איך בעלי נכסים משיגים הלוואה של מיליון ש”ח ויותר

דקלה ש.

איך אתם, בעלי נכסים ב-2022 משיגים הלוואה של-1,000,000 ₪ ומעלה, כשהבנקים כבר מזמן סימנו אתכם כ-"מסורבים"?

הפתרון שנמצא, דווקא מחוץ למערכת הבנקאית, שהביא בעלי נכסים, ממצב של קריסה כלכלית, לסגירת חובות, הלוואות, מינוס בעו”ש ועוד…

אז איך באמת מתמודדים עם תופעה זו? למי פונים כשהבנק שלנו אפילו מסרב לאשר לנו הלוואה?

לקוחות מרוצים, לא חוסכים במילים!
לקוחות ממליצים מספרים:
“אתה יכול ללכת לבנק ולקבל הצעת מחיר, וללכת לעוד בנק. כל אחד יבקש את הטפסים שלו… או… שאתה בא לאיש מקצוע שלוקח ממך מראש את כל הטפסים, מארגן ובודק. הוא מקבל כמה הצעות מכמה בנקים. זה חוסך זמן ובסופו של דבר, הידע המקצועי מאחורי איש המקצוע…זה כוח בשבילנו!
אני חושב, שבסופו של דבר חסכתי, בין40,000-60,000 ₪, משהו כזה, לעומת כל הצעה אחרת שקיבלתי.
בסוף…אנחנו דואגים לכיס שלנו. רוצים, כל אחד, לחסוך כמה שיותר.
היום- אחרי שעברתי את התהליך, בזכות נרדיה יועץ משכנתאות, אני מבין שבדברים החשובים בחיים, אתה חייב מישהו שיילחם בשבילך”!!!

למי הפתרון הכלכלי מתאים?

אם נשים בצד את העובדה שהבנקים מסרבים לכם להלוואה ולא נראית דרך ברורה להשיג אותה מהמערכת הבנקאית…מה הן הסיבות לשימוש בפתרון כלכלי זה?

לאחר תקופת הקורונה, ציבור שלם של בעלי נכסים, מצא עצמו מתמודד עם מספר לא קטן של הלוואות, אשר גררו אחריהם ריביות גבוהות, ריביות פיגורים, החזרים חודשיים גדולים ועתה מעוניינים לאחד את כל מספר ההלוואות הפתוחות מולם להלוואה אחת מרכזת ובכך לחסוך מעצמם תשלומים מיותרים וקנסות עקב איחורים בתשלומים החודשיים …

מבקשי הלוואה, שבבעלותם נכס ומתמודדים מול המערכת המשפטית, שרותי הגבייה והאכיפה, יכולים להעיד עד כמה קשה זה עבורם לקבל הלוואה מאושרת, שלא לדבר על הלוואה בסכומים גדולים!

לכן- פתרון זה, יכול לשרת נאמנה, את אותו ציבור ישראלי, אשר נמצא בהליכים משפטיים אשר גוררים אחריהם הגבלים משפטיים וכלכליים וליהנות מהלוואה המותאמת עבור בעלי נכסים אשר נמצאים בהליכים משפטיים עתירי הגבלות תנועה כלכליות!

בשנתיים האחרונות, גל גדול מהציבור הישראלי מוצא עצמו, בימים אלה ממש, מתמודד עם השלכות כלכליות קשות, מתקופה של שנתיים…תקופה כלכלית חשוכה וחסרת וודאות, אשר גררה המון מציבור זה ליפול אל תוך בור ללא תחתית של חובות גדולים.
אלה שעדיין מתקשים למצוא פתרונות כאלה ואחרים עבור טיפול בחובות אלה, מוצאים עצמם נלחמים בכמה חזיתות כשאחת מהן היא המערכת המשפטית.
עכשיו- אותם בעלי נכסים המתקשים לעמוד בהחזרי החובות שצברו ומתמודדים עתה עם רשויות האכיפה והגבייה, יכולים לעצור לרגע ולנשום לרווחה כי ישנו פתרון, מחוץ למערכת הבנקאית(לעד לא מזמן, בניחותא, הפנתה את עורפה לבקשתם להלוואה) אשר יכול להקנות ללווה(בעל הנכס), הלוואה בסכומים גבוהים…גבוהים בהרבה, ממה שהבנק היה מוכן להציע(אם בכלל)!

כשתמונה שווה 1,000 מילים…סרטון שווה 1,000 תמונות!
האם גם אתם נכללים מציבור ישראלי גדול של בעלי נכסים המתקשים לקבל הלוואה ב-2022? השמעתם על “פתרונות אשראי חוץ-בנקאיים, עבור בעלי נכסים”?
בסדרת הסרטונים הבאה תוכלו לגלות, איך אתם, כמו בעלי נכסים רבים שהיו במצבכם הכלכלי, הנוכחי, הבינו כי בדברים החשובים בחיים, אבל באמת חשובים…הם היו חייבים מישהו מקצועי, כמו “יעקב נרדיה”, שילחם עבורם…עבור ההלוואה שתסדר להם את איכות חייהם הכלכלית!:

איך בעלי נכסים מתמודדים עם “מכת מדינה” כלכלית, שלא נראית מאז קום המדינה?!

בעלי נכסים שאכן הצליחו לעבור את “הטלטלה הכלכלית” שהכתה מדינה שלמה, מוצאים עצמם נלחמים עד אפיסות כוחות מוחלטת והתמודדות בלתי פוסקת מול חובות גדולים! מה עושים במצב שכזה?!

הלקוחות, לא רק מרוצים, אלא שגם משתפים! איך החברה של ‘יעקב נרדיה’ הצליחה לעזור להם לחסוך בין, 40,000-60,000 ₪ בחיפוש אחר ההלוואה המושלמת עבורם!

כפי שניתן להבחין עד כה, ציבור ישראלי אשר מחזיק בידו נכס, יכול לנשום לרווחה ו-סופסוף לאתר את ה-“אור שבקצה המנהרה” הכלכלי שלו כי החברה שבבעלות של יעקב נרדיה, לא רק שתמצא את ההלוואה המושלמת עבורו, אחת המתאימה עד התפר האחרון למידותיו, אלא שיקבל לידו גם תכנית כלכלית מקצועית ויציבה, אשר תעזור ותשמש אותו, לעמוד בהחזרי ההלוואה ולחזור למסלול כלכלי תקין ו-בריא!

אז מי זה “יעקב נרדיה”?

יעקב נרדיה הינו מומחה בפתרונות אשראי חוץ-בנקאיים.
בעלי נכסים המתקשים ליטול הלוואה בימינו, במיוחד ב-2022, בתקופת ה-“פוסט קורונה“, אשר הוכזרו כ”מסורבים” ע”י אותו הבנק אשר ליווה אותם במשך שנים רבות ושאינו מוכן לאשר להם אף לא הלוואה אחת נוספת…החברה של יעקב נרדיה, “נרדיה ייעוץ משכנתאות“, יוכלו להשיג עבור בעל הנכס, את ההלוואה שלה חיכה זמן כה רב, לצד תכנית כלכלית מקצועית המותאמת לבעל הנכס ולצרכיו הכלכליים האישיים!

בין שירותי החברה נמנים גם: 
ייעוץ עבור משכנתא לרכישת דירה ראשונה

ייעוץ עבור משכנתא “מחיר למשתכן”

ייעוץ עבור משכנתא לבניה עצמית

ייעוץ עבור משכנתא להשקעות

ייעוץ עבור מחזור משכנתא

ייעוץ עבור משכנתאחוץ-בנקאית

ייעוץ עבור משכנתא אוטומט

ב-3 פעולות פשוטות, תוכלו גם אתם לבדוק את זכאותכם ל-פתרון הכלכלי שיכול להעניק לכם הלוואה בסכומים המתחילים מ-1,000,000 ₪ ומעלה!!!

הצעד הראשון והחשוב- האם יש בבעלותכם נכס?
הצעד הראשון והחשוב ביותר לזכאות  להלוואה ממיליון ש”ח ומעלה עבור בעלי נכסים, הוא כמובן, להחזיק בנכס משלכם. 
ללא בעלות של נכס, הרי שלא יהיה ניתן לנצל את הפתרון הכלכלי, ה-חוץ בנקאי שיעקב נרדיה ו-‘נרדיה ייעוץ משכנתאות‘ יכולים לספק עבורכם!

האם אתם מחזיקים בנכס על שמכם?

הצעד השני- מילוי שאלון 
ע”י לחיצה על הקישור, תוכלו לעשות בדיקת זכאות קצרה, עניינית ומאובטחת ובפחות מ-60 שניות, תגלו האם אתם, כמו אלפי ישראלים אחרים, אשר ברשותם נכס על שמם, זכאים להלוואה בסכומים גבוהים, המתחילה מ-1,000,000 ₪ ומעלה, המותאמת לבעלי נכסים בלבד!

מעבר לשאלון>> לחצו כאן

הצעד השלישי-פרטי יצירת קשר
לאחר מילוי שאלון ההתאמה, בו נמצאתם מתאימים להלוואה, כל שתצטרכו לעשות בנקודה אחרונה זו, להשאיר פרטי יצירת קשר ונציג מתאם יעקב נרדיה, ייעוץ משכנתאות, יחזרו אליך בהקדם האפשרי!

זכאות להולוואה ולגובה ההלוואה עבור בעלי נכסים כרוכה במספר משתנים כמו גיל, סוג נכס…לכן, בשאלון קצרצר זה, שאורך 60 שניות או פחות, תוכלו לדעת האם גם אתם, כמו רבבות של בעלי נכסים כמוכם, זכאים להלוואה בסכומים גבוהים אשר מתחילה מ-1,000,000 ₪ ומעלה, כשהשאלה הראשונה היא?

בני כמה אתם?

עלו לאחרונה

בטומי – עיר פורצת דרך שבולטת במגוון יתרונות, והתפתחותה המהירה מובילה לקראת השקעה חפוזה בדירות..
הבינה המלאכותית שמכה גלים- מבוטים למסחר, בניית תוכניות עסקיות ועד לכתיבת תכנים מקצועיים…נראה שמצאנו לנו..
ארה”ב עושה ל-‘ריפל’ “חיים קשים” והשמועות מספרות כי ‘ריפל’ מתכוונת ‘לעבור דירה’ ולהגר לאירופה. אם..
בינאנס עושה זאת שוב- עננה של שחיתות מרחפת מעל פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם למטבעות קריפטוגרפיים...
נראה כי שניות ספורות לאחר ההצהרה של אפל על מכונית הקונספט החשמלית שלה, אילון מאסק..
טוען כתבות נוספות

ניוזלטר

רוצים לקרוא עוד מהמאמרים שלנו?

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים בכל הנושאים החמים בשוק!

להצטרפות לשידור ה-LIVE הקרוב בחינם השאירי פרטים כאן

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם ליפז אלזון השאירו פרטים כאן בטופס

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

מי אנחנו?


חברת בי פירסט בע”מ עוסקת בקישור בין צרכן לבין ספקי מוצרים ושירותים בעידן הדיגטלי. מטרת החברה להביא לך הצרכן את מיטב ההצעות למוצרים או לשירותים שאתה רוצה כדי שתבחר בחוכמה במוצר או בשירות המתאים עבורך.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים בשירותי החברה. מדיניות פרטיות זו מפרטת את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש באתר שלנו ובאפליקציה שלנו (ביחד: “השירותים). מדיניות פרטיות זו היא חלק מהסכם הרישיון שימוש בדפי המידע ובאתר של החברה, אשר משולב במסמך זה. אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות בעיון ולהשתמש בה בכדי לקבל החלטות מושכלות. על ידי השימוש בשירותים שלנו, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, והמשך השימוש שלכם בשירותים מהווה את הסכמתכם המתמשכת למדיניות פרטיות זו כפי שתעודכן מפעם לפעם.
 

איזה מידע אנו אוספים עליכם?


אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו:
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים (“מידע שאינו איש”). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  – הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי (“המידע האישי”). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו.. ;)

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.
המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.
עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?
אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא”ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת “שיווק”
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה”שיתוף עם חבר” ;).
  המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם. חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.
מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
  

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט.
עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הנהלת החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.
מדיניות לגבי הרשמה לרשימת התפוצה של החברה
ההרשמה לרשימת תפוצה של החברה מהווה הסכמה במעשה שלך כמשתמש ברשימה לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, היות והנך נרשם לקהילה שמנהלת החברה ומעוניין בידע ובכלים שמוצעים בקהילה.
הצדדים מסכימים כי מילוי פרטיו של המשתמש בטופס ההרשמה לרשימת התפוצה של החברה (להלן: “ההרשמה”) מהווה הסכמה לקבל הודעות וחומרים מסוגים שונים מהחברה ובניהם מידע בנושא שיווק מוצרים ושירותים וכן התפתחות אישית והשגת מטרות שונות.
היות והמשתמש מעוניין בקבלת מידע מסוגים שונים מן החברה והוספת המילים פרסומת בכותרת המייל תקשה על כך, בשל סינון אוטומטי במערכות הדואר, מוסכם על הצדדים כי לא יחולו על ההודעות הדרישות לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 (להלן : “חוק התקשורת“) לגבי ציון סוג המסר כגון: “פרסומת” או “תעמולה” או “תרומה” בהודעה הנשלחת. לאור הסכמת הצדדים כאמור החברה יהא רשאי לשלוח למשתמש הודעות בלא ציון סוג המסר.
הצדדים מסכימים כי לאחר ההרשמה בדף נחיתה ו/או באתר החברה, לא תהא החברה חייבת לציין בהודעות את כל פרטי המידע לגבי החברה המפורטים בחוק התקשורת לאור ההכרות והקשר בין הצדדים.
הצדדים מסכימים כי הודעות הכוללות מידע בלבד, אינן פרסומת לפי הגדרתה של פרסומת בחוק התקשורת לעניין שליחת דיוור כמותי. בהתאם להגדרה זו לא יהא המשתמש זכאי לפיצוי כלשהו בגין הודעות מידע בלבד שנשלחו אליו.

דרך ההסרה מרשימת תפוצה

הצדדים מסכימים כי למרות האמור בחוק התקשורת, דרך הסרת המשתמש מרשימת התפוצה תהא על ידי שימוש בקישור ההסרה שמופיע בהודעה, או על ידי שליחת הודעה המבקשת הסרה לכתובת החברה ולא על ידי שליחת הודעה בפקס או בדרך אחרת.
הצדדים מסכימים כי בשל הסכמת הצדדים לגבי דרך ההסרה מרשימת התפוצה, החברה לא יידרש להוסיף להודעות דואר ו/או להודעות טקסט את אפשרויות ההסרה הנוספות לפי חוק התקשורת.

הגבלת סכומי הפיצוי בהתאם לתקנון

הצדדים מסכימים כי המשתמש אינו זכאי לפיצוי העונשי לפי חוק התקשורת עבור אגירת הודעות בלא ליתן הודעה על הוצאתו מרשימת התפוצה, ולכן יהא זכאי אך ורק לפיצוי בסכום כולל של עד 2000 ₪ לגבי כל ההודעות שאגר בטרם בקש את הסרתו מרשימת התפוצה. הצדדים מסכימים כי הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר ומתן פרטים כוזבים מהווה הפרת פרטיות של החברה , וכן עבירה פלילית של התחזות והחברה  יהא זכאי לפיצוי כספי לפי הדין בגין הפרת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי במקרה של הרשמה מצד המשתמש תוך התחזות לאדם אחר, המשתמש לא יהא זכאי לפיצוי כספי על פי חוק התקשורת ו/או לפי חוק הגנת הפרטיות.
הצדדים מסכימים כי רשימת התפוצה בכל אמצעי אלקטרוני שונה כגון מספר סלולרי, כתובת ברשת פייסבוק או ברשת חברתית דומה אחרת, קבוצת וואטס אפ וכו’ הינה רשימה נפרדת מרשימת הדיוור במייל. המשתמש רשאי להפסיק לקבל מסרים ברשימה אחת ולהמשיך בשנייה. בהתאם בקשת הסרה מרשימה אחת אינה חלה על הרשימה השנייה ובמידה וברצון המשתמש להפסיק לקבל מסרים מהחברה יש לבצע הסרה מכל אחת משתי הרשימות בנפרד.
הנך מאשר, כי אף אם הנך סבור שלא נרשמת בעבר לרשימת התפוצה של או חלה טעות ופרטיך השתרבבו לרשימת תפוצה כזו או אחרת, או קיבלת דואר פרסומי מכל סיבה אחרת שהיא, הרי שכל מייל שתקבל ושלא תישלח התראה לחברה כנגד שליחתו בתוך שבועיים מהיום שבו נשלח אליך, או כל מייל שלא נפתח על ידך, יחשב כמייל אשר הוסכם על קבלתו וחל ויתור על כל תביעה ו/או טענה לגביו ואינו מהווה טרדה ו/או כל עוולה אחרת מבחינתך.
  

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהחברה לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהחברה עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
המשתמש מבין כי כל המידע והתכנים המוצגים על ידי החברה בכל אמצעי התקשורת כולל מוצרים וקורסים אינטרנטיים, תכנים במסגרת ליווי אישי, סדנאות, קורסים פרונטליים או כל שירות ומוצר אחר הינם תכנים כלליים בלבד, ובהתאם על המשתמש לבחור את המידע והתכנים המתאימים לגביו, ולהפעיל שיקול דעת בשימוש שיעשה במידע.
המשתמש מקבל עליו את מלוא האחריות לבחירת דרך הפעולה לפי המידע ולתוצאות בחירות אלה לגביו ולגבי צדדים שלישיים, ובהתאם לא יעלה כל טענה כלפיי החברה בעניין התכנים.
המשתמש מסיר מן החברה כל אחריות לדרך השימוש שיעשה המשתמש במידע ובתכנים, וכן מסיר מן החברה כל האחריות לתוצאות שימוש זה הן כלפיי המשתמש והן כלפי צדדים שלישיים.
המידע המשפטי המוצג על ידי החברה הוא מידע כללי בלבד וכל שימוש או הסתמכות עליו נעשה על אחריות המשתמש בלבד. אין המידע המשפטי ו/או הניהולי הכללי שמציג החברה תחליף ליעוץ מקצועי על ידי אנשי מקצוע כגון עורכי דין ו/או רואי חשבון, בכדי להתאים את הנאמר לנסיבות המיוחדות של המשתמש.

מדיניות הצגת תכנים מסחריים

הנהלת החברה עשויה להציב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.
הנהלת החברה לא תשא בכל אחריות לתכנים המסחריים שיפורסמו באתר מטעם צדדים שלישיים.
הנהלת החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת או עורכת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר תסוכם ישירות בינך לבין המפרסם. הנהלת החברה איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הנהלת החברה עשויה להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.
תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הנהלת החברה, או מטעמה והנהלת החברה איננה שולטת או מפקחת עליהם. העובדה שיש קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הנהלת החברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הנהלת החברה אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
הנהלת החברה איננה מתחייבת כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הנהלת החברה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  

שינויים בדף או באתר

הנהלת החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת החברה בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
הנהלת החברה רשאית להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הנהלת החברה תפעל כמיטב יכולתה לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל הלוואה כנגד נכס?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר

רוצים לבדוק אם גם אתם יכולים לנייד לקופת IRA בעלות דמי ניהול נמוכים יותר?

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר העברת הנתונים לצדדים שלישיים כגון (חברות / סוכנויות ביטוח) או לחילופין מאשר שירותי דיוור ישיר
דילוג לתוכן