Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
מערכת סלב

מערכת סלב

מה אתם יודעים על הכסף שלכם והאם אתם יודעים לנהל אותו? מתברר שלמרות החשש של רובנו מכסף, יש דרך פשוטה ונוחה ללמוד כיצד לנהל אותו נכון ולהפיק ממנו את המיטב

מכון גיאוקרטוגרפיה גילה שלפחות 80.2% מהציבור היה רוצה לדעת יותר על הכסף שלו וכיצד לנהל אותו נכון. עוד התברר כי רבים מהם ישמחו להשתתף גם בהדרכה מעשית שתוביל אותם למסלול שליטה בכספים שלהם, וכי הכלים המעשיים והטיפים המשמעותיים ביותר מבחינתם הם אלה שאפשר ליישם בשטח ולהרוויח מכך כמה שיותר. בדיוק לשם כך נולד מיזם פרקטי ויש לו בשורה בשבילכם – הכסף שלכם מתחבא בשורות הקטנות של חוזי הפנסיה והמשכנתא שלכם ועוד הרב המקומות שלא לימדו אותנו לבדוק בהם. כעת כן, וזה הרבה יותר קל ממה שנדמה לכם.

מדהים איך אנחנו זורקים את עצמנו לחיים מלאי תנועות כספיות מבלי לעצור כמעט ולשאול את עצמנו מה אנחנו יודעים על כך ומה אפשר לעשות כדי לשפר את תזרים המזומנים שלנו ואת השליטה בניהולו.

זה מדהים עוד יותר לדעת שיש אפשרות כזאת לקבל את כל המידע הזה כך שנוכל לנהל את הכסף בתבונה, לחסוך בעלויות ובהוצאות שלנו ואף להגדיל גם את מרכיב החיסכון ואת הרווחים שלנו מבלי להפוך לאשפי פיננסיים מקצועיים.

כל מה שנחוץ הוא בסך הכל לאמץ גישה פרקטית ולמצוא את האנשים הנכונים להדריך אתכם בסבלנות ועם כל הידע הנחוץ אבל בגישה מעשית ומרוכזת מבלי לבזבז לכם זמן רב, ולכן מיזם פרקטי עומד לרשותכם לצורך רכישה של כמה כלים ויישומם בחיינו. כמובן שרכישת הרגלים וכלי ניהול פיננסי כאלה במיזם פרקטי מסייעים לנו גם בהמשך החיים וגם כשנוספים לנו צרכים ונכסים. זאת משום שלעתים פעילות כספית סוגרת לנו סכומים שונים לעשרות שנים, ובחישוב הריבית שנרוויח או נפסיד כל קבלת החלטה הופכת אותנו לאנשים מרוויחים יותר.

כיצד נוכל להועיל לעצמנו כספית?

ברור לנו שאין לכם זמן רב לבזבז על קורסים להשכלה פיננסית, משום כך אתם מוזמנים להשקיע אך ורק את המינימום הנדרש במיזם שאורך רק ארבע שעות, מתקיים רק פעם אחת ובכל רחבי הארץ. בנוסף, ניתן לבחור תחום לנוחיותכם כמו – פנסיה, השקעות, כלכלת משפחה, משכנתאות ועוד. מצאו את המועד הנוח לכם ביותר כדי להשקיע, בסדנה שבה משתתפים טובי המומחים בתחום הכלכלה בישראל, ותראו שזה כל מה שצריך כדי לקבל את הכלים הטובים ביותר לניהול הכספים שלכם: איזון הוצאות מול הכנסות, חשבון הבנק ומרכיביו, האשראי שלנו. תכניות חיסכון, תכניות הפנסיה, השקעות ועוד.

אתם לא צריכים להבין בפיננסים, אלא להפך, לבוא בלי ניסיון ומבלי לקחת יום חופש. בדיוק על זה חשבו בפרקטי, שהקימו מיזם למתן כלים פיננסיים לאנשים חסרי ידע פיננסי. זוהי הדרכה שאורכה 4 שעות והיא מנגישה לכם את כל הידע שנחוץ לכם בקלות ובבהירות. תוכלו להבין סוף סוף איך הגופים והארגונים הפיננסיים מתייחסים אלינו ולמה, וכיצד להתנהל אתם, לקבל עצות מעשיות וטיפים ליישום קל ונכון, איך לנהל משא ומתן על הוזלת עלויות ודמי ניהול, כיצד לשלם פחות למרות שצריך לפרוס לתשלומים רבים, מהי ריבית וכיצד להוזיל אותה.

 

הרוב רוצים לדעת, רק אין להם היכן ללמוד

אז כעת ידוע לכם שיש איפה ללמוד ומי שילמד אתכם ויש לכם שפע של מקומות בארץ לקבל בהם הדרכות ואפילו הדרכות LIVE, לנוחותכם. כעת, הצעד הבא הוא שלכם. הטבע האנושי סקרן אמנם אבל גם נוטה לדחות את שינוי ההרגלים, כך שלמרות שהרוב מביעים עניין עדיין נוח לנו לדחות כמה שיותר את הנושא. אז חשבו על זה בצורה הגיונית וראו את השורה התחתונה – הריבית שעולה לנו הדחייה הזאת ממשיכה לרדת בכל חודש מהחזרי המשכנתא ואתם מפסידים כסף על הפנסיה שלכם רק כי עוד לא למדתם איך לעשות את הפעולה הפשוטה ביותר כדי להגדיל אותה.

עוד תגלו בהחלט שזה פחות מסובך ממה שחשבתם, שמחשבונים יכולים לעשות לכם את רוב העבודה, שאין מה לחשוש משורות המספרים שמופיעות בדפים שנשלחים אליכם, ושרק אם תביטו בהם תגלו בדיוק היכן לחסוך בעלויות ולהגדיל את הרווחים. בסדנה כזאת תגלו גם, למשל, שהוזלת דמי הניהול של קרן הפנסיה שלכם רק בחצי אחוז הקפיצה לכם את הפנסיה באלפי שקלים, וזה משמעותי מאוד.

מה עוד אפשר ללמוד ולנצל לטובתכם?

מרגע שלמדתם כלים בסיסיים הדבר הראשון שתשימו לב אליו הוא כמה כסף הפסדתם לאורך השנים שבהן לא אתם ניהלתם את הכסף שלכם. זה עשוי להרגיז אבל התוצאה הטובה הישירה של זה הוא שאתם תמהרו לתקן את הטעות ולחסוך לעצמכם הרבה כסף כאן ועכשיו. תרצו לבחור את החברה הכי טובה לכם, וכמוהן יש הרבה, וזה מה שהתוכנה הזאת עושה למענכם – השוואות בין כל החברות והשירותים שלכם, לטובתכם.

חשיבות ההדרכה שתקבלו מפרקטי להגדלת ההכנסות שלנו היא קריטית והגיע הזמן לעשות מעשה ולהצטרף לסדנה כלשהי שמלמדת אתכם אחת ולתמיד מה עושים ומיישמת את זה. זה נוח, זה לא גוזל מכם זמן רב וזה לא מצריך ידע מוקדם אלא רק סקרנות ורצון לקחת את השליטה על הכסף שלכם לידיים. ומי לא רוצה להגדיל הכנסות ולהקטין הפסדים?

שנה אזרחית חדשה שמתחילה כעת היא הזדמנות נוספת לעשות את המינימום הנדרש כדי לקבל את המקסימום האפשרי בכל התחום הפיננסי שלכם. הפנסיה שלכם תודה לכם על שבחרתם בפרקטי להדרכות שלכם.

פוסטים אחרונים