבילות הסלולר בעשור האחרון גרם לנו "להירדם בשמירה" וליפול בין "השורות הקטנות"!

משיחות ואינטרנט חינם ועד לניידים במתנה…רק  תבואו ותשתמשו בשירותים שלנו, כל הטופינים הללו הפכו אותנו לאדישים ולהוריד את המגננות הצרכניות שלנו וליפול לכל מיני תכסיסים מכירתיים ומבלי לשים לב בכלל, כסף נוזל לנו היישר מהכיס, דרך חבילת הסלולר שלנו.

אם אתם רוצים לברר איך אתם יכולים, בפחות מדקה, להוזיל במאות שקלים בשנה על חבילת הסלולר שלכם ולצאת מבורות מכירתיים ששותים כסף מכיסכם, בואו  תענו על מספר שאלות קצרות וענייניות ותוכלו לגלות איך אתם עושים זאת עוד היום!

הנייד שלכם יכול לשלוח אחת מה-"מעבורות של אפולו" לחלל כך אז מה הסיכויים שאתם משלמים על מיקסום יכולות הנייד שלכם כשלמעשה אתם לא באמת צריכים?!

כשהאייפון 3 יצא- מדענים צחקו  מהעובדה שכוח המחשוב של נייד זה עולה על כוח המחשוב שנדרש כדי להנחית מעבורת חלל של נאס"א על הירח אז רק תתארו לעצמכם כמה כוח יש לנייד שלכם כיום.

חבילות גלישה, שיחות לחו"ל, שיחות בין בני משפחה…כל המבצעים וכל ההטבות…רק בואו תיקחו!

לוקחים כל מה שמציעים לנו כי זה זול, למרות שאף פעם לא נצליח למצות את ה-100GIGA גלישה שלנו ועוד כל מיני הטבות שלא נמצה ואף חלק מהם, לא נגיע להשתמש כלל אבל כשהמחיר ככל-כך זול, לא באמת אכפת לנו.

אם זה עובד, למה לנסות לתקן את זה?!

עוד בעיה שנובעת מאדישות כלפי חבילות הסלולר שלנו היא העובדה שרובנו לא ששים להחליף אותן!

אפילו שחתמנו על חבילת סלולר, לפני שלוש שנים, כל עוד אנחנו מצליחים לגלוש באינטרנט בכל שעה שנרצה, כל עוד יש לנו קליטה בכל מקום ושומעים אותנו ברור מהקו השני…אנחנו בשמחה מוכנים להיות עיוורים וחירשים לכל הצעת מחיר והרכב חבילת סלולר חדשה, אפילו אם היא יכולה להוזיל לנו עלויות של מאות שקלים בשנה ולהתאים לנו ולצרכים שלנו בצורה טובה בהרבה מהחבילה הנוכחית.

עלו לאחרונה

מדריך פשוט וקל זה הצליח לעזור ל-21,543 אזרחים ותיקים לבדוק את זכאותם להטבות מס משמעותיות..
השקעות אלטרנטיביות- הדבר החם הבא בישראל 2022. מה זה 'השקעה אלטרנטיבית'? מה עומד מאחורי מושג..
ניתוח טכני- איך "לעשות סדר בבלאגן" על גבי גרף המחירים ובאמת להבין מה קורה שם…המדריך..
האם נמצא קשר בין אריכות ימים לבין פעילות גופנית? האם מדובר בשינוי מגמה בריאותי עולמי..
צום לסירוגין(Intermittent Fasting)- האם ההמתנה נלחמת בהשמנה? הדיאטה הפופולרית שמלווה אותנו בשנים האחרונות…האם היא בכלל..
טוען כתבות נוספות

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

דילוג לתוכן